Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Naštvalo mě, že jsem svou blbostí vyřadil z činnosti půlku pracovníků počty Liberec...

 

Před koncem roku jsem odeslal jako cenné psaní hodinky místnímu členovi - ne a ne se doručit a kolega zjistil, že jsem já vůl zaměnil v jeho příjmení jedno písmeno a nic mu nedaj. Včera volám do LBC jako že přijedu to vyřešit a paní že se těší... Vycvaknu si nummero s činností "změna dodací adresy" a chudák jedinej chlap (kluk) si mě vylosoval. No pobíhal tam, ptal se všech, i dvě kolegyně přišly, bral si na mě mail a tlf (to jako proč? sice se rozvádim, kámoše potřebuju, ale tohle...?). No nakonec mě vyfasovala čtvrtá počťačka a aby nekazila morálku spolupracovníkům a nestrašila zákazníky, šup se mnou k voknu za roh. A začlo telefonování, podle mě i na ministerstvo počt a nejvyššímu počťákovi, co kde je. Skromě jsem navrhl, že když nejde přepsat jméno v adrese, tak ať mi  to vrátí a že to pošlu znovu. No to jsem si dovolil - počta neni holubnik (možná někdy škoda, voni ty ptáci lítaj fakt pecky) a že když je tam chyba, že to odesílateli (mně) v pondělí pošlou zpátky. Chtělo se mi smát i brečet najednou, ale zocelen situací doma  jsem ji slušně požádal, aby přišla ta paní ze včerejška, co zvedala telefony, protože ta mě k nim přímo pozvala (UL - LBC). No dalších x telefonátů, upisování se pomalu vlastní krví ale heuréka, květina pláče, dostal jsem mnou odesílanou zásilku. Zakoupím novou obálku, vše řádně vyplnim, vystojim si znovu frontu a pani na přepážce mi to hodila zpátky, že tam mám chybu, že jsem vyměnil odesílatele a příjemce (přišlo ji blbý, že v LBC posílá někdo z UL někomu psaní do LBC...). A to už jsem se fakt chechtal, krásných 70 minut na ouřadě.

Upraveno uživatelem ricous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě posměj ;) ....vidiš kde to žijeme ;) ...to já se tu v kraji s pošťákama naháním stále, protože ke mně v zimě nevyjdou a v létě se bojí zvěře :) :) :) .... Tak si měním doručení na jinou poštu poblíž, kde jsou večer a víkendy, ale občas i tak zážitek...

Upraveno uživatelem 7jerry7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čosi som si vyhliadol na eshope a potreboval som sa rozhodnúť medzi dvomi modelmi a uistiť sa o konfigurácii, lebo bol evidentne chybný popis. Tak som si s majiteľom vymenil nejaké maily. Ochota, rýchle odozvy. Vleziem na eshop a obidva modely záhadne podraželi. Zvyšok nie. Napísal som ďakovný mail. Bavia ma takéto finty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

strašný .... co se děje .... na tom světě

 

kamil není růtadmin .... manta už neškodí ..... bert začne škodit ..... long neprodal svůj šmuk na výletu vláčkem ...... zmizík není zmizík, ale ludvík.... dobroserové jsou samoserové .... a všichni pospolu dokážou hulit doutník a není jim to trapný ...... úplná apokalypsa

 

 

*váš YPO ze zabanovanou IP adresou vás zdraví

 

 

Ypo ty jsi potrat, který si nevidí do huby!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejhorší rozvodovou situaci sem zažil letos na dovoleny, kdyz sem se Btw dozvěděl, ze mi manželka nedávno vyhodila muj prvni iPhone 3G, dlouho sem to vydejchaval a bylo mi to fakt líto. Ale řekl sem si, je to jen věc, důležitá je kvalita vztahu a nezabil jsem ji

zkus příště Kuncáka,on jí domluví ať nedělá takový věci :cheers:  :lol2:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus příště Kuncáka,on jí domluví ať nedělá takový věci :cheers:  :lol2:  :lol2:

Woe :-)).

Me nastvalo, ze mi pristala pozvanka na sraz zakladky. Nastvalo me to cislo, po kolika uz je to letech- 30. Hned jsem si zas uvedomil, kolik ze uz mi je, hnus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Woe :-)).

Me nastvalo, ze mi pristala pozvanka na sraz zakladky. Nastvalo me to cislo, po kolika uz je to letech- 30. Hned jsem si zas uvedomil, kolik ze uz mi je, hnus.

toho naděláš, my se scházíme zruba každý rok a už to bylo po třicátýsedmý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem spokojeně na rodičovský dovolený a dneska jsem šel za naší personalistkou podepsat, že už nenárokuju snížení daní na malou, páč ho bude uplatňovat manželka. 

Se šéfem a šéfovou jsem byl už od minulýho června dohodnutej, že budu na oddělení docházet, aby to nějak ten rok dali, když už nenašli nikoho na zástup (holt jsem moc úžasnej a nenahraditelnej, jak se zdá).

Na můj dotaz, jestli to nechce novou smlouvu mi ještě na konci roku sdělili, že je to všecko v cajku a stačí, když si vyplním mzdovej výkaz, že prej to konzultovali s personálním.

Tak hádejte co.

Ani houbeles.

Při tom podepisování lejster jsem se o tom mezi řečí personalistce zmínil a čučela na mě jak zjara, jaká to pro ni byla novinka. Šéf ani šéfová si nějak neuvědomili, že mě rodičovská vyjímá ze systému a technicky je moje smlouva a jakejkoliv poměr se zaměstnavatelem suspendovanej, pročež mě budou vlastně zase muset přijmout znova a na desetinovej úvazek. Smlouvy o provedení práce prej nedělaj.

To byl pernej den, kterej si jdu vyšermovat, abych vzteky nepukl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem očividně slabomyslnej. Objednal jsem si M5 samolepku na zeď a zvolil jsem blbou barvu (bílou), protože jsem špatně pochopil objednávkovej formulář. Myslel jsem, že jde o barvu pozadí, ne popředí. Takže teď buďto musim přemalovat garáž, anebo to nalepit na okno k prckům do cimry, anebo se zkusit s výrobcem nějak dohodnout. Ach jo.

 

 

post-6759-0-74478600-1515608429_thumb.jpg

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, dnes mě totálně vytočila má obvodní lékařka, kterou máme společnou s otcem.

 

Nastíním situaci...otec je bohužel alkoholik a vůbec si to nechce připustit. Máti je čerstvě v důchodu a musí se 24h denně starat o babi, která se bez pomoci nenají, nevstane, ani nezajde na záchod. Otec nepomůže s ničím a s alkoholem dělá doma často peklo. Pije i přes zdravotní problémy a na tabletky. Prostě průser. Já už žiju jinde k rodičům se nedostanu tak často.

 

Když jsem měl nějaké zdravotní problémy a stavil se za obvoďačkou, poprosil jsem jí, ať zkusí domluvit otci. Aby omezil alkohol, že je to v jeho případě krajně nebezpečné a vysvětlila mu rizika. Otec má problémy s alkoholem už řadu let a doktorka to ví. Místo toho, aby ta pitka řešila zdravotní stav, všecko otci vyklábosila. Že ho u ní pomlouváme, že chlastá a podobně. Takže doma ještě větší peklo. No nic, stavím se za ní a promluvíme si.

 

Já mám za to, že když si něco s doktorem řeknu mezi čtyřma očima a ještě jde o tak citlivou situaci, zůstane to jen mezi náma. Tak jsem se mýlil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera som si kupil tchanovi navigaciu, lebo staru mu ukradli z auta. To je jedno. 

Kupil som mu opat garmina, lebo je na nu zvyknuty, vie ju ovladat. Vcera o 16:00 som ju pripojit k pc, ze ju aktualizujem. Nove mapy a tak. 

Vedel som, ze to nejaku hodku potrva. Tak som si odbehol medzitym do prace, ze ked pridem bude to hotovo. 

Po 10 a pol hodinach som vo faze KROK 1 z 3. Priprava zarizeni na aktualizacii softwaru. 

:furious:

Viem, ze sa mi stiahlo cca 6GB dat, ale net mam rychly. Predpokladam, ze to islo pomaly od garminu a dalsi problem vidim v tom, ze v roku 2018 ma navigacia od garminu MINI USB konektor/kabel. 

Nespominam kvalitu displeja, ktora  je na urovni medzi meteostanicou a tlakomerom. 

Vyvoj navigacii sa za 7 rokov nikde nepohol. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, dnes mě totálně vytočila má obvodní lékařka, kterou máme společnou s otcem.

 

Nastíním situaci...otec je bohužel alkoholik a vůbec si to nechce připustit. Máti je čerstvě v důchodu a musí se 24h denně starat o babi, která se bez pomoci nenají, nevstane, ani nezajde na záchod. Otec nepomůže s ničím a s alkoholem dělá doma často peklo. Pije i přes zdravotní problémy a na tabletky. Prostě průser. Já už žiju jinde k rodičům se nedostanu tak často.

 

Když jsem měl nějaké zdravotní problémy a stavil se za obvoďačkou, poprosil jsem jí, ať zkusí domluvit otci. Aby omezil alkohol, že je to v jeho případě krajně nebezpečné a vysvětlila mu rizika. Otec má problémy s alkoholem už řadu let a doktorka to ví. Místo toho, aby ta pitka řešila zdravotní stav, všecko otci vyklábosila. Že ho u ní pomlouváme, že chlastá a podobně. Takže doma ještě větší peklo. No nic, stavím se za ní a promluvíme si.

 

Já mám za to, že když si něco s doktorem řeknu mezi čtyřma očima a ještě jde o tak citlivou situaci, zůstane to jen mezi náma. Tak jsem se mýlil.

Sorry, ale to si ma resit vase familia mezi sebou a ne do toho tahat obvodacku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera som si kupil tchanovi navigaciu, lebo staru mu ukradli z auta. To je jedno. 

Kupil som mu opat garmina, lebo je na nu zvyknuty, vie ju ovladat. Vcera o 16:00 som ju pripojit k pc, ze ju aktualizujem. Nove mapy a tak. 

Vedel som, ze to nejaku hodku potrva. Tak som si odbehol medzitym do prace, ze ked pridem bude to hotovo. 

Po 10 a pol hodinach som vo faze KROK 1 z 3. Priprava zarizeni na aktualizacii softwaru. 

:furious:

Viem, ze sa mi stiahlo cca 6GB dat, ale net mam rychly. Predpokladam, ze to islo pomaly od garminu a dalsi problem vidim v tom, ze v roku 2018 ma navigacia od garminu MINI USB konektor/kabel. 

Nespominam kvalitu displeja, ktora  je na urovni medzi meteostanicou a tlakomerom. 

Vyvoj navigacii sa za 7 rokov nikde nepohol. 

 

To su hystericke pindy. Ked sa ti nepaci Garmin, tak ho nekupuj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...