Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ve Vašem věku už se jim ale říká baby :D

15-25 holky

26-35 ženské atd.. :-p 

 

Takže podle toho už nemám holku, ale ženskou jo? Pfff :D Bych měl asi zkusit pravidlo jednoho kolegy, který říká, že je potřeba to po dvou letech měnit a samozřejmě za mladší modely :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska v Lidlu: Ten moment bylo v prostoru pokladen relativně plno. Nákup jsem vyskládal na pás a čekám, až půjdu na řadu. Všiml jsem si, že kolem důležitě prochází sem a tam vedoucí prodejny. Když paní pokladní začala markovat můj nákup, nějak se kousla u hovězího na vývar - nešel načíst kód. Tak hledala v tom sešítku to číslo pro manuální vložení. V tom jejím to nebylo, tak se musela zvednou od kasy a půjčit sešítek z vedlejší kasy. Celkově to trvalo tak minutu...nic hrozného. Vtom přiskočil ten vedoucí a ostrým tónem povídá: "Vendulo přestaň se tady procházet a markuj! Podívej se jakou tady máš frontu!" To mi nedalo a povídám mu: "Vy jste ale hulvát, takhle jednat se ženou. Paní Vendula si náhodou operativně poradila s vaším nefunkčním pokladním systémem. Měl byste se jí omluvit. Mimochodem vaše hodinky jsou mimořádně nevkusné a odpudivé." Měl Diesel orloje. Sbalil jsem si věci a vypadl. Ani jsem si nevšiml reakce okolí, přesto, že cela scéna byla relativně dost nahlas. Zároveň mě potěšilo, že jsem toho magora alespoň trošku sundal :-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve Vašem věku už se jim ale říká baby :D 

15-25 holky

26-35 ženské atd.. :-p 

35 - 50 milfky

50 - 100 babky, co si mezi sebou říkaj "děvčata" :)

 

(Než si to někdo vezme osobně - mám jednu z poslední kategorie... a je to fajn)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

35 - 50 milfky

50 - 100 babky, co si mezi sebou říkaj "děvčata" :)

 

(Než si to někdo vezme osobně - mám jednu z poslední kategorie... a je to fajn)

Vidíš, tak dlouho jsem chtěl zkusit nějakou milfku, až ji mám doma. A takové to bylo mladé děvče, když jsem si ji bral :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...