Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ty woe :-)))), ani jsem to necetl a hned rozklikl. Takovyhle tam mam tri, to bych pyzlal rok. Ale dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle na me ceka o vikendu. Jinak se na chatu poradne nedostanu, ech jo.

 

jj, mít chalupu a p.del v kalupu....

 

abys do lázní nemusel znovu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna akční kravka na informativní schůzce ve školce :frusty: Učitelka souhlasíte? Paní se slušně přihlási, no já moc nee, protože ten náš klučina už tohle všechno umí, no tvl asi pětkrát. A když došlo na výlety, učitelka souhlasíte? Ta samá pipina se přihlásí, no já moc ne, neměli by jet za něčím lepším a na to nejlepší hláška dne - o peníze tu přeci nejde   :eek: A tady tu hlášku asi zase pětkrát, já tu krávu slyším ještě teď, o peníze přeci nejde, au  :lol2: Už jsem se chtěl taky přihlásit, ale předběhla mě učitelka která se ji zeptala, jestli neche malého génia přesunout do nějáké soukromé školky, kde se bude cítit lépe, čtyřletý kluk.....A to mě říká vždycky kamarád učitel gymnázia, co tam na něj vždycky nastoupí za kreténský rodiče, holčina nejchytřejší, nejlepší, za všechno může on, a pak první výlet kde si koupí flašku vodky a hned se jim tam přiotráví  :lol2: Já tohle chování prostě nedávám....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem kvůli některým rodičům odmítl chodit na třídní schůzky. Máme ve škole Bakaláře (takovej nějakej školní systém - elektronická žákovská, omluvenky, komunikace s učiteli a rodiči atd., na PC i v mobilu, asi někdo znáte), to mi na komunikaci stačí, když něco potřebuju tváří v tvář, domluvim si to s učitelkou. Ale žena to dává a občas přijde i dost pobavená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To musí mít škola. Mě třeba udivilo, kolik dětí našich kamarádů to ve škole nemá (nebo něco podobnýho) v době, kdy každej ňouma má FB a podobný nesmysly, do kterejch pul dne čumí přes mobil nebo v kanclu přes comp. My máme přístup jako rodiče a starší dítě (5. tř.) má i svůj přístup pro žáka. Je to šikovný, není to ještě úplně tip ťop podle mýho, ale dobře funkční to rozhodně je. Krom toho učitel v tom vidí, jestli se rodiče o své dítě zajímají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to fakt prima. Na tř. schůzky už taky nechodíme, ztráta času a nervů.

Do loňska jsme měli Elku- s ní nebyl žádný problém, přehledná..., nyní má škola Edubase- o dost horší, nepřehledné, ale lepší než nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyplňuju takovou (velmi rozsáhlá a sebekritická autocenzura) tabulku na daňové přiznání při koupi nemovitosti. Strašně mě zajímá, kterej neinteligentní  (autocenzura) to vymyslel, kterej (autocenzura) to schválil a umožnil těm přiblblejm drzejm sprostejm  (autocenzura) z berňáku se po mně vozit. Dostat toho hajzla do pařátů, uříznu mu obě (autocenzura) tupým nožem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyplňuju takovou (velmi rozsáhlá a sebekritická autocenzura) tabulku na daňové přiznání při koupi nemovitosti. Strašně mě zajímá, kterej neinteligentní  (autocenzura) to vymyslel, kterej (autocenzura) to schválil a umožnil těm přiblblejm drzejm sprostejm  (autocenzura) z berňáku se po mně vozit. Dostat toho hajzla do pařátů, uříznu mu obě (autocenzura) tupým nožem.

 

A to počkej, co ti slina přinese na jazyk, až se propracuješ k číselnému výsledku. Já si připadal jako největší pitomec, posháním nemovitost, vyřídím papírování, úvěr, přepis, a pak nakonec nakluše stát a natáhne ruku, zaplať daň. Za co, sakra?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna akční kravka na informativní schůzce ve školce :frusty: Učitelka souhlasíte? Paní se slušně přihlási, no já moc nee, protože ten náš klučina už tohle všechno umí, no tvl asi pětkrát. A když došlo na výlety, učitelka souhlasíte? Ta samá pipina se přihlásí, no já moc ne, neměli by jet za něčím lepším a na to nejlepší hláška dne - o peníze tu přeci nejde   :eek: A tady tu hlášku asi zase pětkrát, já tu krávu slyším ještě teď, o peníze přeci nejde, au  :lol2: Už jsem se chtěl taky přihlásit, ale předběhla mě učitelka která se ji zeptala, jestli neche malého génia přesunout do nějáké soukromé školky, kde se bude cítit lépe, čtyřletý kluk.....A to mě říká vždycky kamarád učitel gymnázia, co tam na něj vždycky nastoupí za kreténský rodiče, holčina nejchytřejší, nejlepší, za všechno může on, a pak první výlet kde si koupí flašku vodky a hned se jim tam přiotráví  :lol2: Já tohle chování prostě nedávám....

Pobavilo :D Ona to neplatí, zatáhne to tatínek. Takže klasika. O peníze opravdu nejde :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyplňuju takovou (velmi rozsáhlá a sebekritická autocenzura) tabulku na daňové přiznání při koupi nemovitosti. Strašně mě zajímá, kterej neinteligentní  (autocenzura) to vymyslel, kterej (autocenzura) to schválil a umožnil těm přiblblejm drzejm sprostejm  (autocenzura) z berňáku se po mně vozit. Dostat toho hajzla do pařátů, uříznu mu obě (autocenzura) tupým nožem.

 

A další papírovací kolečko si užiješ při přihlašování nemovitosti k platbě pravidelné roční daně z nemovitosti .... fuj svoloč úřednická!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...