Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Komentator biatlonu, jak deb.lne omlouva ceskeho Krupcika ze to ma na strelnici tezke v mlze a proto hned v prvnim useku jede 4 trestne kola a ze za to vlastne skoro nemuze...boze vsichni to tam maj tezke, podminky jsou pro vsechny stejne a presto nekteri dokazou zastrilet za nula.

Ne ze by to ostatnim slo o tolik lepe :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako plno lidí i mne dnes štve počasí. Celý den od rána světla jako odpoledne v 16+ hodin s takovým okrovým depresivním barevným podtonem, do toho neustálé mrholení. Ani nejde udělat  ucházející fotku hodinek pro forum. <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to už zahraný, ale unfair to bylo.  Na vítr si předsadíš.  Když nevidíš uděláš h..

Měli to disknout.  Je tam moc peněz a hnusně je tam pokaždý.  Snad na olimpiádě,  při podobném počasí den počkají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-30813-0-58963800-1515429897.jpg

 

Na Nový rok jsem tu naštvanej hlásil zaběhnutou šelmu domácí - tak už je zaplaťpánbu doma. Vyfotil jsem ji pro vás... a teď jsem naštvanej z těch pneumatik, na kterejch na fotce leží. Nechápu, kdy se mi to přihodilo... to muselo narůst během svátků nebo co!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

attachicon.gifkocka na pneumatikach.jpg

Na Nový rok jsem tu naštvanej hlásil zaběhnutou šelmu domácí - tak už je zaplaťpánbu doma. Vyfotil jsem ji pro vás... a teď jsem naštvanej z těch pneumatik, na kterejch na fotce leží. Nechápu, kdy se mi to přihodilo... to muselo narůst během svátků nebo co!?

Tak paráda našla se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...