Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Edit: Uz tady jeden nemuze napsat ani slovo "z.a.s.m.r.d.ě.l.a.", aby ho to necenzurovalo  :eek:

 

Musíš si dát pozor na tato závadná slova:

 

nasm.r.dění
nasm.r.dět
nejsm.r.dutější
nesm.r.dí
nesm.r.dím
nesm.r.díme
nesm.r.díte
nesm.r.děl
nesm.r.děla
nesm.r.děli
nesm.r.dělo
nesm.r.děly
nešm.r.dlala
nešm.r.dlali
nešm.r.dlalo
nešm.r.dlaly
pošm.r.dlal
pošm.r.dlala
pošm.r.dlali
pošm.r.dlalo
pošm.r.dlaly
pošm.r.dlat
sm.r.dutou
sm.r.dutá
sm.r.duté
sm.r.dutého
sm.r.dutém
sm.r.dutému
sm.r.dutý
sm.r.dutých
sm.r.dutým
sm.r.dutýma
sm.r.dutými
sm.r.dutější
sm.r.dí
sm.r.dící
sm.r.dícím
sm.r.dím
sm.r.díme
sm.r.díte
sm.r.díš
sm.r.děl
sm.r.děla
sm.r.děli
sm.r.dělo
sm.r.dělou
sm.r.děly
sm.r.dění
sm.r.dět
šm.r.dlal
šm.r.dlala
šm.r.dlali
šm.r.dlalo
šm.r.dlaly
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, málem jsem si rozbil hubu o obrubník. A to jsem si řikal, že jsem si měl vzít nějaký boty se vzorkem a ne perka, ale na druhým chodníku šel borec ve farmářkách, taky jak posranej a jelo mu to jak Jágrovi před brankou. Takže je to asi fuk.

Už jsem to psal,minulý týden jsem sebou také lisknul vedle auta a nasekl si obočí,/špinavý jak sfiňa/ ,ale hodinky cajk :-) Takže nejsi v tom sám,už jsem také nazul zimní obutí i na nohy :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedím na Mikulášem koncertu the tap tap, pan Drahoš si tu z toho udělal politickou agitku. Chce se mi blejt jak z něho tak z kapely. Taková ostuda, zneužít mikuláš koncert..

 

tak to už je fakt nechutnost.. Ubírá si body sám, no...

 

Tomu nerozumím, na koncertu nesmí promluvit kandidát X, ani když s tím kapela souhlasí? Pokud se se světonázorem X neztotožňuješ, můžeš odejít. To jsi udělal, tudíž je svět zase v rovnováze, proč by to ale měla být "ostuda" nebo "nechutnost"? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tomu nerozumím, na koncertu nesmí promluvit kandidát X, ani když s tím kapela souhlasí? Pokud se se světonázorem X neztotožňuješ, můžeš odejít. To jsi udělal, tudíž je svět zase v rovnováze, proč by to ale měla být "ostuda" nebo "nechutnost"?

Nezlob se, ale cpát politiku tam, kde jsou děcka, může jen kretén.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu nerozumím, na koncertu nesmí promluvit kandidát X, ani když s tím kapela souhlasí? Pokud se se světonázorem X neztotožňuješ, můžeš odejít. To jsi udělal, tudíž je svět zase v rovnováze, proč by to ale měla být "ostuda" nebo "nechutnost"? 

Pokud jde dítě na Mikulášskou s Tap Tap Orchestra, není snad povinno poslouchat debilní politiku. Nebo snad ano?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam nebyl, pochybuji však, že by tam kromě nějakého neutrálního přivítání/představení se vedl Drahoš rozsáhlou politickou ofenzivu. Navíc nejde o žádnou školní besídku pro druháky s předáváním balíčků, ale o velký veřejný koncert, kde malé děti spíše nebudou (končí se ve 21h). Netvrdím, že to někomu nemusí vadit, jen za "nechutnost" nebo "ostudu" považuji úplně jiné věci... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mikulášská s The Tap Tap

 

Našlápnutý Mikulášský večírek pro děti od 4 do 80 let.
The Tap Tap, Gaelynn Lea (USA), Ondřej Ruml, pěvecké sbory Puellae Cantantes, Canticorum iubilo a mnoho dalších..
Oslavte s námi tradiční český vánoční svátek. Vloni to bylo úplně boží, tak všichni doražte :)!

 

 

....... Vo kandidátovi X (je to Drahoš, ale Bobisek ho v prvém příspěvku  v rámci politické hyperkorektnosti označuje X) ani sloovo. Taky by mně to dojalo .....

Upraveno uživatelem Bert
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam nebyl, pochybuji však, že by tam kromě nějakého neutrálního přivítání/představení se vedl Drahoš rozsáhlou politickou ofenzivu. Navíc nejde o žádnou školní besídku pro druháky s předáváním balíčků, ale o velký veřejný koncert, kde malé děti spíše nebudou (končí se ve 21h). Netvrdím, že to někomu nemusí vadit, jen za "nechutnost" nebo "ostudu" považuji úplně jiné věci... 

Minimálně se můžeme bavit o jeho lidské i politické aroganci, bez ohledu na souhlas či nesouhlas s jeho politickým smýšlením

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mikulášská s The Tap Tap

 

Našlápnutý Mikulášský večírek pro děti od 4 do 80 let.

The Tap Tap, Gaelynn Lea (USA), Ondřej Ruml, pěvecké sbory Puellae Cantantes, Canticorum iubilo a mnoho dalších..

Oslavte s námi tradiční český vánoční svátek. Vloni to bylo úplně boží, tak všichni doražte :)!

 

 

....... Vo kandidátovi X (je to Drahoš, ale Bobisek ho v prvém příspěvku  v rámci politické hyperkorektnosti označuje X) ani sloovo. Taky by mně to dojalo .....

 

Kandidáta jsem označil jako X proto, že můj pohled byl obecný. Jestliže půjdu na událost otevřenou široké veřejnosti, mohu čekat, že se tam objeví politici. Kdyby tam přišel třeba Vondráček a předal jako předseda PSP cenu/šek za nejlepší projekt pro postižené, tak je to taky na blití? Samozřejmě, je to o odhadnutí určité míry a politik (zde Drahoš, aby bylo jasno) jde do rizika, že se různým lidem zavděčí různě. Jestli se půlka lidí zvedla a šla domů či začala pískat, asi to Jirka podělal, jinak měl smůlu spíše lukas.78.

 

PS: V programu je napsáno "mnoho dalších", už jsem zmínil, že rozsah zapojení Drahoše neznám - jestliže mluvil po každé písničce, měl být v programu uveden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaplatil jsem si Mikulášský koncert, ne Drahoše, Jourovou a spol Max bych pochopil ty zástupy sponzorů, kteří si na jevišti vyžadovali velkolepý potlesk. Nebyla to nějaká zdarma akce někde na náměstí. Dětí tam bylo hodně. Podle mě je nechutné honit si body na Skupině lidí z Jedličkova ústavu (většina jich to ani nechápe) a ještě před publikem kde je významná část prcků. Ale ani od vedení té kapely to nebyla štastná volba, takhle se shodit za pár šušnů. Ani bych se nedivil kdyby jim na ty jejich platební terminály které tam pak posílali publikem dost lidí nepřispělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS: V programu je napsáno "mnoho dalších", už jsem zmínil, že rozsah zapojení Drahoše neznám - jestliže mluvil po každé písničce, měl být v programu uveden.

I kdyby tam řekl jednu jedinou větu, je to špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové rozčilujete se zbytečně, vždyť lukas.78 sám píše, že se na pódiu střídalo lidí jak na orloji, tudíž netuším, proč zmiňoval zrovna Drahoše a ne třeba Jourovou. A jestli jste byli někdy na nějakém charitativním (byť placeném) koncertě, kde si nepřihřáli polívku politici, tak asi žijete na jiné planetě. Být to koncert Madonny, asi bych také pozvedával obočí :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skupina handicapovaných hudebníků The Tap Tap uspořádá 5. prosince ve Foru Karlín 6. ročník koncertu s názvem Mikulášská. Jako hosté se během večera objeví Gaelynn Lea, Ondřej Ruml, Adam Vojtěch, Iva Pazderková, Roman Zach dívčí sbor Puellae cantantes a sbor Canticorum iubilo, kde zpívá prezidentský kandidát Jiří Drahoš.

 

Jedna minuta googlovani

 

http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/mikulasska-s-the-tap-tap-pripomene-take-pamatku-wabiho-danka/1557955

 

 

Drahose nepodporuju, ale vadi mi pohorseni nekterych zdejsich diskuteru na novinkach ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...