Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

No to je právě ten problém. Já samozřejmě nechodím s holou rukou, to chraň bůh! Něco v té kabelce mám, já jsem prostě jenom uzaty, já chcu okamžitě zpátky ty z lázní! :D

Znam, vim. Tez chci a nutne potrebuju ty polarky, budim se z toho, nechutna mi jist ( to kecam, zeru o to vic ), jsem jak namesicnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To kuncák

Loni v srpnu, byly ty Polárky ta věc,proč sme se na tebe (a to snad mluvím za všechny) tak těšili.

Jestli je nemáš - tak snad ani nechod.

Hele, jeste ty me s mou nejvetsi chybou tady s.r :-). Budu tu prudit a otravovat do doby, nez se tu nekdo smiluje a proda mi je. Pak zahodim heslo a uz sem nepolezu.

Tak se i ty snaz, at je mam a pak me uz neuvidis :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patnáct kiláků do cíle u Bodamského rybníku a my tady budeme trčet třičtvrtě hodiny, protože jsem si, já vůl, zapomněl doma kartu do tachografu. A to mám takovou žízeň! Doufám, že mi spolujezdec nezabije. Ach jóóó!!

Tomu rikam pech! Bych tam snad dobeh...taxikem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, tenhle toho s cirkusem originál Berousek nemá nic společného, naštěstí, Jiří Berousek ke zvířatům hodně tíhne a tohle by nikdy nedopustil. Těžce mi to připomnělo "byznys" kolem nosorožců, jaké jsou lidi svině a co jsou ochotni pro prachy udělat, tohle je dost podobné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

 

To je huste, to si niekto akoze kupuje rozne casti tygra? Ten tiger vyzeral zachovaly nemal by vacsiu cenu zivy?

Pry nemel, v celku 100-150k , na dily pry az milion Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že ne. Včera to vysvětloval v rádiu ředitel pražské ZOO. Mládě tygra "bez papírů" lze u nás pořídit za 20k, dospělák přijde na ca150k, 

produkty z mrtvého na miliony. Jen kůže stojí kolem 400k. 

 

Byl jsem pomalý. 

Upraveno uživatelem Klokan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že ne. Včera to vysvětloval v rádiu ředitel pražské ZOO. Mládě tygra "bez papírů" lze u nás pořídit za 20k, dospělák přijde na ca150k,

produkty z mrtvého na miliony. Jen kůže stojí kolem 400k.

 

Byl jsem pomalý.

Tak nevim, ve zpravach rikali vcera, ze kuze 50 az 100
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...