Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Maxel: Jak tady kdosi psal, asi zase Skalis, ve fungujícím světě se tohle vyřeší samo, lidi prostě přestanou chodit tam, kde na ně hrajou divadlo.

Moc se asi nezmění, když to budou dělat všechny obchody.

Já tohle nijak neobhajuju a na předchozí otázku jsem měl odpovědět spíš ne. Nepovažuju to za úplně správné, ale nijak mi to nevadí, protože je to řešitelné úplně snadno - vlastním rozhodnutím. Mně se líbí, že si takhle můžu sám svododně vybírat a určovat co udělám. To je přece skvělé.

Myslím že i kvůli tomu lidi tenkrát cinkali. Ale nějak je to už přešlo a dnes spíš lidi očekávají, že všechno někdo nějak pořeší za ně.

Jasně, svět není jednoduchý, jsou tisíce složitějších situací, které takhle jednoduše vyřešit nejde. Ale tohle jde a nakupování považuju za stejně intelektuálně náročné, jako jíst horké jídlo, to snad zvládnu sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si dovolím přihodit ještě jeden pohled na věc (BF). Že nemorálním žonglováním s cenami se samy společnosti přiravují o potenciál akcí. Jěště párkrát zopakují podobný scénář a nakonec si i ten nejpomalejší důchodce při pohledu na ceduli "SLEVA!" jen odplivne a to celoročně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obavam se, ze jsi prilis naivni. Lidi jsou pitomci. A Cesi se nechavaj ojebavat slevama a ruznejma akcema uz dvacet let, proc by se to najednou melo zmenit?

Já si dovolím přihodit ještě jeden pohled na věc (BF). Že nemorálním žonglováním s cenami se samy společnosti přiravují o potenciál akcí. Jěště párkrát zopakují podobný scénář a nakonec si i ten nejpomalejší důchodce při pohledu na ceduli "SLEVA!" jen odplivne a to celoročně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naivní? Asi jo, já prostě chci žít ve světě, kde vládne rozum. A posun vidím, třeba svojí mámu (70+) proškoluji pravidelně a doufám, že šíří slovo rozumu i mezi svý kamarádky. A jasně, že v tomhle případě neočekávám skokový vývoj, ale je to proces.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zas lezim na svem luzku v nemocnici ( lecba se nejak nevede ), ale soucasne se bavim - v praci si asi hledaj inspiraci ve VRSR a tak, aby se zmatl imperialista, tak budou poradat vanocni vecirek az v unoru :-)), wola, co to vymyslel, bych rad potkal osobne.

Osobne je mi to fuk, nechodim, ale pro ostatni je to k nastvani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zas lezim na svem luzku v nemocnici ( lecba se nejak nevede ), ale soucasne se bavim - v praci si asi hledaj inspiraci ve VRSR a tak, aby se zmatl imperialista, tak budou poradat vanocni vecirek az v unoru :-)), wola, co to vymyslel, bych rad potkal osobne.

Osobne je mi to fuk, nechodim, ale pro ostatni je to k nastvani.

Plácli to na třicátýho února ..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se na infolince České Pošty dověděl, že budou vánoce. A to na můj dotaz, proč zásilka z Německa dojde do Prahy za dva dny a z Prahy do Olomouce zatím nic. Fanoušek tohoto absurdního "doručovacího" podniku ze mě rozhodně nebude .... tak třeba ji donese osobně Santa :D

Já jsem během roku s poštou spokojenej. Nejspolehlivější ze všech přepravců, co jsou ochotní bez keců k nám na konec světa dojet. Bohužel poslední dva týdny absolutní tragédie. Dva balíky k nám jdou od minulýho týdne a jeden jsem poslal v úterý. Všechny dle sledování jsou pořád v místě odeslání (vše čr). Dnes jsem zkusil zavolat na naši mini poštu, co s tím je. Prý netuší. V systému vidí co já, ale že na poště ten balík rozhodně neleží. Jsem zvědavej jak to dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem během roku s poštou spokojenej. Nejspolehlivější ze všech přepravců, co jsou ochotní bez keců k nám na konec světa dojet. Bohužel poslední dva týdny absolutní tragédie. Dva balíky k nám jdou od minulýho týdne a jeden jsem poslal v úterý. Všechny dle sledování jsou pořád v místě odeslání (vše čr). Dnes jsem zkusil zavolat na naši mini poštu, co s tím je. Prý netuší. V systému vidí co já, ale že na poště ten balík rozhodně neleží. Jsem zvědavej jak to dopadne.

Tak dnes po 14 dnech zásilka z Německa došla .... a to byla 12 dní v Praze. Naštval jsem se, sehnal kontakty na všechny členy představenstva pošty a včera jim napsal ostrý email. Výsledkem bylo, že mi dnes dopoledne volal oblastní ředitel a po obědě mi balíček s dalšími Speedmastery osobně dovezl. Takže jak je vidět, jde to  :D .... jo a v systému není teď údajně vidět skoro nic, důvodem prý je to, že v "předvánočním shonu" zásilky ani neskenují, to mě fakt pobavilo :D Já mám v česku nejlepší zkušenost s dopravcem TopTrans :)

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes po 14 dnech zásilka z Německa došla .... a to byla 12 dní v Praze. Naštval jsem se, sehnal kontakty na všechny členy představenstva pošty a včera jim napsal ostrý email. Výsledkem bylo, že mi dnes dopoledne volal oblastní ředitel a po obědě mi balíček s dalšími Speedmastery osobně dovezl. Takže jak je vidět, jde to :D .... jo a v systému není teď údajně vidět skoro nic, důvodem prý je to, že v "předvánočním shonu" zásilky ani neskenují, to mě fakt pobavilo :D Já mám v česku nejlepší zkušenost s dopravcem TopTrans :)

Dobrý! O ty kontakty bych s dovolením projevil zájem (pokud možno, do SZ), protože oficiální možnosti na stížnosti směrem ČP selhaly, resp. všechny dosud úspěšně odignorovány. Bych si při příštím ?neúspěšném pokusu o dodání?, což bude tak ve středu, aspoň odplivnul na vyšší místa když už nic :)

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já mám nejhorší zkušenost s tzv. ´´kurýrem´´ In-time...před nějakou dobou jsem čekal zásilku z německa, šlo to původně přes hermes.de..standartní tracking fungoval ok, pouze z nějakého důvodu to šlo přes Vídeň...v Brně to bylo za 4dny kde to převzal in-time..odtud pak 3 dny do HK kde další den mělo u Pardubic proběhnout doručování, ale neproběhlo :-(  oznámení, že adresa nenalezena ... z trackingu kde mají i dokonce mapu s polohou auta bylo vidět, že dojel do vesnice asi 10km vedle a vys..l se nato...přitom adresa byla v pohodě...udělal jsem printscreen z té mapy a chtěl vysvětlení....blabla samý výmluvy... tak jsem se sebral a zajel jsem radši přímo na depo do HK ať mi to dají osobně...pak jsem se konečně mohl radovat z nového vintážního hifi kousku, naštěstí to odesílatel prvotřídně zabalil tak to přežilo bez úhony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš koukat na televizní program. Pusť si to z dývka nebo podobně, pak to bude bez reklam a s dabingem, jaký chceš. Dělám to už pár let, televizní program používám někdy jako inspiraci, jako:" jé hele, dávaj 'die hard dvojku', najdu dývko a mrknem"...

 

jinak k těm kurýrním službám včetně český pošty ? poměrně tragedie od ppl, přes intime, toptrans, geis, dpd,...už nevim

 

v poslední době jsem měl od každý firmy něco a všechno selhalo :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Zásilkovna je fajn.

Jednou jsem manželce kupoval dárek a nechal si ho tam poslat

aby jako o tom nevěděla.

 

Nějaký prádlo.

 

Dorazím na Zásilkovnu, slečna mi podává krabici a povídá:

"Si to rozbalte a zkontrolujte že to je v pořádku a klidně si

to můžete vyzkoušet jestli Vám to sedí, támhle máme kabinku."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...