Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Cistim vodpad ve sprchaci. Dnes poprve jsem si musel vzit lupu, abych si precet navod na te chemii. Ja za chvili uz taky budu muset nosit brejle, na ty blechy nevividm. Ty vole, starej, tlustej, vlasy pryc, s brejlema Proc??? Vzdyt ja byl hezoun, baby na me letely, to je do hajzlu nespravdlivy

Proč tu chemii neprubneš na sobě ?

- nasypeš na hlavu, zkrásníš.

- nasypeš do sebe, zhubneš.

No není to nádhera, pokud zavoláte do půl hodiny, máme pro Vás ještě 2 lit.roztoku, který použijete na umyti ve vaně, rozetřenim po těle.

Tisíce zákazníků si náš výrobek zakoupilo a nikdo si nestěžoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Micey a Zmizik taky týden.

lobuji za rychlý návrat obou pánů ve zrychleném řízení

konkrétně pana Zmizíka znám osobně a vím, že se nechal unést 

v životě jsem od něj neslyšel sprosté slovo, natož slovo *und* ..... 100% vím, že používá slovo vagína, takže z toho vyvozuji, že byl unesený, konsternovaný a mimo realitu

 

děkuji 

Ypoušek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Zabít pošťáky, opět nechali ležet zásilku na poště, až se vrátila zpět. S ohledem na charakter (vojenská optika z BelRus), bude prdel molodce přesvědčovat, aby to poslali zas, o ceně poštovného nemluvě. Zabít je vodovodní trubkou.

2) Guma na RLX se mi naživo vůbec nelíbí, $310 v kanále. Jsou to jen prachy a už jsem v životě promrhal víc, stejně je to frustrující.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodiny v centru Prahy? To se přihodí jak?

 

Ulice Bělehradská na Vinohradech. Odbočoval jsem z Jugoslávské a z ničeho nic smyk. Rychlost 30 - 40 km/h věnoval jsem se řízení. Sám nevím, ale další auta tam klouzala taky.

 

Chlapi, dávejte pozor, ať neskončíte stejně jako já. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ulice Bělehradská na Vinohradech. Odbočoval jsem z Jugoslávské a z ničeho nic smyk. Rychlost 30 - 40 km/h věnoval jsem se řízení. Sám nevím, ale další auta tam klouzala taky.

 

Chlapi, dávejte pozor, ať neskončíte stejně jako já.

 

.... A v Praze kalamita jak na Sibiři

tři centimetry sněhu a u Muzea štyři :-) :-)

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...