Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

110 tisic dan z nabyti nemovitosti!!! Zcůrvenej stát!!! Za co? Ze zdanenych penez! Te sila! Za chvili bude daň z vysráni.

Tak jsou to furt jen čtyři procenta, i když to bolí a byla by za to kuchyň. Já bych se spíš nerad dožil nějakýho progresivního zdanění vlastnictví nemovitostí, každý rok, furt dokola. Moc bych se nedivil, kdyby na to taky došlo, byla by to jednoduchá a snadno vymahatelná daň.

 

Edit: citace, aby si někdo nemyslel, že těma čtyřma procentama navazuju na Radkův příspěvek a decebalovu reakci :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Seiko sekcii sa občas ukáže.

 

edit: mimochodom, Frostie, ja by som tiež tipoval, že hodinky nemáš. Tvoje príspevky vidím iba v ostatnej diskusii. Skrátka nečítam celé fórum.

Nemám, samozřejmě. Stejně asi jako ty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zavolej na financak, oni tě to rádi připomenou... Plus nějaká pokutka k tomu ;)

 

Jojo, v poslední době už je moc ukecávat nejde. Před pár lety jsem sám zjistil, že jsem jim nedopatřením něco dlužen, sám jsem přišel, přiznal že jsem vůl, doplatil nedoplatek. Za měsíc šup, přišlo vyměření penále - zaplatil jsem obratem a myslel, že tím to končí. Za další měsíc mi poslali ještě pokutu. Trošku to zamrzelo, jasně, chyboval jsem, ale bylo by fajn, kdyby úředník mohl pokutu prominout, když už člověk sám přijde s tím, že něco zvoral a obratem to napraví. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, v poslední době už je moc ukecávat nejde. Před pár lety jsem sám zjistil, že jsem jim nedopatřením něco dlužen, sám jsem přišel, přiznal že jsem vůl, doplatil nedoplatek. Za měsíc šup, přišlo vyměření penále - zaplatil jsem obratem a myslel, že tím to končí. Za další měsíc mi poslali ještě pokutu. Trošku to zamrzelo, jasně, chyboval jsem, ale bylo by fajn, kdyby úředník mohl pokutu prominout, když už člověk sám přijde s tím, že něco zvoral a obratem to napraví. 

Pánové, pánové, nemáte to správné charisma :lol2: , i paní za přepážkou má děti či auto a potřebuje něco zařídit ve školce, škole, někde zaparkovat. A jsem tu já, kajícník, co školce pomůže s výjimkou, žlutou čárou před školkou a školou, parkovacím místem,....... V těchto případech jsem milej a vstřícnej ( něco chci ) a zatím to vždy zabralo ( jen jednou jsem padl na chlapa a tam to trochu dřelo, ale nakonec se podařilo i tam bez pokuty ). Na složenky jsem fakt nějak bordelář.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, pánové, nemáte to správné charisma :lol2: , i paní za přepážkou má děti či auto a potřebuje něco zařídit ve školce, škole, někde zaparkovat. A jsem tu já, kajícník, co školce pomůže s výjimkou, žlutou čárou před školkou a školou, parkovacím místem,....... V těchto případech jsem milej a vstřícnej ( něco chci ) a zatím to vždy zabralo ( jen jednou jsem padl na chlapa a tam to trochu dřelo, ale nakonec se podařilo i tam bez pokuty ). Na složenky jsem fakt nějak bordelář.

 

a když je bezdětná a bez auta, tak jí jednu nebo dvě flákneš a je to  :lol2:

 

se picnu, prej charisma... :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, pánové, nemáte to správné charisma :lol2: , i paní za přepážkou má děti či auto a potřebuje něco zařídit ve školce, škole, někde zaparkovat. A jsem tu já, kajícník, co školce pomůže s výjimkou, žlutou čárou před školkou a školou, parkovacím místem,....... V těchto případech jsem milej a vstřícnej ( něco chci ) a zatím to vždy zabralo ( jen jednou jsem padl na chlapa a tam to trochu dřelo, ale nakonec se podařilo i tam bez pokuty ). Na složenky jsem fakt nějak bordelář.

 korupce..............normální korupce............. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kdyby finančák za těch pár dní prodlení Martinovi něco vyměřil, bude to pár kaček - důležité bývá aby tam "nebyl dluh".

Flastr (aspoň u nás) řešívají až případech kdy si toho sami všimnou a "zadají to do systému" (výzva, pošta atd.), pak už si to samozřejmě žije svým vlastním životem.

Z vyměřeného penále i části flastrů se pak chudý úředník může zkusit vykoupit spíš obligátní žádostí o "odstranění tvrdosti" (není-li zároveň dotovaný zemědělec, včelař a nebo rybolovec), na žluté čáry u školky bych u finančáku moc nespolíhal  :cool02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...