Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Já nejsem zastánce Babiše ani Zemana (dělám ve státní správě, tak že přece jen mám to, co vidíte Vy, o pár dní dřív)...

 

Ale to, co se děje nyní, je hon na čarodějnici alá když dělníci tehdy volali, jak moc chtějí oběsit Miladu Horákovou...

Jak psal Bert - dneska fakt nemas den. Vyser se na to.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bo su chuj.

 

Edit: Bo su chuj s dluhama a ve výpovědi.

No, vzhledem k tomu, ze to auto ma hodnotu asi jako tah na damaska :) tak fakt cumim. Nicmene neni kazdej den posviceni, to chapu. Aspon se potrenujes, za dobryho pripravare u nas trhaj lakosi ruce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty voe, to mi připomíná moji š130... :.-))) ale tam byla nová baterka z OBI...

No, vzhledem k tomu, ze to auto ma hodnotu asi jako tah na damaska :) tak fakt cumim. Nicmene neni kazdej den posviceni, to chapu. Aspon se potrenujes, za dobryho pripravare u nas trhaj lakosi ruce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nejsem zastánce Babiše ani Zemana (dělám ve státní správě, tak že přece jen mám to, co vidíte Vy, o pár dní dřív)...

 

Ale to, co se děje nyní, je hon na čarodějnici alá když dělníci tehdy volali, jak moc chtějí oběsit Miladu Horákovou...

Tvl, Babiš je Milada Horáková. Jdu se vyblejt. Pak to má v tomhle státě nějak vypadat, když ve státní správě dělaj lidi, kterým tohle přirovnání přijde tak nějak v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne uz asi 5x napisal mail nejaky Pribil s reakciou na moj inzerat na auto s tymto textom:

post-61962-0-68665800-1542599424_thumb.jpeg

a vzdy mu odpisem,nech teda navrhne cenu,ale uz sa neozve.Fakt nechapem myslienkove pochody niektorych ludi,ale utesujem sa tym,ze si za to mozem sam,ked som sa rozhodol skusit nieco predat cez bazos...

Upraveno uživatelem Gombo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupující, který mi napsal na můj inzerát: dám vám 7000,- a přijedu si hned. Ty vogo, cena v inzerci 10500,- to si snad dělají srandu! Prý tam mám ten inzerát už dlouho, tak mi chce pomoct. Kuwa!

No a sobe trosku taky :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Kupující, který mi napsal na můj inzerát: dám vám 7000,- a přijedu si hned. Ty vogo, cena v inzerci 10500,- to si snad dělají srandu! Prý tam mám ten inzerát už dlouho, tak mi chce pomoct. Kuwa!

Dyt to je uplne normalni, proste zkousi smlouvat, delaj to skoro vsichni, nekdo vic, nekdo min. Malokery hodinky se prodaj za inzerovanou cenu. Schvalne sem zkousel najit tvuj inzerat, ale bezuspesne (su na mobilu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to nekdo napise slusne a vecne (nebo vtipne), tak s tim nemam problem. Taky to nekdy tak delam. Ono ty totiz muzes normalne rict, ze za 7 ne, ale treba za 9 a on na to muze pristoupit a oba budete spokojeni. Mnohem horsi jsou retardi, ktery pisou stylem "beru, 7 litru, pošly" - tam je to jasny. Ale licitovani jeste nikoho nezabilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Pokud to nekdo napise slusne a vecne (nebo vtipne), tak s tim nemam problem. Taky to nekdy tak delam. Ono ty totiz muzes normalne rict, ze za 7 ne, ale treba za 9 a on na to muze pristoupit a oba budete spokojeni. Mnohem horsi jsou retardi, ktery pisou stylem "beru, 7 litru, pošly" - tam je to jasny. Ale licitovani jeste nikoho nezabilo.

Na ty moje B&R muzes zapomenout :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...