Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Hasičák a pak citrón, nejsem blbý to zkoušet naopak, že jo...

 

Jinak Klotzmane poslední dobou dělám hodně často old fashioned, tam se dává citrónová kůra, myslíš, že to může taky pomoct ? Já myslím, že jo :-)

Osobně si myslím, že máčet to Old Fashioned a vyplivovat dovnitř nic nezkazí, ale asi ani nepomůže.

Pro jistotu jsem mu teď zavolal, jestli si to dobře pamatuju a nebyl to hasičák, ale pěst kriminálníka jménem Szalay :) Dostal takovou dacku, že o držák hasičáku si ještě nakřápl kebuli, takže ho nechal ležet. Doktor posádkové ošetřovny nařídil (prodávám jak jsem koupil) nežrat a kdykoli má možnost potírat citrónem. Takže dva dny jen lemtal čaj a patlal kusadla ale zůstaly mu. Takže na to radši moc nežvejkej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Osobně si myslím, že máčet to Old Fashioned a vyplivovat dovnitř nic nezkazí, ale asi ani nepomůže.

Pro jistotu jsem mu teď zavolal, jestli si to dobře pamatuju a nebyl to hasičák, ale pěst kriminálníka jménem Szalay :) Dostal takovou dacku, že o držák hasičáku si ještě nakřápl kebuli, takže ho nechal ležet. Doktor posádkové ošetřovny nařídil (prodávám jak jsem koupil) nežrat a kdykoli má možnost potírat citrónem. Takže dva dny jen lemtal čaj a patlal kusadla ale zůstaly mu. Takže na to radši moc nežvejkej.

Podle mě to pomůže a to hodně a už mě neštvi :-) jinak jsem s tím normálně jedl a už mě to ani nebolí, tak snad ok... jinak doufám, že u kamaráda šlo o něco důležitého. Já se třeba jednou s bráchou vsadil, že mě neshodí z houpací sítě a dopadl jsem podobně, jen něco šlo ven.

Jinak chránič nosím úplně všude, minule mi na BJJ soupeř málem ukopl patou hlavu, když se mi točil z kimury. Ale jinak převážně padám na kole ;-) jednou jsem si taky zlomil tři prsty při obrátce v bazénu, mám toho hodně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se třeba jednou s bráchou vsadil, že mě neshodí z houpací sítě

minule mi na BJJ soupeř málem ukopl patou hlavu

jinak převážně padám na kole

jednou jsem si taky zlomil tři prsty při obrátce v bazénu

mám toho hodně...

 

Když to tak čtu, tak to co jsi popisoval že se stalo dneska znamená, že jsi

vlastně měl docela dobrej den :D

:cheers:

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Když to tak čtu, tak to co jsi popisoval že se stalo dneska znamená, že jsi

vlastně měl docela dobrej den :D

:cheers:

Jj ale když si to člověk způsobí sám, tak může být naštvaný leda na sebe... tam počítám i ten chránič. Byl jen na dokreslení :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a ešte mi je smiešne keď niekto zamkne auto a potom ho ešte tri krát obíde a skúsi všetky klučky a kufor či sú zamknuté... Potom samozrejme cvakne centrál ešte raz :frusty:  .. pre istotu predsa.!  :lol2:

Jestli tohle bude číst long . . . :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a ešte mi je smiešne keď niekto zamkne auto a potom ho ešte tri krát obíde a skúsi všetky klučky a kufor či sú zamknuté... Potom samozrejme cvakne centrál ešte raz :frusty:  .. pre istotu predsa.!  :lol2:

Až budeš mít 18 let starý auto od výrobce, co uměl centrál, ale jen na dveře a ne kufr a co už úplně ne spolehlivě funguje, tak se smej :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bol to postar :D zlty postarsky roomster, skor nestihal rozvazat :D

Tak to vítej, mě ta sousedka aspoň zastavila, aby se optala, zda mi nic není. Ale co, už se tomu jen směju, auto je opravené a dle fotek vypadá skoro líp než nové ( to zas budu mít problém ho po zimě poslat pryč ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Známej mi nabídl, že mi pošle jakousi technickou dokumentaci, která by se mi dost hodila, fakticky jeden elektronický obrázek. Potěšilo mě to a protože jsem shodou okolností měl v té chvíli navíc věc, o které jsem předpokládal, že mu udělá radost, tak jsem ji zabalil, odskotačil na poštu a poslal. Po 14 dnech čekování mailů (přece jen byl ten konec roku, tak jsem se obrnil trpělivostí) jsem mu napsal, že se připomínám, bla bla..., že jsem mu něco poslal, jestli mu to v pořádku přišlo.

"Jo přišlo to poštou, díky. Výkres ti pošlu, až na něj narazím, mám to někde po fleškách, tak jak vyšetřím chvilku času, tak to snad najdu. Čau, měj se."

Kuvva, proč ti lidi něco slibujou, když to nemyslí vážně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...