Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Frantíku nemáš pravdu. Pokud počítač neobsahuje TV tunner, není považován za televizní přijímač. Například tady, nebo tady. Minimálně zatím :).

Aha, to jsem nevěděl. Nicméně TV lze sledovat vzdy přes internet přes jakýkoli comp nebo tablet,
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano sledovat lze, ale nepodléhá to platbě televizního poplatku. Já osobně to mám tak, že i kdybych používal ivysílání, tak jim těch pár korun pošlu. Ale nekoukám na to. Tak necítím morální a nemám ani zákonnou povinnost něco platit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice mimo misu, ale ze stejnych duvodu odmitam platit TV poplatky tady v UK. Sice nemusim celych 150.50 GBP rocne, muzu se spokojit s cernobilym vysilanim za 50.50 GBP, ale oboji mi pripada dost ujete, takze nemam antenu, satelit, zive vysilanipres net nesleduji, a spokojim se s Netflixem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako firma platíš za každý přijímač.

Přesně tak, přitom nikoho nezajímá například duplicitní výběr poplatků například v ubytovacích zařízeních, kde je ubytován tuzemský host, to pak platí oba subjekty.

To ubytovací zařízení kromě koncesionářských poplatků samozřejmě ještě platí autorské poplatky, jelikož obohacuje našince na dovolené duševně pomocí televizního vysílání :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zásilka převzata do přepravy v pondělí ráno. Od té doby nic... A to já vůl tajně doufal, že by mohla v úterý či středu přijít...

Ano, jsou v ní hodinky.

Tak t ed mi prisla smska, ze je to tady. Tak plany poplach - vypada to, ze posta zatim funguje, a jedine zdrzeni je s aktualizaci informaci o zasilce na jejich webu.

 

Sypu si popel na hlavu, ze jsem se rouhal. Zlata posta :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wanderere, televizor nemám a tuner v PC rovněž ne, takže ze zákona nemusím a zcela upřímně nevím, jak je to řešené neb bydlím v bytovce (jestli je to třeba zahrnuto v tom měsíčním poplatku na údržbu apod.?), ale byt je můj a aktivně nic neplatím a nebudu.

 

Jinak, abych tu nebyl OT, považuju "veřejnoprávní" média za hloupej přežitek a ČT bych zrušil / zprivatizoval. Čumění na TV má být komerční služba jako každá jiná, není žádný rozumný důvod aby tomu bylo jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno u snídaně jsem si pustil rozhovor s "lovkyní" Fialovou na DVTV a nějak mi to zkazilo den hned po ránu. Nechápu, jak někdo může střílet zebry, lvy a další, asi jsem omezenej neboco, podle paní prej vše normální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno u snídaně jsem si pustil rozhovor s "lovkyní" Fialovou na DVTV a nějak mi to zkazilo den hned po ránu. Nechápu, jak někdo může střílet zebry, lvy a další, asi jsem omezenej neboco, podle paní prej vše normální.

 

Strašná svině ta ženská, nahaní mě husí kůží již několik dlouhých let..... :furious:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase DPD, to je fakt banda idiotů, vždycky když mi něco doručují ze zahraničí je to problém, po ČR bez problému ale jakmile mi jde něco z Reichu nebo UK tak to skončí průserem. Minule mi šel balík z UK, tracking na českých stránkách nefungoval, řešil jsem to se supportem kterej se dušoval že oni za nic nemůžou a že mám napsat odesílateli (co mi borec řekne co to odeslal? tracking mi dal), po asi 2 týdnech handrkování mi řekli že balík v systému teda našli ale že ho už poslali zpátky  :lol2:

 

Tentokrát jsem z Amazonu objednal tři prdele věcí a bohužel jedna šla zase DPDčkem, kurýr mě nezastihl ale že prý nechal oznámení (ha!). Napsal jsem mail ať mi to hodí na ten PickUp shop, po 3 dnech odpověď že OK, další den na PickUp shopu doručeno tak si říkám teď už se nemůže nic posrat, zítra to vyvzednu. Ráno volá ženská že mám balík na PickupShopu, vím díky, ale nemůžete si ho vyzvednout, cože?, na adrese nebyl telefon na který by vám přišel kod pro vyzvednutí, tak mi ho pošlete, to nejde to se generuje jenom jednou, tak co těď?, no nic já vás o tom jenom informuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji přečíst si vícero rozhovorů, hlavně těch starších. Trochu brzdí, protože všude přítomné fotky zastřelených zvířat na sociálních sítích byli hodně přes čáru a poštvala tím proti sobě půlku planety, dost se toho i stáhlo. Ale věřím tomu že hovado je fo furt stejný, takovýto člověk se nezmění....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase DPD, to je fakt banda idiotů, vždycky když mi něco doručují ze zahraničí je to problém, po ČR bez problému ale jakmile mi jde něco z Reichu nebo UK tak to skončí průserem. Minule mi šel balík z UK, tracking na českých stránkách nefungoval, řešil jsem to se supportem kterej se dušoval že oni za nic nemůžou a že mám napsat odesílateli (co mi borec řekne co to odeslal? tracking mi dal), po asi 2 týdnech handrkování mi řekli že balík v systému teda našli ale že ho už poslali zpátky 2:

 

Tentokrát jsem z Amazonu objednal tři prdele věcí a bohužel jedna šla zase DPDčkem, kurýr mě nezastihl ale že prý nechal oznámení (ha!). Napsal jsem mail ať mi to hodí na ten PickUp shop, po 3 dnech odpověď že OK, další den na PickUp shopu doručeno tak si říkám teď už se nemůže nic posrat, zítra to vyvzednu. Ráno volá ženská že mám balík na PickupShopu, vím díky, ale nemůžete si ho vyzvednout, cože?, na adrese nebyl telefon na který by vám přišel kod pro vyzvednutí, tak mi ho pošlete, to nejde to se generuje jenom jednou, tak co těď?, no nic já vás o tom jenom informuji.

Jsem na tom podobně. Od minuleho týdne mám od DPD na parcel shopu balík. Kód mám v mailu, ale balík jim nejde načíst do systému, takže mi ho nemůžou vydat i kdyz tam fyzicky je.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...