Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Do očí ti říkám, že mi vadí, že píšeš anonym s měkkým i.

Sorry, moje chyba automatické psaní. A já to nekontroloval .. ?se toho zas tak moc nestalo?

 

Karlos : právě to se mi podávat nechce .... Ani bych z toho neměl takovou tu radost...

Upraveno uživatelem Lobber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám nějaké problémy s žaludkem a trávením, bolesti hlavy, nateklé nohy, dýchavičnost a další chujovinky. Přikládám to mému momentálnímu psychickýmu rozpoložení ale jsem nakonec donucen jít k doktorovi. Ten se potřebuje sichrovat a tak šup do nemocnice. Po nekonečné sérii vyšetřením mě posílají na gastro - než si stačim zjistit vo co go, mám v krku hadici od sprchy a pocit že jde o poslední hodinku...

 

Druhý den na jiném oddělení výsledky magrezonance ohledně bolavých kolen - vše špatně, bude se řezat, odběr kosti z druhé nohy a dalšímu už jsem raději nerozumněl. Týden v nemocnici v pohodě, ale pak dva měsíce doma... Sedám do auta, jedu se uklidnit k zákazníkum a vzpomenu si, že mám volat na výsledky na gastro. Po oznámení, že je to pozitvní pronesu přiblble že děkuju za konečně pozitivní větu. Jenže samozřejmě pozitivní = špatně, okamžitě do nemocnice pro 4 antibiotika.

 

Čekám ještě na výsledky odběru krve ohledně PSA, tak snad tohle dopadne dobře a vyhne se mi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj kolega je taky chudák furt na hromadě a s postupem času už začímám skoro věřit tomu že zdravej člověk je jenom špatně vyšetřenej pacient. Na druhou stranu oceňuju že při tom všem maj aspoň ti dochtoři občas smysl pro humor. Posledně mi vykládal že když se před odběrem nějakýho mikroskopickýho vzorku ptal svýho doktora jestli se trefí, tak mu řekl ať je v klidu, že má nový brejle z kauflandu za kilo. Sice je to strašná chujovina, ale přišlo mi to dobrý, když sem si uvědomil, že vlastně možná vůbec nevtipkoval ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hezky, koukám že v tom nejsem sám, dneska byl asi fakt vypečenej den... já byl r?no vyjímečně línej vzít si ochrannej štít a samozřejmě jsem byla tak šikovnej, že mi vystříknul aceton do oka. Teď vypadám jak Žižka a s obvazem na pravém oku zjišťuju, že na rozdíl od úrazů očí v minulosti (kdy to bylo vždy levé oko a normálně jsem byl schopnej fungovat) je u mě pravá bulva asi extra dominantní. Silnej diskomfort, občas se mi zvedá kufr, a hlavně se mi často bez varování obrazovej kanál "přepíná" na to zafačovaný voko, takže něco dělám, najednou stmívačka a tmavý zrnění, vždycky se musím přinutit přepnout na funkční optiku. Zajímavý. Ještě že jsem neřidič, to by teprv bylo maso..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Človek si z alzy objedná monitor, kde pri rekapitulácii zisti, že ma v cene usb kľúč, hovorím si super, zíde sa. Dnes mi vola doma poverená osoba na prebratie monitora, že prišiel balík, ale že na monitor to nevypadá. Po chvíľke pátrania som zistil, že darček v podobe usb kľúča poslali samostatne, a monitor pošlú až zajtra, s odôvodnením od kuriéra, že dva balíky na jednu adresu nedoručujú.

Upraveno uživatelem janobo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štve mě, že úplně přestaly existovat spolehliví poskytovatelé služeb. Hodináři v Plzni jsou dobytkové jeden jako druhej, instalatéři snad ani neexistují a když si jedu pro blbou pizzu, tak ji nejsou schopni udělat ani 20 minut po dohodnutém termínu vyzvednutí. A to nemluvím o tom, kdybych si ji chtěl nechat přivezt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, helicobacter pylori je pěkný svinstvo, moje bývalá drahá polovička si s ní užila svoje a syn přednedávnem taky (včetně tý hnusný gastroskopie.) Ale kombinace antibiotik působí spolehlivě, bude to ne-li dobré, tož určitě lepčí...!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V autech se moc nevyznam... Stačí my kdyz je cervene a sluzebni... V práci skončil leasing, tak me poslali, at si vyzvednu novou oktavku.. byla cervena, tak jsem rozjuchanej jel domu...

 

V puli cesty koukam pod nohy a zespoda na me cumi takovy ty koliky, do kterejch se zacvakavaj koberecky... Takze první telefonát dealerovi: kde jsou koberecky? Co byste chtel, jste si nepriplatil... Tak to s povzdychnutim zahnu rovnou k prodejne autodilu a dokupuju za pětistovku obyč gumové koberečky... Nasednu do auta a chci zkusmo pripojit mobil.. takze druhej telefonát dealerovi: proc mi to pise, ze smartlink je zablokovanej, vzdyt jsem ho mel v pozadavcich? No jo škodovka to stahla, kabel tam sice je, radio to umi, ale odblokujem to jen za příplatek dalsich 5 000 kc... Dobre, szivam se s myslenkou, ze me to nakonfigurovat slo, ale nez byla ofiko objednavka, tak to škodovka zmenila... Jeste ze existuje starej dobrej bluetooth... Nacitam telefon, kontakty, pohoda... A pak chci pustit přes bluetooth muziku... A nic, ticho po plesine.... Treti telefonát dealerovi jsem uz nedal...

 

.. A ted tu sedim nas..ane hodně, ze na pristich pět let mam auto, ve kterém si nepustim svoji muziku a ani google mapy... Jak se mi manzelka vzdycky smala, kdyz jsem jednou zacas na dovce navigoval v aute za jízdy s mobilem v ruce .. škodovka s cenikovkou 550 tisic... A ma to tak akorat volant......

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si kvůli vlastní lenosti a omezenosti nedokážete za půlmego vydyndat nic lepšího, tak si těch "českých snech" trpte a připlácejte dál.

Konzern Vaši loyalitu v příští iteraci zajisté odmění - třeba ekologiš dřevěnýma lavicema bez polstrování a cool volantem z holého hliníku...  :fyou:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...