Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tady se jedou poslední dobou strašný bomby.

Jeden válčí v baráku,  dalšímu se hroutí vstah,  do toho ti předčasně zesnulí,  a nemocný děti.

Brr.  Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drzim palce!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu nechápem... nikdy som žiadny problém, ani spomalenie nepocítil. A ani neriešim prehľadávač, na každom zariadení mám niečo iné.

Šťastný to člověk...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V práci na chronomag zásadne nechodím. Doma len z tabletu a mobilu. U operátora mám firewal a keď ma to nepustilo a hlásilo problém, tak som sem neliezol. Bral som to ako preťažený server. Na domácom PC mi hlásilo problémy, tak som to dal dcére vyriešiť. V poslednom čase sem chodím len cez mobilné zariadenia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

 

já za letošní zimu už 3 a to asi autista nejsem, tak to si na tom eště dobře

Vlnenou, bekovku, z Anglie, vypadal jsem v ni jako debil, ale ja ji mam tak rad :-(. Se mnou to neni tak jednoduchy. Manzelka mi jednou rozstrihala na hadry 2 tricka, jedno jsem vozil ZASADNE do Rumunska na hory a to druhe bylo pro stesti na volejbal, s nasivkou DUKLA a sel jsem tehdy vo rozvod Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejhorší rozvodovou situaci sem zažil letos na dovoleny, kdyz sem se Btw dozvěděl, ze mi manželka nedávno vyhodila muj prvni iPhone 3G, dlouho sem to vydejchaval a bylo mi to fakt líto. Ale řekl sem si, je to jen věc, důležitá je kvalita vztahu a nezabil jsem ji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...