Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Me osobne teda stary disely, typicky jednickovy oktavky z buhvi kolika nalitanejma km dost stvou, kdo ma za tim cernym coudem jezdit

Tam jde spis o zanedbany servis (vymena vstrikovacu, EGR), jenze kdo by to resil, kdyz se to beztak zakaze nebo "zpoplatní" plosne (rocne?). :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

 

Tohle je prostě argument jako, že kravske hovno smrdí více než lidské a produkuje více metanu, proto nechápu, proč krávy můžou na louce srat a lidi ne...

Muzes... Ale bez papiru... Tak se predved...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-)

něco pro tebe mám :D

 

https://www.super.cz/celebrity/gabriela-wolfova/574682-praha-muze-za-moje-akne-sexy-makarenko-trapi-bedary-na-hodne-neobvyklem-miste.html

 

to ale nečti to je zbytečný

 

----------------------------------------------------------------------------------

podíval jsem kdo je pod tím podepsanej = Gabriela Wolfová

 

----------------------------------------------------------------------------------

 

tak sem se chtěl podívat co ještě napsala pěkného a narazil na tohle  :clap:

 

a to si přečti i s tím sloupkem vpravo  :lol2:

 

http://www.galerieprolhanych.online/gp/gabriela-wolfova/

Upraveno uživatelem Knedlík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

něco pro tebe mám :D

 

https://www.super.cz/celebrity/gabriela-wolfova/574682-praha-muze-za-moje-akne-sexy-makarenko-trapi-bedary-na-hodne-neobvyklem-miste.html

 

to ale nečti to je zbytečný

 

----------------------------------------------------------------------------------

podíval jsem kdo je pod tím podepsanej = Gabriela Wolfová

 

----------------------------------------------------------------------------------

 

tak sem se chtěl podívat co ještě napsala pěkného a narazil na tohle  :clap:

 

a to si přečti i s tím sloupkem vpravo  :lol2:

 

http://www.galerieprolhanych.online/gp/gabriela-wolfova/

To je skvělý, já když si přečetl ten nadpis, tak mi naskočil Makarenko, guru kolektivní výchovy a bůh rákosky, což v kombinaci s tím druhým článkem vytváří představu  večírku netušených možností - rákoska, nymfomanka, láhev vodky, prostě mejdan, jak má být. A jako bonus dvě kuřecí stehna!

Upraveno uživatelem decebal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedny krávy se zbaví, druhou tam nacpou, to je stále dokola, lepší to ani nesledovat...jo a sorry že jsem se nechal unést, politika sem nepatří a je to jenom dobře :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mě naštvala ikea.

 

 

Přestali dělat panty, co je léta kupuju na různý nábytek co si dělám.

 

Pak taky skončily madla, co jsem léta bral (mám je v celým bytě a sjednocuju s nimi různý nábytek).

 

Taky už nemají náhradní žárovičky do jejich světel co mám v kuchyňský lince.

 

No a když jsem chtěl dokoupit další 2 krabice na CDčka, tak ty už taky nevyrábí.

 

Takže výsledek nákupu byly 3 (prázdný) ikea tašky (abych tam nejel jo zbytečně) a jeden hnusnej hot-dog.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já chtěl dokoupit takový ty hrnky co do nich dávaj kafe v tý jejich kantýně, kdysi je prodávali snad po dvacetikoruně, no tak ty už taky nemaj. Jo a jinak mě štve že mám asi smůlu na ženský, budu se muset poradit s Kuncákem jak na ně :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mě naštvala ikea.

 

 

Přestali dělat panty, co je léta kupuju na různý nábytek co si dělám.

 

Pak taky skončily madla, co jsem léta bral (mám je v celým bytě a sjednocuju s nimi různý nábytek).

 

Taky už nemají náhradní žárovičky do jejich světel co mám v kuchyňský lince.

 

No a když jsem chtěl dokoupit další 2 krabice na CDčka, tak ty už taky nevyrábí.

 

Takže výsledek nákupu byly 3 (prázdný) ikea tašky (abych tam nejel jo zbytečně) a jeden hnusnej hot-dog.

Hele ty panty nebudou žádný drama, všichni výrobci jedou stejný rozměrov mustr t.j. vrtání pro misku 35 mm (26 mm pro mini-panty na lehká dvířka) a rozteč těch dvou pomocných otvorů buď TB nebo TH

tím chci říct, že použitelné panty koupíš v libovolné prodejně s potřebami pro truhláře

 

mimochodem vícekloubový pant vymyslela koncem šedesátých let firma, kterou nemohu jmenovat, páč by to byla reklama mého chlebodárce. do té doby byly jen jednokloubové panty s triviální kinematikou

post-166-0-91545500-1530197034_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já chtěl dokoupit takový ty hrnky co do nich dávaj kafe v tý jejich kantýně, kdysi je prodávali snad po dvacetikoruně, no tak ty už taky nemaj. Jo a jinak mě štve že mám asi smůlu na ženský, budu se muset poradit s Kuncákem jak na ně :-) 

Jojo, na to jsem odbornik :-). Profi zkrachovalec na vztahy.

Me stve, ze jsem tatu musel odvezt na rodinou seslost- oslava narozenin a mam se tu jak v praci- osazenstvo - 87 let, 85, 86, muj tata 71 a pred chvilkou dorazila omladina - 66,65,63 a 62. To bude dlouhej vecer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ty panty nebudou žádný drama, všichni výrobci jedou stejný rozměrov mustr t.j. vrtání pro misku 35 mm (26 mm pro mini-panty na lehká dvířka) a rozteč těch dvou pomocných otvorů buď TB nebo TH

tím chci říct, že použitelné panty koupíš v libovolné prodejně s potřebami pro truhláře

 

mimochodem vícekloubový pant vymyslela koncem šedesátých let firma, kterou nemohu jmenovat, páč by to byla reklama mého chlebodárce. do té doby byly jen jednokloubové panty s triviální kinematikou

To ma zaujima, kto ho vymyslel? Podla mna to nieje ziadna reklama. Tipol by som svetoveho vyrobcu, blum ci hettich. Uplne som mimo?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...