Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

To Dali: Přesně, není nad pořádnou kalamitu jaká probíhá právě teď, ani pes nechce před barák :-)

To honza71: Tunis, důchodci snad s celé Evropy se tam stahují na zimu. Žádné velké pařáky, večer tanečky, hrozby bombového útoku už je v osmdesáti letech tolik neberou, prostě taková správná pohoda. Plně to chápu :-)

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, diky. Dulezity je, ze jsou tam tvoji rodice spokojeny. Me v ty zemi doufam uz nikdo nikdy neuvidi :)

Jsou tam na zimu už po třetí, každý rok se tam potkávají se svými kamarády a jo, jsou tam spokojený. Navíc táta procestoval celý svět křížem krážem, tak jsem taky byl docela překvapený. Copak tobě tam vyzvedli, jestli se můžu zeptat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neprovedli mi nic. Jen jsem si potvrdil, ze jsou o tolik jini nez ja, ze i nimi (u nich) nechci travit svuj cas :D

Aha, chápu :-) Tak to můj táta to má přesně naopak, přes půl života běhal po Africe, dlouhá léta Indie a další exotika, takže zase naopak z EU utíká jak jen to jde :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase jsem si vzpomněl, tak jako několik posledních let na vánoce na tohodle kluka.

Jednou jsme se potkali, podruhé to neklaplo i když jsem byli dohodnuti. Volám mu píšu a nic. Až po třech dnech jsem se dozvěděl co se stalo!

 

Zdravím tě tam nahoru Mnovace!

post-965-0-53743200-1546509666.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase jsem si vzpomněl, tak jako několik posledních let na vánoce na tohodle kluka.

Jednou jsme se potkali, podruhé to neklaplo i když jsem byli dohodnuti. Volám mu píšu a nic. Až po třech dnech jsem se dozvěděl co se stalo!

 

Zdravím tě tam nahoru Mnovace!

Jo, taky zdravím, už je to kurva osm let. Jednou mě v Ostravě přinutil neplánovaně jít do zamřížovanýho kvelbu s motohadrama, kterej týpek votvíral jen na zazvonění a tam si koupit kompletní oblečení na motorku. Mám to dodnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...