Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tak to je blbý,  ale nikde není napsaný že tatínek na stráži si nemůže dát sem tam jednoho malýho.

Naší se zatím nemoci vyhýbají,  ale to přijde.  Tak aby na štědrej byla ok.  To by pak bylo teprva na pikaču.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď to u nás jede, kluk se z toho dostal poměrně rychle, z patnácti děcek zůstali ve školce čtyři a teď holka. Tatínek sosá preventivně medovinu :-) Držím vám palce ať se těm virům vyhnete, copak my ale u těch děcek to je strašidelný....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Adventní neděle ve znamení drsné horečky naší malé holčičky :-( Od dvou od rána na stráži, ale spaní vem čert, hlavně ať je ok.....

Afri budu drzet palce!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po dlouhy dobe jsem si doma vysetril chvilku pro sebe, zavrel jsem se v loznici, vytahl notas, ze si pustim nejaky super film a ten s...ej notas se uz pulhodinu aktualizuje, vy...ny windows 

a mam po filmu doprcic

 

nevim proč ale četl jsem tohle..................po dlouhy dobe jsem si doma vysetril chvilku pro sebe, zavrel jsem se v loznici, vytahl lofas...........

 

už asi nebudu pít..............

Upraveno uživatelem mondeo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na parkovisku (zdarma) pred nemeckym obchodnym centrom, hned u hranic so svajciarskom. Ford tam uz stal, ked som prisiel, ale z vw vystupovali hnedomadari, oblecny jak socky a z kufra auta vytiahli harmoniky a davaj na zarobky. Predpokladam, ze nastupili do elektricky a isli vyhravat do bazileja.

 

Kolkokrat mi bolo luto tych muzikantov, jak mrznu vonku, ale nemaju sa az tak zle ako sa tvaria.

post-4368-0-74492100-1513594515_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem People
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...