Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Naštvala mě moje vlastní blbost. Byl jsem si nechat v Letňanech vyměnit v iPhone na počkání baterku s tím, že si dám zatím polívku Pho. Bylo teplo, bunda přes židli, někdo umě vyndal z kapsy peněženku, z ní 6k a zpátky jí tam vsunul vyluxovanou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seděli zády ke mně takoví dva týpci, bunda byla přes židli pověšená a já řešil na tabletu služební maily. Chybí "jen" papírovky.

Tak musis to brat pozitivne, nechali ti penezenku a doklady...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ricous: Fakt divný... Jak píše Heini, buď celou bundu nebo jen šrajtofli a pryč, šáhnout do bundy pro ni, vyndat peníze a strčit ji zase zpátky je příliš velký riziko odporující kapsářskýmu řemeslu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ricous: Fakt divný... Jak píše Heini, buď celou bundu nebo jen šrajtofli a pryč, šáhnout do bundy pro ni, vyndat peníze a strčit ji zase zpátky je příliš velký riziko odporující kapsářskýmu řemeslu...

Již podle nicku věřím na tvůj úsudek, ale skutečnost byla jiná. Při oblíkání bundy jsem cvrnknul zběžně do kapes, peněženka i klíče byly, tak jsem byl v poho. Ale na druhou stranu můžu bejt rád, že mi nechali všechny doklady a karty, měl jsem to samozřejmě v peněžence... Holt moje blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštvala mě moje vlastní blbost. Byl jsem si nechat v Letňanech vyměnit v iPhone na počkání baterku s tím, že si dám zatím polívku Pho. Bylo teplo, bunda přes židli, někdo umě vyndal z kapsy peněženku, z ní 6k a zpátky jí tam vsunul vyluxovanou...

 

Bunda na stoličke vo vývarovni sa mi tiež raz skoro nevyplatila. Zrovna som mal pri sebe dosť veľkú hotovosť. Zrazu krik, nejaký chlapík od vedľajšieho stola vyskočil a začal škaredo nadávať občanovi sediacemu za mnou. Doslova ho vyvliekol preč a vyhodil, ten zmizol jak raketa. Som čumel, že čo sa deje a borec keď išiel okolo mňa len tak utrúsil, že sa mi snažil z vrecka vybrať obálku a odišiel. A ja chobot som zostal sedieť jak obarený s otvorenou hubou a ani som mu nepoďakoval, ma to mrzí dodnes. Odvtedy mám vždy bundu zloženú na stoličke vedľa seba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se tohle kdysi taky stalo, ale vylučovací metodou jsme došli k tomu, že to byl jeden šmejd u nás v práci. Prostě bunda visela na věšáku a on se tam motal. Nedokázali jsme mu ale nic. Zmizelo mi tehdy 12k, taky takhle před Vánoci. V sobotu jsem jel na nákup, u kasy vytáhnu peněženku a chyběly všechny bankovky.

 

Edit: Doplnění, po Novém roce ten výtečník sám podal výpověď. Okamžitou, dohodou.

Upraveno uživatelem Tittus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska sem nastval sam sebe. Jdu do krámu, taknějak v časový tísni, beru rychle škrabku na led (minulej tejden sem dvě zlomil), směs do ostřikovačů a už dlouho jsem chtěl vyzkoušet Osram Night Breaker, no a protože mi včera praskla žárovka a já spotřeboval poslední náhradní, hodilo se to. Vzal jsem verzi Laser. Tak jsem se odpoledne těšil jak to večer před cestou domů vyměním, seřídím a budu vidět líp. A v tom mi dojde, že vlastně vůbec nevim co jsem koupil za patici, večer přijdou do auta a samozřejmě špatná. Tak to zejtra vyměnim, no sem na sebe slušně nasranej, takovouhle primitivní chybu udělat, furt mi nejde do hlavy jak se mi to mohlo stát. :D

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic si z toho nedelej, v lete jsem sel kupovat zarovky do auta netere a jako spravnej frajer, kterej vse zna a vi, jsem si nenapsal typ, to prece vim, ne :-)? No, zdalo se mi, ze jsou velky, ale vzal je a nevzal si uctenku. Samo, ze to tam neslo. Poucen nepoucen, jsem si vzpomel za 14 dnu a ja blb koupil ty same :-(, to nevymyslis ( zamena H7 s H4 ).

Uz si to budu psat a uctenky i na prd ukladat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...