Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Postup je nasledujici.
Masinka stoji,protoze s ohledem na stav je hloupe ji posilat do provozu. Dnes se narychlo prosi pan,ktery grafity odstranuje,aby si udelal navic nocni a dilko umyl. I tak ale na laku po umyti zustane narusena ta vrchni ochrana vrstva,ten lak se proste nalepta.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kámoš na chalupě hodil před branku nějaký balón, zaběhl do branky a prý jestli mu dám gól....tak jsem do něj bez rozmyšlení kopnul. Se pohnul tak o metr, on ten ko... nabarvil nějakou těžkou dřevěnou kouli do podoby balónu. Jsem si málem zlomil prsty, na fotce to není vidět ale mám úplně modrý palec, debil :-)

post-364-0-20027900-1524418731_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci brečeli smíchy a já bolestí :-) Nakonec jsme si vzpomněli že jsme to udělali jako děcka na tělocviku jednomu klukovi s takovou tou železnou koulí jak se s ní hází do dálky. Byl s toho průšvih jak dělo... Takže kdo jinému jámu kope, sám do ní dříve nebo později spadne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl hyeny zasraný bankovní co dřepí na přepážce ve slovenské poštovní bance... nasrat jim do dlaní a nepustit je dva týdny k vodě.

Máma (72 let) se loni dobelhala do banky, chtěla si založit spořící účet. Ne neukecaly jí ty ku.vy na nějaký investiční "produkt"?

Teď po roce volala, že dostala výpis, vklad zhodnocený o jedno euro. Tak na jednu stranu má štěstí, že není v mínusu,

ale ta nenažranost a bezohlednost bankovních supů vůči snadné kořisti, to mi fakt hnulo žlučí.

Už dávněji jsem mámě "zakázal" komunikovat s bankami, pojišťovnami, mobilními operátory a pod. s tím, že jí všechno vyběhám sám, ale prý nechtěla otravovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci brečeli smíchy a já bolestí :-) Nakonec jsme si vzpomněli že jsme to udělali jako děcka na tělocviku jednomu klukovi s takovou tou železnou koulí jak se s ní hází do dálky. Byl s toho průšvih jak dělo... Takže kdo jinému jámu kope, sám do ní dříve nebo později spadne :-)

Ty seš pro tyhle chujoviny naprostá tutovka. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl hyeny zasraný bankovní co dřepí na přepážce ve slovenské poštovní bance... nasrat jim do dlaní a nepustit je dva týdny k vodě.

Máma (72 let) se loni dobelhala do banky, chtěla si založit spořící účet. Ne neukecaly jí ty ku.vy na nějaký investiční "produkt"?

Teď po roce volala, že dostala výpis, vklad zhodnocený o jedno euro. Tak na jednu stranu má štěstí, že není v mínusu,

ale ta nenažranost a bezohlednost bankovních supů vůči snadné kořisti, to mi fakt hnulo žlučí.

Už dávněji jsem mámě "zakázal" komunikovat s bankami, pojišťovnami, mobilními operátory a pod. s tím, že jí všechno vyběhám sám, ale prý nechtěla otravovat...

 

Mám podobnou zkušenost z tohoto roku... Jistá banka se snažila vnutit středně dlouhodobý fond mé prababičce které je 91let... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl hyeny zasraný bankovní co dřepí na přepážce ve slovenské poštovní bance... nasrat jim do dlaní a nepustit je dva týdny k vodě.

Máma (72 let) se loni dobelhala do banky, chtěla si založit spořící účet. Ne neukecaly jí ty ku.vy na nějaký investiční "produkt"?

Teď po roce volala, že dostala výpis, vklad zhodnocený o jedno euro. Tak na jednu stranu má štěstí, že není v mínusu,

ale ta nenažranost a bezohlednost bankovních supů vůči snadné kořisti, to mi fakt hnulo žlučí.

Už dávněji jsem mámě "zakázal" komunikovat s bankami, pojišťovnami, mobilními operátory a pod. s tím, že jí všechno vyběhám sám, ale prý nechtěla otravovat...

Hele tomu rozumím, tedy Tvému rozhořčení, nasrání.:-(

Mně je padesát dva a naším o dvacet a kus více více.

V rámci zachování mého duševního zdraví a abych se také třeba jednou nedostal do kriminálu, že někomu za takový !podpis"  na pobočce banky nebo telefonního operátora nezlomím nos máme s rodiči príma dohodu.

 

Volají mi kvůli každé možné i zdánlivě jednoduché smlouvě. Prostě nic nepodepisují

To poté co šel tatík před rokem v Benešově u Prahy do T Mobile s tím jestli se mu mohou podívat na bezdrat internet, že mu ta krabička si nějak zlobí a odešel se dvěma změněnými tarify, taky s tabletem. Super prý všechno zadarmo a výhodné.

Předtím platil CELKEM za dvě čísla a bezdrát patnáct set a po návštěvě u chytrolínů kousk přes tři tisíce !!!!

 

Částečnou satisfakcí pro mně bylo bylo, že když jsem tam sním za dva dny jel, tak se chyrolín v T Mobile za stolkem málem rozbrečel. Chyběl mu fakt kousek a oči měl hodně skleněné :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tátovi jde k osmdesátce, ve spořce mu nabídli "pro něho" mnohem výhodnější účet. Takže z nula korun měsíčně se to nakonec vyšplhalo na devadesát za nic. Už jsme to přepsali na Fio a cajk. Lidi jsou kurvy. Ještě by se dalo bohatě rozepsat k nabídkám energií a pojištění, ale to už by člověk psal neslušně. Chvála bohu existuje ta dvoutýdenní lhůta pro odstoupení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ani nejsem naštvanej, jako zoufalej. Objednal jsem si cosik od chlapíka z Liberce, asi 14 dní jsem ho dusil a pak mi to poslal. Jenže něco jinýho, než jsem chtěl. Chtěl jsem to vyměnit - ále vo nic nende, já vám to dám do vobálky...bezva, akorát jsem ho musel dusit dvakrát do týdne další tři tejdny. A poslal mi zas něco jinýho. Když mu zase volám, tak se jen smál a že to nevadí, že mi to pošle...zejtra, v pátek, příští tejden... Takže už ho dusím zase dalších 14 dní... To je domluva, chjo jo... Jako má moc práce, chápu, ale stejně mě to štve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...