Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Na trombozu si právě bodám nějaké injekce.

Tomu rozumim ( za me to jeste nedavali a ja nevedel, co to vubec je ), ale neni to vsemocny. Fakt bacha na to, nekdo je na to i nachylnejsi ( me se to stalo v dobe, kdy zrovna na tohle umrel jeden madarskej fotbalista, lezel jsem v UVN a klepal se strachy).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu rozumim ( za me to jeste nedavali a ja nevedel, co to vubec je ), ale neni to vsemocny. Fakt bacha na to, nekdo je na to i nachylnejsi ( me se to stalo v dobe, kdy zrovna na tohle umrel jeden madarskej fotbalista, lezel jsem v UVN a klepal se strachy).

Tak já si bodám Clexane.

post-3263-0-40245000-1519572246_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě po delších rozmluvách lékařů a manželky pustili ve čtvrtek domů - podmínka byla pychická pohoda a aby se měl o mě kdo postarat. Jinak jsem musel do LDNky a to na manželku koukali s takovým opovržením, že se začala přetvářka jako že samozřejmě, to dá rozum, pusinky atd... No nechápal jsem. Na cestu z nemocnice jsem si ještě přibail parádní chřipajznu.

 

Od pátku mám doma peklo, nemluví se mnou, neodpovídá, deptá, nepomáhá. Včera mě nechala od jedný odpoledne do devíti do večera samotnýho doma, plazil jsem se pro injekce a bodal si je sám. No a dneska vrchol - netušila, že jsem poblíž a komunikace s tim ?nejlepším? kamarádem, kvůli kterému to začlo - pusinky, tak zítra.

 

Já blbec amok, čtvrt roku steraj iPhone SE je na vyhození, podklouzlý berle a já už se domlouvám s doktorem, že by ta LDNka byla přeci jen asi lepší...

Ty vole kolega keď to tak čítam tak pritom premýšľam čo si ty komu v minulom živote spravil. Celkom hardcore čo prežívas a je mi ta úprimne ľúto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím zda se jedná o naštvání či spíše o pobavení...ale ?líbí?se mi přístup České spořitelny ke klientům...chystám se doplatit úvěr na byt z důvodu prodeje bytu, chci si nechat vyčíslit mimořádnou splátku včetně ?účelně vynaložených nákladů? ze strany banky...po důkladném studiu zákona o spotřebitelském úvěru si říkám, že v mém případě by to zase tak strašné být nemělo, protože by se v mém případě mělo jednat max. o 1% z mimořádné splátky... komunikace s bankéřem dobrá, vše dvakrát zopakuji, hlavně to, že chci doplatit úvěr z důvodu prodeje nemovitosti... za dva dny dostanu elektronické vyčíslení a nestačím se divit... Spořka po mě chce navíc cca 30 tisíc, což je asi 2,5 % z mimořádné splátky... znovu si tedy začínám studovat zákon a znovu si jsem jistý, že více než 1 % by to být nemělo...volám na infolinku...přepojování na kompetentní osobu a pak vysvětlování mého problému...musel jsem i citovat přímo některá ustanovení ze zákona, abych utvrdil operátorku v tom, že si nevymýšlím...po poradě s kolegou mi bylo sděleno, že asi mám pravdu (!!!) a že pokud tedy doložím potvrzené podání návrhu na vklad, ze kterého bude vyplývat, že danou nemovitost skutečně prodávám, tak mi částku přepočítají... dohadování o tom, že z důvodu uvedení této částky do kupní smlouvy bych to přepočítání potřeboval už teď, jsem raději vzdal... :-) Tak budu doufat, že to vše klapne a já se pak nebudu muset ohánět záznamem hovoru... ale naštval mě ten přístup...kdybych se neozval a neměl to nastudované, tak vysolím bance o několik desítek tisíc více...nakonec jsem měl pocit, jako bych vlastně já dělal něco špatně a banku ještě okrádal o to, o co chtěla obrat ona mě, jako klienta! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Česká spořitelna je dlouhou dobu u mě švindl, všech švindlů futrál, těm se vyhýbám velkým obloukem. Před lety na mě zkoušeli fintu s písemnou informací o pohybu na účtu. Měl jsem půjčku od obce a šlo to jen přes ně, s účtem s jejich podmínkami. Po odeslání dopisu odečetli za dopis cca 60Kč, tj. další pohyb na účtu, to vyvolalo odeslání dalšího dopisu atd. Po čtrnácti dnech kdy jsem měl každý den ve schránce dopis, s ubývajícím kontem jsem pochopil, že je něco špatně. Až po tom, co jsem tam jel dělat ostudu, to zrušili a divili se, co se mi na tom nelíbí. Prostě banda zmetků a koukám, že se nic nezměnilo.

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím zda se jedná o naštvání či spíše o pobavení...ale ?líbí?se mi přístup České spořitelny ke klientům...chystám se doplatit úvěr na byt z důvodu prodeje bytu, chci si nechat vyčíslit mimořádnou splátku včetně ?účelně vynaložených nákladů? ze strany banky...po důkladném studiu zákona o spotřebitelském úvěru si říkám, že v mém případě by to zase tak strašné být nemělo, protože by se v mém případě mělo jednat max. o 1% z mimořádné splátky... komunikace s bankéřem dobrá, vše dvakrát zopakuji, hlavně to, že chci doplatit úvěr z důvodu prodeje nemovitosti... za dva dny dostanu elektronické vyčíslení a nestačím se divit... Spořka po mě chce navíc cca 30 tisíc, což je asi 2,5 % z mimořádné splátky... znovu si tedy začínám studovat zákon a znovu si jsem jistý, že více než 1 % by to být nemělo...volám na infolinku...přepojování na kompetentní osobu a pak vysvětlování mého problému...musel jsem i citovat přímo některá ustanovení ze zákona, abych utvrdil operátorku v tom, že si nevymýšlím...po poradě s kolegou mi bylo sděleno, že asi mám pravdu (!!!) a že pokud tedy doložím potvrzené podání návrhu na vklad, ze kterého bude vyplývat, že danou nemovitost skutečně prodávám, tak mi částku přepočítají... dohadování o tom, že z důvodu uvedení této částky do kupní smlouvy bych to přepočítání potřeboval už teď, jsem raději vzdal... :-) Tak budu doufat, že to vše klapne a já se pak nebudu muset ohánět záznamem hovoru... ale naštval mě ten přístup...kdybych se neozval a neměl to nastudované, tak vysolím bance o několik desítek tisíc více...nakonec jsem měl pocit, jako bych vlastně já dělal něco špatně a banku ještě okrádal o to, o co chtěla obrat ona mě, jako klienta! :-)

Kdyby jsi potreboval pomoct, tak napis sz. Tohle mi prijde dost neakceptovatelne, proc bys jim to mel ukazovat a nechat se tlacit do rohu za jejich nekompetentnost ?

Nejsem zadny odbornik na retailove bankovnictvi, ale vzhledem k praci mame celkem dobre kontakty a vztahy s lidmi z vetsiny bank. Tak Te treba muzu na nekoho odkazat i kdyby jen kontaktem...

 

Jinak Ty Ricousovi pribehy posledni dobou jsou strasne... clovek ze sebe nemuze nechat delat blbce donekonecna, ale chapu, ze to neni vubec jednoduche. Preji hodne stesti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak byl u mě kámoš doktor a když viděl jak to u nás chodí (a to se před nim ještě hooodně držela), tak mi doporučuje a prý zařídí tu LDNku... Jen mám strach, abych tam už úplně nezmagořil, moc dobré reference to u nás nemá, takovej hospic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ricousi, sice se nezname osobne, ale ja bych ti tu LDN moc nedoporucoval.

Zvladnes se sam okoupat a vy..at?

Zvladnes si pichnout sam injekci?

Tak bud chlap a nikam nejezdi.

At ti nachysta zvanec a fertig.

Moje zena mela utrhnuty sval na noze.

Sama si pichala injekce, navarila (pouze vikend, jednoduche rychlovky) a v ramci moznosti i nejake ty dalsi domaci prace udelala.

Dulezite je si verit a nepoddavat se!

Zvladnes to! ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak byl u mě kámoš doktor a když viděl jak to u nás chodí (a to se před nim ještě hooodně držela), tak mi doporučuje a prý zařídí tu LDNku... Jen mám strach, abych tam už úplně nezmagořil, moc dobré reference to u nás nemá, takovej hospic...

Taky te neznam osobne, ale taky se k tomu moc nepriklanim ( mam LDN fixovanou jako odkladiste nepotrebnych ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Richarde, v Tvém stavu musí být ty nervy kvůli staré na špagát - ale na druhou stranu: když je to taková proradná mrcha, buď rád že se jí zbavíš - a že jako bonus se s ní prozřetelnost rozhodla ztrestat i Vašeho "nejlepšího kamaráda". Děcka můžeš mít dál rád a podporovat je, ale teď jde bez pardonu primárně o Tvůj život.

O LDN si nedělej iluze, nejde o žádné lázně nebo hotel ale o pokračování bídy klasické nemocnice - ovšem už bez ambicí o nějakou léčbu, co jsem v poslední době viděl u dvou manželčiných příbuzných tak šlo spíš o depresivní přípravku na hospic. Strýc umřel - a dá se říct že teta se právě vytržením z toho ubíjejícího prostředí bez perspektivy a návratem domů dostala hrobníkovi z lopaty...  -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ricousi, sice se nezname osobne, ale ja bych ti tu LDN moc nedoporucoval.

Zvladnes se sam okoupat a vy..at?

Zvladnes si pichnout sam injekci?

Tak bud chlap a nikam nejezdi.

At ti nachysta zvanec a fertig.

;-)

Okoupat ne; vy.at jo, injekce jo, ohrat jidlo ne. Dneska mi podjely berle,nemohl jsem se k nim dostat a tak jsem plazil po zadech pres pul bytu k posteli. Navic kłuk ma laryngitidu a ona ocekava, ze se o nej postaram, aby mohla do prace a kdovi kam jeste.

Sere me doma ten psychickej natlak, to je hruza. Uz jsem ji rekl,at se odstehuje co nejdrive, ze to bez ni nejak dam, ale zrejme se objevil novy poradce a najednou se rozhodla ze bude zapinat financni zdimacku. Na uctu (ani jinde) toho zas tolik nemam, je mi jasny ze padnou i POcka a navic to v praci vypada pro dlouhodobou absenci na ende slus. Ale jinak super, tralala, jen by to chtelo zase trochu morfia :D

Upraveno uživatelem ricous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horhe, jestli ty si ten život neděláš sám zbytečně složitější. Psychouše z baráku se nezbavíš i když jednoduše můžeš. Srát na hlavu od ex si necháváš v blaženém naivním očekávání že se jí rozsvítí. Dobrovolně se necháš upíchnout do LDNky. Začni ty kopance svýmu okolí taky vracet, tohle se nedá ani číst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si trochu zmorfoval dva chachary do jednoho :)

Horhe řeší souseda. Jestli vyřeší nebo už vyřešil, nikdo neví ; a bůhví esli on sám.

Ricous má hnátu fpiči a tamtéž budoucí ex, kterou by měl poslat do LDN místo sebe.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chromá teta taky dodnes funguje díky pečovatelské službě, která jí za pár kaček nakoupí (větší nákupy obstarávám já a manželka), naklidí a pomůže s hygienou - líná huba holé neštěstí, ráno to místo rozbíjení mobilů začni obvolávat jak kdyby šlo o kšeft století, ať přijdeš na lepší myšlenky. I úplně gramlavý člověk který nenávidí polotovary z mikrovlnky si může 1-2 jídla denně vyřešit rozvážkou; Nevím kolik máš v bytě schodů, ale dočasným řešením domácí mobility může být i půjčená kriplkára - a upadlé berle by měl aportovat synátor s laryngitídou, ať včas pochopí že tatík není jen ten držák na štrajtofli. Prostě všecko zlé je pro něco dobré... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...