Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Kdyby řekli hned na začátku, že jdu do rizika a že to, že jasně uznávají, že nejsem viník, nemá žádnou hodnotu, protože si to můžou stejně rozmyslet, tak neřeknu ani popel. Ale když mi vícekrát a z více míst potvrdí, že je to všechno jasný jak facka a pak se začnou cukat, tak mě to dost vadí...

 

Nemyslel sis doufám, že pojišťovny něco proplácej rády, že ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě máš pravdu..na druhou stranu ve 2,5r jí samotnou jít nenechám a vodit jí do školky 4km, na to už taky tolik času nemám, když si představím jak se loudá..to bychom taky mohli vyjít v 6, abychom to stihli..

 

Hele tenge, nějaký bezproblémový parkování kolem určitě bude, třebas by pomohlo, kdyby 3 minuty jsi strávil chůzí ty s dítětem, než ostatní čekáním na tebe :-).

Za 3 minuty ujdeš půl kiláku i s dítětem.

Kousek od nás je lidová škola, kam většinou ženský vozí svoje dítka. Běžně jen zastaví na silnici a vyhodí dítko, které běží dovnitř. Věc na sekundy, ale když to udělá každá (a to skoro jo), jede tam kolona cca 5m/10sec nebo spíš míň, protože často děcko něco zapomene a vrací se do auta, máma na něj něco řve atd.

Nediv se, že nejsou lidi na tebe příjemný, když se k nim chováš bezohledně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby řekli hned na začátku, že jdu do rizika a že to, že jasně uznávají, že nejsem viník, nemá žádnou hodnotu, protože si to můžou stejně rozmyslet, tak neřeknu ani popel. Ale když mi vícekrát a z více míst potvrdí, že je to všechno jasný jak facka a pak se začnou cukat, tak mě to dost vadí...

 

Mám s Allianz podobnou zkušenost a co jsem měl u nich pojištěno jsem zrušil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele tenge, nějaký bezproblémový parkování kolem určitě bude, třebas by pomohlo, kdyby 3 minuty jsi strávil chůzí ty s dítětem, než ostatní čekáním na tebe :-).

Za 3 minuty ujdeš půl kiláku i s dítětem.

Kousek od nás je lidová škola, kam většinou ženský vozí svoje dítka. Běžně jen zastaví na silnici a vyhodí dítko, které běží dovnitř. Věc na sekundy, ale když to udělá každá (a to skoro jo), jede tam kolona cca 5m/10sec nebo spíš míň, protože často děcko něco zapomene a vrací se do auta, máma na něj něco řve atd.

Nediv se, že nejsou lidi na tebe příjemný, když se k nim chováš bezohledně...

Pokud dobře počítám tak je to 10 km za hodinu a to bych s ještě rozespalým 2,5 roku starým dítětem chtěl vidět  :crutch:

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo Conrade, dostals mě, tak 200, třeba :-)

Pořád je to slušnej okruh na zaparkování.

Mě se to mluví, obě děti jsem do školky vodil pěšky cca půl kiláku.

 

Poslední dobou je to podruhý, co si někdo postěžoval, že lidi pruděj, když se k nim chová bezohledně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám školku před barákem cca 40m od vchodu do vchodu. V posledním roce už jsem byl tak líný, že jsem dceru oblékl a vyslal samotnou do školky. Zkontroloval jsem z balkonu z 3.patra, že mladá vešla do školky a fertik. Jednou to proběhlo úplně stejně s tím rozdílem,že jsem mladou vyslal pozdě a dveře do šatny(druhé v pořadí) byly zamčené. Já ji viděl jak vchází do školky a v klidu jsem si chystal snídani. Za 5 minut na mě zvoní učitelka ze školky, která bydlí vedle ve vchodě, mladou vede za ruku, že ji potkala na tramvajové zastávce (jela prý za maminkou, když ji tatínek vyslal z domu). Krve by se ve mně nedořezal. Doma jsem pak dostal pojeb, jak prase. Dneska je mladé přes 30 a už se tomu smějeme.

 

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem Berbatow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tenge, parkování jsme probrali ................

 

Co tam máš dál ?

 

:lol:     :cheers:

 

 

Pokud dobře počítám tak je to 10 km za hodinu a to bych s ještě rozespalým 2,5 roku starým dítětem chtěl vidět  :crutch:

Počítat umíš :-)

 

Taky mi to příjde husté, tak rychle nechodí ani na olympiádě... :D

 

no jo..to bych s ní musel jít v náručí..jak jinak..

Tak tenge, parkování jsme probrali ................

 

Co tam máš dál ?

 

:lol:     :cheers:

Tak alespoň jsem pobavil.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já u nich nic nemám a po této zkušenosti ani nechci....avšak bohužel viník nehody u nich je. Takže v tom mám 60 tisíc a můžu tak maximálně doufat...

 

 

Mám s Allianz podobnou zkušenost a co jsem měl u nich pojištěno jsem zrušil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po několika stech nákupů na netu jsem poprvé naletěl. V pondělí jsem objednal zimní gumy, zaplatil a tím to asi i skončí. Od včerejška nabíhají na tuto vypečenou firmu https://pneu-svet.cz negativní recenze, zboží neposílají nikomu. Asi navštívím PČR, jestli to bude k něčemu spíš sám nevěřím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po několika stech nákupů na netu jsem poprvé naletěl. V pondělí jsem objednal zimní gumy, zaplatil a tím to asi i skončí. Od včerejška nabíhají na tuto vypečenou firmu https://pneu-svet.cz negativní recenze, zboží neposílají nikomu. Asi navštívím PČR, jestli to bude k něčemu spíš sám nevěřím.

Už od dubna jsou na ně recenze jako na podvodníky, podáno x trestních oznámení. A ty po půl roce skočíš na špek aniž bys cokoli o e-shopu zjišťoval? Drtivou vetšinu objednávám na dobírku, vyjímku dělám jen u opakovaně prověřených obchodů. Jo, je to smutný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani ne naštvalo, ale spíš překvapilo a rozladilo. Přišly nové Junkersy, jsou opravdu nádherné, akorát mají menší chybičku na kráse. Přijde mi, že když němečtí inženýři/čínské děti/whatever vymýšleli a zpracovávali tah, tak to malinko nedotáhli, až se bojím, že budu muset odtáhnout k hodináři/ševci  :lol2: Jde o to, že dírky jsou moc daleko a ani na tu nejbližší mi hodinky absolutně nesedí na ruce, a to zas až takové holčičí zápěstí nemám (17,5 cm). 

EDIT: díky za tu starost s mkv, vím, že to jde v počítači ve VLCčku, no na televizi jsem to v nastaveních tak jako tak nenašel :(

post-60489-0-89672700-1511459281_thumb.jpg

post-60489-0-77704300-1511459462_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Sáčok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už od dubna jsou na ně recenze jako na podvodníky, podáno x trestních oznámení. A ty po půl roce skočíš na špek aniž bys cokoli o e-shopu zjišťoval? Drtivou vetšinu objednávám na dobírku, vyjímku dělám jen u opakovaně prověřených obchodů. Jo, je to smutný.

Od dubna? Kde? Doprdele tak proč ještě pořád fungujou, komu se tady vlastně pomáhá a koho se chrání?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera vecer Plzenska restaurace a nase akce cca. 50 kolegu od Asie az po USA. Na zachode pri anglicke konverzaci jeden z mistnich pomumlava u pisoaru at se naucime cesky kdyz jsme v cechach...mam pocit, ze s nastupem populismu, Zemana, SPD a jine inteligence to s tou narodni hrdosti uz trochu prehanime...na mou otazku zda v Chorvatsku, Rakousku atd taky mluvi jejich jazykem uz odpoved nemel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...