Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Díky, kluci, za kočku i vulcainy... a za sůl do čerstvý rány. Teď, když jsem je objevil, mi připadaj ty pneumatiky jako takový ty na důlní náklaďáky nahoře v Kanadě, kde se těžej mastný břidlice...

 

Edit: aaa, ten Dakar :( včera jsem koukal na záběry z řidičovy kabiny, ti kluci musej být ze železa...

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondřej Klymčiw měl pád na Dakaru a je v nemocnici.

strašný .... co se děje .... na tom světě

 

kamil není růtadmin .... manta už neškodí ..... bert začne škodit ..... long neprodal svůj šmuk na výletu vláčkem ...... zmizík není zmizík, ale ludvík.... dobroserové jsou samoserové .... a všichni pospolu dokážou hulit doutník a není jim to trapný ...... úplná apokalypsa

 

 

*váš YPO ze zabanovanou IP adresou vás zdraví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sám jsi chtěl smazat tak co tady prudíš?

 

 

Jak zabanovanej, si požádal vo smazání, ne?

každá vokurka ví, že je rozdíl mezi vymazáním a banem IP adresy ..... banovaní IP adresy byl jaxi akt navíc od Vomyla .... abych ho už asi nikdy víc nesral

 

každopádně jsem rád, že se tak stalo .... pár členů začlo víc psát, páč nebyl oponent a pár členů se projevilo tak jak jsem předpokládál

 

*vlastně mě to v exilu baví víc než jsem myslel ..... najít spoustu pitomců na jednom dvorku se jen tak nepoštěstí ..... čest vyjímkám ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sou věci,  mě namýchlo že taliáni udělají naprosto peckovní řemen,  a daj k němu sponu s různejma nožičkama.  Takže je křivě.  Sem musel přeházet celou bednu s řemeny,  než jsem našel náhradu.  Je to trochu divný,   Šteiny a spona signovaná Laco.

Ale sedí celkem fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj malej (4roky) ma spatny zuby... od rijna chodime po zubarich a pohotovostech. Poslali nas do detske nemocnice na operaci, tehdy jeste 8 zubu (nyni uz 10).

Objednavaci system v nemocnici je nasledujici: nechceme videt pacienta, nezajima nas akutni zdravotni stav pacienta... zkratka kdo zavola jako prvni, jde jako prvni do poradniku na cekaci listinu...pul roku. Neexistuje i pres radu telefonatu urychleni (postup v poradniku), jen zazaracna nahoda ze objednane dite pred nami onemocni a mi se dovolame vcas (rozumej driv nez nekdo jiny, a termin si zarezervujem).

 

Skoncilo to tim, ze po trech mesicich nam malej ze dne na den ochrnul na pravou stranu z duvodu hnisaveho abcesu v mozku (7ml). Magneticka rezonance, operace hlavy - mozku - odsati hnisu....

 

A ja se ptam proc???!!!

 

To je i v 21 stoleti normalni objedavat pacienty na zaklade telefonatu, misto aktualniho zdravotniho stavu?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...