Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Dnes me nastvalo, ze jsem se pracovne dovolal vlastne dvema lidem, co maji byt po smrti (byla to pro me strasna ostuda a hledat vymluvu je tezsi a tezsi ). Oboje na udani sousedu. Bylo to pro me hodne smutny zjisteni, ze muzou byt lidi fakt takovyhle.

To ke mě jednou přišla ženská, která měla být mrtvá - dokonce jsem měl kopii úmrtního listu (sám jsem si to kopíroval z originálu). Nevím kdo z nás dvou byl víc vyvalenej, tvrdila, že o tom nic neví. Vlastně dodneška nevím o co šlo, pustil jsem to pak z hlavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předevčírem mladý chytnul nějakou střevní chřipku,blil jak šakal a žena si vzala volno a dnes je mladý skoro v pohodě a blije zase žena,kurwa, a já do sebe valím slivovicu :-) /zatím bez příznaků :-)

 

Bohušu, s ohledem na nás nepozorné, kteří si prohlížejí zprávy na mobilu, prosím, važ jaká slova nakupíš vedle sebe. Já jsem po letmém přelétnutí Tvého příspěvku porozuměl pouze, že Tě žena bije, že je to kurwa, a Ty kvůli tomu glgáš slivku .....

 

No nic, pozdravuj mladou paní, a udělejte si pěkný víkend :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno v půl pátý jsem spěchal do rachoty a zapoměl jsem na nočním stolku expy :( takže 18 hodin nebude nic na ruce.... A furt čumím na zápěstí, kolik zrovna je. Jak to někdo dává jen s mobilem fakt nechápu.

Dělat 18 hodin denně, asi bych taky furt čuměl na hodinky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohušu, s ohledem na nás nepozorné, kteří si prohlížejí zprávy na mobilu, prosím, važ jaká slova nakupíš vedle sebe. Já jsem po letmém přelétnutí Tvého příspěvku porozuměl pouze, že Tě žena bije, že je to kurwa, a Ty kvůli tomu glgáš slivku .....

 

No nic, pozdravuj mladou paní, a udělejte si pěkný víkend :cheers:

Tak jsme tu střevní chřipku dostali komplet všichni,takže opravdu pěkný víkend.Letí to ze mě všemi směry,bojím se i uprdnout :-)   Dnes už konečně alespoň Cola a piškoty ,slabý su jak mucha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme tu střevní chřipku dostali komplet všichni,takže opravdu pěkný víkend.Letí to ze mě všemi směry,bojím se i uprdnout :-)   Dnes už konečně alespoň Cola a piškoty ,slabý su jak mucha.

Tak do Vánoc to snad přejde a o to líp se ti bude prďánkovat :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no včera pohodový den až do doby než volala sestra, že tatík upadl na schodech, nojo no je mu už taky 86

.............no takže rychlou do nemocnice, zatím si ho tam asi nechaj, nikdo nic neví......

Hlavně, ať je vše ok. Nejhorší jsou v tomhle věku takový ty zlomeniny krčku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...