Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Naštval mne člen jménem LUKA. Do sekce Humor lípl nehumornou fotku borce s odhalenými pohlavními orgány. To vše na serveru, který nemá validaci věku uživatele. Ostatní, co máte rozum, prosím, zdržte se podobných excesů, ať z toho nemá web, tedy Bert, průšvih.

 

Jo, a LUKA má ban na neurčito.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Já se doteď ještě pořádně neprohřál. Ani ta vana uplně nezabrala. Jdu si udělat něco s rumem

pocit vymrznuti a mnozstvi rumu primou umerou a bude to ok ;)

 

jinak me teda stve Alza a jeji (ne)dorucovani do Alza boxu (prej "prodejna budoucnosti")... hlavne, ze chteji platit online predem... mam sto chuti obe objednavky stornovat...

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si vsechny veci nechavam zasadne dorucovat do prace, pisu vsude do adresy nazev firmy, a nikdy jsem s prokopnutejma balikama nemel problem. Je mozne, ze kdyz to vypada na firemniho zakaznika, tak k tomu maji jinou uroven jednani? (spis tomu asi chci verit, nez ze by to byla pravda).

 

Jinak ad PPL, zrovna vcera mi dorucovali zasilku. Ve ctvrtek prisel email, ze v nasledujicich dnech budou dorucovat a ze mi rano potvrdi sms predpokladany cas doruceni. Zadna sms nikdy nedosla a az pani na recepci mi volala, ze zrovna od nich prevzala zasilku. To se pak nemuzou divit, ze doma nikoho nezastihnou, kdyz ani neinformujou kdy prijedou...

Delam to stejne a myslim, ze minimalne Posta ma pristup jiny...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle téma se tu periodicky opakuje. Je to o lidech, co v tom logistickém řetězci pracují. U nás vozí balíky České pošty jeden / dva chlapíci, co vím a volaj vždycky a vždycky jsou příjemní. PPL většinou taky, s DPD měla manželka nedávno problémy přesně kvůli tomu lemplovi na konci řetězce. No a jinak nám vyměnili poštovní doručovatelku, mívali jsme leta paní, kterou všichni znali a ona většinu z nás a byla příjemná, a která prostě dole zvonila a buď jsme si došli dolu, nebo když toho měla víc, obešla lidi v baráku. Lempl, kterýho máme teď a ani jsem ho neviděl si snad nechává rovnou tisknout (dycky jsou ve schránce rovnou tištěný) ty oznámení o uložení zásilky, který asi pak roznáší jako normální dopisy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už 14 dní hledám černé kožené pouzdro na dvoje hodinky, které už používám pár let. Když jsme jeli na Vánoce do lázní, tak jsi chtěl do něj sbalit nějaké hodinky a jak kdyby se do země propadlo...

Nejvíc mě štve, že si vůbec nepamatuji, kdy jsem ho měl a kde a jaké hodinky v něm vlastně mám (při cca 40-50 kouscích se špatně pátrá, co člověku chybí...)

Doufám, že se někde objeví :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kura, cosik sem zmakcnul na receiveru a ticho. Slozite to je jak žebř a uz pul hodiny se mi to nedari ukecat, aby to hralo... Zlaty stary zesak Tesla, kery mjel akorat jeden vstup a 2x 2 vystupy a zapinal se jednim koflikem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mute mne napadlo a vstupy uz sem si kdysi prepnul a to sem vcelku naladil. Uz to nakonec hraje, zjistil sem, ze ta lišta uprostred neni dizajnovy vystrelek, ale skryva celou radu knofliku  :frusty:.

Sem si to prepnul palcem u nohy. Mam ho asi rok a vzdycky, kdyz vezmu do ruky navod, ktery je jak zlate stranky a to je to cele v cestine, tak zase rezignuju. Takze ho umim zapnout a nastavit vstup  :helpsmilie:

post-39943-0-86432900-1546779577_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mute mne napadlo a vstupy uz sem si kdysi prepnul a to sem vcelku naladil. Uz to nakonec hraje, zjistil sem, ze ta lišta uprostred neni dizajnovy vystrelek, ale skryva celou radu knofliku  :frusty:.

Sem si to prepnul palcem u nohy. Mam ho asi rok a vzdycky, kdyz vezmu do ruky navod, ktery je jak zlate stranky a to je to cele v cestine, tak zase rezignuju. Takze ho umim zapnout a nastavit vstup  :helpsmilie:

 

To ti narostl dost pozdě. :goof:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu se říká stádový efekt. Bohužel na parkovišti typický jev. Zabránit se tomu dá snad jen tím, stoupnout si přes 2 parkovací místa a nemyslet na to, co říkají ti ostatní o debilovi, co neumí parkovat.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O parkování nechci do zítřka ani slyšet :-).

Já teď zlomil násadu od palice, naštěstí jsem se sekáním u konce, už jen 8 "spalicku" a mám hotovo.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Baldic: S tím parkováním je to přesně tak, jelikož jsem na svůj majetek dost háklivý a mám rád auto po celou dobu jako nové, taky jezdím nějakou dobu po parkovišti než najdu to dle mého nejbezpečnější místo, ale většinou to dopadne stejně. Kdybych zaparkoval na prázdném fotbalovém hřišti, je 100% jistota, že přijdu k autu a z jedné strany bude nalepený nějaký chuj, co se zřejmě asi bojí nechat auto o samotě. Nerozumím tomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja auto beriem ako spotrebný materiál a dáke ťukance od dverí ma nenaserú. Auto slúži mne a nie ja jemu.. Ale sused sa vie vyplakať nad tým aké má auto a akí sú ľudia zlí. Ten sa bojí ísť niekde na ňom, nechať ho na ulici, nedajbože cez noc vonku.. Čistá psychiatria :D Ho ľutujem ale aspoň sa vždy nasmejem na ňom :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...