Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Návštěvník

Ty  to platíš, já taky, prostě my všichni. Je to popravdě hnus a obecně mně to nevadí ovšem, když na ty buzny nemusím koukat jak chodí po Praze s holou prdelí!

Jsem tolerantní, ale  můj respekt  nemají a tímhle jednáním rozhodně nezískají.

Chtěl bych toho sem ještě hodně napsat o hraní si na rodinu a zvrácenosti současné společnosti, ale budu držet hubu, aby tady proti mně nevyrukovali místní .......

:lol2: promiň Míro ale tohle mě pobavilo.

 

Jinak mi ten festival svým pojetím a komunikací taky vadí. Vlastně si myslím, že to vrhá spíše špatné světlo na tuto menšinu. Vlastně mi to připadá do značné míry zvrácené a to určitě nejsem konzervativní.... myslím, že ten vtip výše je celkem vystihující..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

:lol2: promiň Míro ale tohle mě pobavilo.

 

Jinak mi ten festival svým pojetím a komunikací taky vadí. Vlastně si myslím, že to vrhá spíše špatné světlo na tuto menšinu. Vlastně mi to připadá do značné míry zvrácené a to určitě nejsem konzervativní.... myslím, že ten vtip výše je celkem vystihující..

 

 

Chtěl jsem napsat, že ten festival vnímám jako celkem prdel, ale v tom kontextu jsem si to rozmyslel  :lol2: . Já bych si přál, aby takový festival byl tou největší starostí, která dnešní společnost trápí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Kdyby to aspoň pořádali v únoru - teď, v tomhle vedru, to bude pokoukáníčko ...

 

 

Jj, z těch kožichů by šla nejedna heteračka do kolen. A ruskej turista taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Chtěl jsem napsat, že ten festival vnímám jako celkem prdel, ale v tom kontextu jsem si to rozmyslel  :lol2: . Já bych si přál, aby takový festival byl tou největší starostí, která dnešní společnost trápí

Jasně je to vlastně blbost, jen je to dost na očích.... peníze to bude asi stát zanedbatelné atd...

 

Jednou jsem šel s kamarádem na pivo na Letnou v průběhu toho festivalu. Nějací dva chlapi mi tam poslali drink. Měl jsem z toho celkem rozporuplné pocity :D 

Nakonec jsem jim říkal, že jsem i přemýšlel, že soužití s mužem může být někdy celkem výhodné. Navíc jsem vždycky chtěl mít přítele (vozil by mě z hospody, platil za mě atd...) jen ten sex bych nedal  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, proč když někdo napíše "obecně mi to nevadí", "nejsem rasista", "mám kámoše cikány" atd., tak je zatím vždy ALE a pokračuje jako kdyby žádné návětí nebylo :)

 

Mně také není úplně jasné, proč má někdo potřebu s holou řití křičet po Praze, že je gay, ale do průvodu už nás nikdo dnes nenutí, dokonce ani ke změně sexuální orientace mě demoška nepřesvědčí, takže aplikuji heslo "žij a nechej žít". Zkuste to také, občas to jednoho uklidní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, proč když někdo napíše "obecně mi to nevadí", "nejsem rasista", "mám kámoše cikány" atd., tak je zatím vždy ALE a pokračuje jako kdyby žádné návětí nebylo :)

 

Mně také není úplně jasné, proč má někdo potřebu s holou řití křičet po Praze, že je gay, ale do průvodu už nás nikdo dnes nenutí, dokonce ani ke změně sexuální orientace mě demoška nepřesvědčí, takže aplikuji heslo "žij a nechej žít". Zkuste to také, občas to jednoho uklidní :)

Cokoli, co je pre "ale", se nepocita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsi.

Ok tak nejsem a nemám za kamaráda cikána. Jen se mi nelíbí ty holé prdele v centru PRAHY na jejichž pochod přispívá i Hlavní město Praha, tedy já z mých daní

 

Vlastně sem, když si si vrkají do ouška doma je mi to buřt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy jen nechápu, proč některé druhy sexuální orientace jsou tolerované (podporované) a některé druhy kriminalizované. Vždyť sexuální orientace je jedinci dána při narození...

Jak k tomu přijde pedofil, který nikoho neohrožuje, jen si z netu stahuje fotky dětí z koupaliště a dostane za to flastr? Mimochodem, ti jsou na Prague Pride také. To jsou ti, co

drží plyšové medvídky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odešlo mně na Oktě turbodmychadlo,byl to zážitek při cestě na dovolenou zjistit, že tu dodávku nepředjedu a pokorně se vrátit za ni.Zkratka Murphyho zákon, vše se v....e v ten nejnevhodnější okamžik.Výkon v háji,a točím max.kolem 3 tisíc otáček,pak mne to odstaví a zkrátka nejde zrychlit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě sex patří do soukromí. Homo jako hetero. Asi by nikoho z normálních nenapadlo vyjít do ulic se svými protějšky a dávat tam na odiv svou heterosexualitu. Ať mě nikdo nenutí tvářit se, že homo jsou normální, protože nejsou. Bojím se, že tito buzeranti dělají těm obyč homosexuálům medvědí službu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...