Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Teď mi při Security checku sebrali Feathersku, asi abych nemohl praktikovat za letu obrizku, čím se asi rano oholim? Říkám ji, litam částo a nikdy ste mi ji nesebrali, čím se mam asi oholit? Mate prej mít ty žilette, kurnik. A kdyz odcházím, tak vidím jak si ji tam moula vedle ni bere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

A kdyz odcházím, tak vidím jak si ji tam moula vedle ni bere

 

Tos mi připomněl, jak mi jednou při příletu z Kyjeva zabavili 3 skleničky kaviáru. Tak jsem jim je tam vysypal do koše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to proti vší logice za vážný přestupek kde ohrozím jiné 6 bodu pokud vlastní chybou ohrozím jen sám sebe 3 body.  :frusty:

 

Tak v některých zákonech se logika hledá opravdu těžko.

 

No nic, normálně se poutám, jen při poposkakování po městě na pár metrech mi to přijde zbytečný. Budu si na to dávat pozor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak. Oni proste maji KPIs, ktery musi splnit. Proto casto byvaj nejvic videt koncem mesice. Je to blbej system, tezko se na ne za to muzem zlobit.

@Vojta1 A ty mi taky... :)

Jak si poradí s KPIs třeba funebráci?  :clap:

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď mi při Security checku sebrali Feathersku, asi abych nemohl praktikovat za letu obrizku, čím se asi rano oholim? Říkám ji, litam částo a nikdy ste mi ji nesebrali, čím se mam asi oholit? Mate prej mít ty žilette, kurnik. A kdyz odcházím, tak vidím jak si ji tam moula vedle ni bere

No a v téhle situaci si beru zpět všechny své věci a vracím se zpět. To tu věc radši hodím v hale do koše, než abych ji dal těmhle chytrákům. Minule jsem ukecal slečnu v úschovně, že si švýcarák ode mne na dvanáct dní půjčila a po mém příletu zpět mi ho zase vrátila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Alavisem opatrně, co se týká dávkování. Může se to brát jen 3 měsíce v kuse a pak je potřeba vysadit (zase na 3 měsíce) - dává to zabrat játrům. Tak mi to vysvětlil veterinář, od kterýho jsem to kupoval. Bohužel jsem to předtím užíval skoro 1,5 roku v kuse :-)

Chuť, jestli se to tak dá nazvat, je strašná. Míchal jsem to ve vodě se sirupem.

 

Beru teď Geloren (taky pro koně), jsou to gelový kostky, který si půlím. Chuť je ovocná, tak se k Alavisu nehodlám vracet, účinné látky jsou cca stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono to nebude asi tak horké, už to tady jednou bylo, pak to zrušili. Dělá se to tak, že spoluvlastníkům stání nabídneš v rámci předkupního práva, ale navýšíš cenu tak, aby pro ně nebyla zajímavá - tzn. pokud chci za byt i se stáním sakum pikum třeba pět miliónů, tak nacením stání na milion a půl a zbytek bude za byt. Nikdo mi neukládá, kolik za to stání smím chtít. Za tuhle cenu ho jistě nikdo ze spoluvlastníků chtít nebude, a kdyby náhodou přece jen ano, tak na tom ještě vyděláš  :cool02: A novému majiteli se to pochopitelně prodá jako celek, jen se to ve smlouvě rozepíše, aby to nešlo později napadnout. Právníci už budou vědět.

 

 

Jo to je dobrý, letos mne čeká prodej bytu s garážovým stáním, tak jsem zvědavý na výklad v praxi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je dobrý, letos mne čeká prodej bytu s garážovým stáním, tak jsem zvědavý na výklad v praxi :(

 

Zatim mi nekdo rikal, ze proste garazovy stani nabidne za milion zbytku najemniku v dome, to si nejspis nikdo nekoupi a pak ho za ten milion odproda zaroven s bytem, kterej treba o 800 zlevni. Protoze dalsi informace, kterou mi dneska prozradil kamarad, je takova, ze jeste 3 mesice PO prodeji muze prijit nekdo z baraku a slozit ty samy penize (treba do uschovy soudu) za ktery ty jsi to garazovy stani prodal a automaticky se stava majitelem. Takze je to fakt bozi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Protoze dalsi informace, kterou mi dneska prozradil kamarad, je takova, ze jeste 3 mesice PO prodeji muze prijit nekdo z baraku a slozit ty samy penize (treba do uschovy soudu) za ktery ty jsi to garazovy stani prodal a automaticky se stava majitelem. Takze je to fakt bozi...

 

 

To je tak absurdní, že se mi tomu ani nechce věřit. Ale tu právní úpravu neznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je trochu opruz, budeš je muset všechny obeslat, oni se buď nějak vyjádří, nebo pokud nereagují, je tam ze zákona nějaká lhůta, po které se předpokládá automaticky, že zájem nemají. Je to trochu opruz a zdrží tě to, je s tím ale při prodeji nutné počítat. Hlavně nesmíš potom to místo prodat za nižší cenu, než jsi nabídnul ostatním, jinak by ten prodej potom mohl někdo napadnout a zneplatnit.

 

Jasný, já jen vidím, jakým způsobem budu zjišťovat, jestli někdo z těch XX lidí nemá o mé místo zájem... ale věřím, že si s tím nějaký právník poradí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak se to bude dělat jak s garážema a barákama za socíku: kupní cena se rozepíše na dvě (v tomto případě obě vyšší) a prodávající s kupujícím se vyrovnají nevratnou půjčkou... a jediný kdo na té békovině ve finále vydělá bude stát, díky vyššímu základu daně z převodu nemovitostí  :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...