Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Už jednou se mi stalo když jsem chtěl koupit na inzerát garáž, který tam visel celý rok bez zájmu, že jsme byli najednou dva zájemci, a samozřejmě ten druhý nabízí o něco víc, co s tím uděláme? :-) Teď to zažívám po druhé s jednou nemovitostí, to je snad národní sport toto....Tak snad dám cenu za kterou to chci prodat a ne čekat na někoho až zavolá a pak ho šponovat a lhát mu do obličeje. Prý, to je ale náhoda, celý dva roky nic a hned po vás pět minut volal další s lepší nabídkou, cha cha :-)

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jednou se mi stalo když jsem chtěl koupit na inzerát garáž, který tam visel celý rok bez zájmu, že jsme byli najednou dva zájemci, a samozřejmě ten druhý nabízí o něco víc, co s tím uděláme? :-) Teď to zažívám po druhé s jednou nemovitostí, to je snad národní sport toto....Tak snad dám cenu za kterou to chci prodat a ne čekat na někoho až zavolá a pak ho šponovat a lhát mu do obličeje. Prý, to je ale náhoda, celý dva roky nic a hned po vás pět minut volal další s lepší nabídkou, cha cha :-)

 

Odpovědět, ať prodá nemovitost lepší nabídce ale moje nabídka je od dalšího dne o 5000,-Kč nižší....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2African: přesně jak radí kolega - prodávajícímu vyřiď že ty mu teď hned nabízíš na ruku o bůra míň než byla vyvolávačka, tak ať to probere s tím "konkurenčním kupujícím"... 

Mě takhle před 3 lety zkoušel tahat za fusekli jeden ožrala ze sousedství s prázdnou garáží po rodičích, 160 mu bylo málo (dal bych i 180, abych nemusel chodit o pár metrů dál) - tak jsem se zařídil jinak. Prodal ten sbor šulda až teď na podzim, za 130... tolik jsem za tu dobu netratil ani na nájemném za sousední garáž  B)

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně kluci :-) Ale naštve to, nějaký čas jsem tomu obětoval, dal dohromady finance, hezky se nabudil a hned rána přes držku....S pánem nekomunikuji, chtěl jsem dát plnou cenu za inzerát, žádné ukecávání, rychlá akce a teď už to nechám na osudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jednou se mi stalo když jsem chtěl koupit na inzerát garáž, který tam visel celý rok bez zájmu, že jsme byli najednou dva zájemci, a samozřejmě ten druhý nabízí o něco víc, co s tím uděláme? :-) Teď to zažívám po druhé s jednou nemovitostí, to je snad národní sport toto....Tak snad dám cenu za kterou to chci prodat a ne čekat na někoho až zavolá a pak ho šponovat a lhát mu do obličeje. Prý, to je ale náhoda, celý dva roky nic a hned po vás pět minut volal další s lepší nabídkou, cha cha :-)

 

Poslat svého koně. Zblbnout prodávajícího, a pak ho zanechat v slzách. Vrhne se Ti do náruče. Vyzkoušeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...