Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Nasral mě hotel v Olmiku, kam jsme s manželkou vyrazili na prodloužeňák. Na bookingu hodnocení 9 hvězd - skvělé, vynikající a já nevím co. Pokoj smrděl nějakou stuchlinou nebo co, což měly přerazit dvě chemický voňky - což nepřerazily a výsledek byl pekelná kombinace pachů. Na podlaze linoleum jak na ukrajinské ubytovně. Pod oknem na úseku cca 70 metrů 5 hospod, (z toho jedna non stop donner kebab) logicky každá u vchodu obsypaná veselýma kuřákama, takže větrání nula. Booking jsem nestudoval dost pečlivě, takže mi ušlo, že dvojí tlustě uvedé "Parkování zdarma" znamená, že buď vypláznu 30,- na hodinu od 9 do 18, nebo budu objíždět jednosměrky a hledat parkování "tam za mostem", jak mi poradila recepční. A obsluha u snídaně, která měla na sobě triko s nápisem "shit hapens" to dorazila definitivně. Fakt supr.


post-3688-0-59553900-1525245554_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, tak to je mazec, hodnocení mají opravdu výborné a to jim tam dávají ubytovaní takž to je docela divný. No nic, stane se, dej jim tam blbý hodnocení dle toho jak jsi se cítil, ať to ostatní vidí. S tím parkováním už jsem se v ČR také setkal, je to takový klasický vyjeb.

 

Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přilehlé místo je dosažitelné příjemnou procházkou přes dvě silnice a přes most a narvaný je to tam od rána do večera. A s těma hodnoceníma je to vachrlatý - automaticky se ukazujou jen výkřiky radosti. Když si dám všechna hodnocení, tak je tam jednak dost špatných a spousta má sice přes 8 hvězd ale přitom tam píšou, že to stálo za prd, což nechápu. Holt příště si to musím přečíst pořádně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přilehlé místo je dosažitelné příjemnou procházkou přes dvě silnice a přes most a narvaný je to tam od rána do večera. A s těma hodnoceníma je to vachrlatý - automaticky se ukazujou jen výkřiky radosti. Když si dám všechna hodnocení, tak je tam jednak dost špatných a spousta má sice přes 8 hvězd ale přitom tam píšou, že to stálo za prd, což nechápu. Holt příště si to musím přečíst pořádně.

 

Celková známka 8,7 není úplně až tak blbá a je to průměr všech co dali hodnocení, takže se nedivím že jsi rozčarovaný. Booking je v tomhle právě super, že nic neskrývá a v hodnoceních mají i filtr, že si vyjedeš třeba jen ty špatný, což ostatní nemají, tam musíš jet jeden po druhým aby jsi se něco dozvěděl. Dej jim tam co proto v hodnocení ať se chytnou za rypák a zlepší se..... S tím parkováním jsem se setkal snad jenom u nás, že s tím takhle vydrbávaj, všude ve světě ti většinou napíšou, že nemají pokud není přímo před hotelem anebo že je placené.

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně tentokrát booking vypek s cenou. Hledal jsem ubytování u Třince, booking hodil cenu 1700 bez možnosti změny. Na místě jsem zjistil, že bych zaplatil 900. Takový rozdíl jsem dosud neviděl.

 

Až taký rozdiel nie, ale dosť vysoký v Českom Krumlove. Mal som vliezť na web hotela. Obyčajne to pre kontrolu robievam, rozdiel býva skôr v prospech Bookingu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na bookingu hodnocení 9 hvězd - skvělé, vynikající a já nevím co.

 

 

Pokoj smrděl nějakou stuchlinou nebo co, což měly přerazit dvě chemický voňky - což nepřerazily a výsledek byl pekelná kombinace pachů. Na podlaze linoleum jak na ukrajinské ubytovně. 

 

"Parkování zdarma" znamená, že buď vypláznu 30,- na hodinu od 9 do 18

 

- hodnocení na bookingu je zkreslené tím že hodnotíš věci jako "lokalita" - haló  . . . . hotely v blbých lokalitách nejsou

teda jsou, ale už dávno zavřené . . . .

 

- nevyhovující pokoj příště řešit na místě, sepsat třeba na kus papíru "zápis", nechat potvrdit recepcí že jsi to na místě

reklamoval - následně buď reklamaci vyřeší booking, kdyby s k tomu neměli tak řešit přímo s hotelem - google: "frankfurtská tabulka slev"

 

- nedostupné parkování nebo placené i když je inzerované - napiš na booking, tohle už oni řešit musí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vůbec by mě nenapadlo, že se nějaký český turista ubytujte v "Palácu". Vždy sem si myslel, že je to jen pračka na peníze. Za to parkování ovšem nejspíš nemůžou. Je tam chaos, protože se opravují mosty přes Moravu. Zmínit by to ovšem mohli. Jinak Palác má super polohu, škoda, že toho neumí využít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...