Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Prodávám na Aukru tablet. V závěru aukce je cena výš, než bych čekal. Říkám si, že se mi vyplatilo dát si práci jak s fotkami, tak s inzerátem samotným. Jenže ouha. Vydražitel dělá víc jak týden mrtvýho brouka. Reaguje až na SMS, kdy mi na férovku řekne, že tablet nechce.

 

Dávám mu tedy negativní hodnocení, nechám si od Aukra vrátit provizi a tablet vystavuju znovu. Cena jde zase slušně nahoru. A co myslíte, že se stalo po skončení aukce? Nic. A to doslova. Nový vydražitel zase dělá, že neexistuje.

 

To je teď nějaká nová strategie uživatelů aukčních servrů, tohleto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sranda je že to tak fungovalo. Několikrát jsem dával novej produkt za rozbitej, ale nikdy si to lidi nerozbili sami. Pojištovna se kupodivu na to necukala. Ony ty pojistky byly ale treba u fotaku drahy ze se ani nevyplatily, ale u pracek atd to slo i na 5 let a nebylo to spatny. Na telce mam treba pojistku na 5 let ale jen soft verzi na nezavinene zavady jelikoz v predchozim samsungu po 2,5 letech cvaklo a byl konec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těma pojistkama je to mazec, párkrát se mi stalo (asi je to normální, bůhví, jestlli je na to neškolej), že ti ten prodavač natvrdo řekne, že je to supr, protože měsíc před koncem záruky mi ta televize "náhodou" spadne (mrk, mrk) a dostanu novou..

Skolej na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A reálně teda ta pojišťovna plní jo? Když si vezmu kolik problémů je s nějakou reálnou pojistkou třeba při havarijním pojištění nebo při úrazovce tak se mi nechce věřit že stačí hodit notebook ze stolu a jít si pro novej.. Teda kromě toho že bych to neudělal z principu tak mi to nepřijde jako moc dobrej obchodní model té pojišťovny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k té televizi do nemocnice, když už jsem to tedy podle některých "zabil".  Jednak nevěřím, že by si nemocnice chtěla a hlavně směla od kohosi vzít starou televizi. Nemocniční pokoj není vetešnictví, v takové nemocnici bych se léčit nechtěl.

No a když si uvědomím i kdo nemocnici provozuje a s jakými prostředky hospodaří...

A já na staré CRT televizi skutečně nevidím nic tak špatného, aby si to zasloužilo soucit a charitu. Je to úplně normální televize. Je mnoho lidí, kteří by za takovou televizi byli vděční. Nebylo by lepší pomoct někou takovému?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

siwi :

 

Koukám že jsme na tom úplně stejně. Prodával jsem na Aukru dřív spoustu věcí a co se dohodlo, platilo.

Teď jsem dával něco asi po dvou letech a první dražitel se kroutil. Prý on nepřihazoval a takový podobný žvásty.

Vrátili mi provizi, vystavil jsem to znovu. No a pro změnu si pro to pán jezdí už asi tři měsíce. Tak jsem to vystavil na Sbazar a

hned druhý den přijel zájemce a bylo hotovo. jednalo se o dětskou retro hračku v řádu několika tisíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Montemar: jo něco podobného jsme zažili taky nedávno. 6 stehů rozrizly prst pojišťovna vyhodnotila jako ránu do 3 cm (přitom přímo v lékařské zprávě je rozsah 4 cm tusim) a vyplatila pojistku 1500 kč. vzhledem k tomu, že po půl roce to pořád není ok moc pěkné bolestné. A spoluúčast ve svycarsku je 92 franků takže ani pokryté náklady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Montemar: jo něco podobného jsme zažili taky nedávno. 6 stehů rozrizly prst pojišťovna vyhodnotila jako ránu do 3 cm (přitom přímo v lékařské zprávě je rozsah 4 cm tusim) a vyplatila pojistku 1500 kč. vzhledem k tomu, že po půl roce to pořád není ok moc pěkné bolestné. A spoluúčast ve svycarsku je 92 franků takže ani pokryté náklady.

 

Právě.. proto mi přijde divné že rozříznutý prst který nelze rozporovat tak neplní tak jak mají a tablet který může někdo hodit o zem záměrně tak s tím nemají problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Montemar: jo něco podobného jsme zažili taky nedávno. 6 stehů rozrizly prst pojišťovna vyhodnotila jako ránu do 3 cm (přitom přímo v lékařské zprávě je rozsah 4 cm tusim) a vyplatila pojistku 1500 kč. vzhledem k tomu, že po půl roce to pořád není ok moc pěkné bolestné. A spoluúčast ve svycarsku je 92 franků takže ani pokryté náklady.

.. prej se da jeste neco z pripadnych trvalych nasledku, tak po roce cca... ale jinak je to fakt o nicem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

siwi :

 

Koukám že jsme na tom úplně stejně. Prodával jsem na Aukru dřív spoustu věcí a co se dohodlo, platilo.

Teď jsem dával něco asi po dvou letech a první dražitel se kroutil. Prý on nepřihazoval a takový podobný žvásty.

Vrátili mi provizi, vystavil jsem to znovu. No a pro změnu si pro to pán jezdí už asi tři měsíce. Tak jsem to vystavil na Sbazar a

hned druhý den přijel zájemce a bylo hotovo. jednalo se o dětskou retro hračku v řádu několika tisíc.

 

No vida. Sbazar nebo Bazoš mě nenapadly. V minulosti jsem byl s Aukrem taky spokojený. Kupoval jsem tam i prodával a nikdy žádný problém. Teď to na mě dělá dojem, jako by to používaly děti jenom na hraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vida. Sbazar nebo Bazoš mě nenapadly. V minulosti jsem byl s Aukrem taky spokojený. Kupoval jsem tam i prodával a nikdy žádný problém. Teď to na mě dělá dojem, jako by to používaly děti jenom na hraní.

 

Je to strašný. Po té změně je to katastrofa. Přijde mi že spousta lidí odešla a už tam nechodí pravidelně. Předtím tam chodila spousta lidí se tam i jen tak dívat co by si mohli koupit, co by se jim mohlo doma hodit. Minulý měsíc jsem tam dražil několik věcí a i když to byly zajímavé věci jako třeba kvalitní horské kolo, nebo iPhone, zkrátka věci které tam předtím jeli hrozně tak teď byl problém aby vůbec někdo přihazoval.

 

TO nemluvím o tom že ovládání je strašné. Mě třeba ani nefunguje to hlavní vyhledávání a když už začně fungovat tak třeba hledám "židle" a ono mi to našeptá "žit" a vyhodí mi to nějakou loutku žida, no naprosté nesmysly takže se ani nedivím že to lidé nepoužívají, protože tam nejde nic najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...