Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

I kdyby finančák za těch pár dní prodlení Martinovi něco vyměřil, bude to pár kaček - důležité bývá aby tam "nebyl dluh".

Flastr (aspoň u nás) řešívají až případech kdy si toho sami všimnou a "zadají to do systému" (výzva, pošta atd.), pak už si to samozřejmě žije svým vlastním životem.

Z vyměřeného penále i části flastrů se pak chudý úředník může zkusit vykoupit spíš obligátní žádostí o "odstranění tvrdosti" (není-li zároveň dotovaný zemědělec, včelař a nebo rybolovec), na žluté čáry u školky bych u finančáku moc nespolíhal  :cool02:

Divil by ses, FU Praha 10 by mohl vyprávět  :clap: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho nebyla postovni historka.. objednana Crafter Blue guma.. namisto obalky s gumou mi dosla obalka s dopisem.. od přepravce GLS.. a v nem psali, ze nemohou dorucit zasilku, at upresnim dodaci adresu.. tenhle dopis mi poslali na onu dodaci adresu, na kterou pry nemohou dodat zásilku...

 

Tak jsem jim napsal email, ze adresa je v poradku, za na ni dokonce dorazil i jejich dopis, takze mohou smele dodat vlastní zásilku.. obratam mi zavolal nejaky pan a povidal, nemuzeme vam to dodat, v adrese je sice vase jmeno, spravna ulice, ale spatna firma, ze zadnou North Bohemia neznaji... Chvilku mi trvalo a pak rikam, vy myslite jako poznamku Teplice, Severni Cechy??

 

No, ted uz nastesti mam gumu na hodinkach.. :-)

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno... V jiném vlákně na toto téma zrovna diskutujeme.

ano, ale i spediční a doručovací služby potřebují přemýšlející bytosti, snažící se o výsledek. To od Petra je důkazem, že u GLS se zrovna neurodilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, a tohle může být právě jeden z důvodů, proč jsem vyjádřil své obavy. Historky o "úspěšném" doručení zásiek tu můžeme přehazovat vidlema.

JJ, je to vždy cca 50 / 50, jedno, jestli ČR nebo jakákoliv cizina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem to psal kombo GLS a Strapcode je u mě tristní a přesně jak píšeš. Nemůžeme vám doručit balíček. 2x

Při následným volání se zjistilo že royall mail nepředává tel numero či co a pro balík sem musel mazat do Brna sám.. Co se jim musí na druhou stranu nechat je blesková komunikace přes messenger. Třebá taková PPL odpoví až po týdnu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem to psal kombo GLS a Strapcode je u mě tristní a přesně jak píšeš. Nemůžeme vám doručit balíček. 2x

Při následným volání se zjistilo že royall mail nepředává tel numero či co a pro balík sem musel mazat do Brna sám.. Co se jim musí na druhou stranu nechat je blesková komunikace přes messenger. Třebá taková PPL odpoví až po týdnu..

Speciálně ty se tomu nediv  :clap: , večer co večer provádím doma "wúdú", za ty víš co  :lol2:  a karma ti to vrací :-).

Ne, teď vážně, asi se učej u ČP, jinak si to nedovedu vysvětlit.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...