Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Táta už naštěstí pro všechny řídit nebude, bude se vozit (asi se mu hlavně nelíbil, já se tam s ním hádat nechtěl). Výběr byl jasnej, nejmenší brblani=kup. Většina to tu zná. Jsem z toho unavenej a otrávenej zároveň.

Aha, tak to už chápu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) Mně zas nesvítí ta zkujwená H7 (potkávací),jinak svítí vše.Proud do svorkovnice až ke světlu jde.Do prdele,že by se posralo něco v tom světle :bangin: .Je tam přístup jak penězům.A když budu chtít vyndat celý světlo,tak musím sundat přední nárazník :wallbash:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate stesti, ze jdu zrovna kolem. Mel jsem v praci jako prvni auto Kia Venga 1.4 CRDI, coz je myslim stejny jako iX20. Jizdni vlastnosti blby. Mista celkem dost. Pohodli o nicem, po 200 kilometrech moje koleno odmitalo jet dal. Dojem z auta blbej.

Pak jsem jednou dostal smyk a sel dvakrat pres strechu. Pambuzaplat, nic se mi nestalo. Na jezdeni do Penny a na chatu dobry. Jinak ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

´´... a teď do mě´´ je klasický závěr příspěvků smetáků z Novinek a podobných diskusí, kteří si myslí, že snad jejich příspěvek někoho zaujal a má nějakou váhu. Většinou nemá.

Hluboké moudro, zůstaň u novinek, já to nečtu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate stesti, ze jdu zrovna kolem. Mel jsem v praci jako prvni auto Kia Venga 1.4 CRDI, coz je myslim stejny jako iX20. Jizdni vlastnosti blby. Mista celkem dost. Pohodli o nicem, po 200 kilometrech moje koleno odmitalo jet dal. Dojem z auta blbej.

Pak jsem jednou dostal smyk a sel dvakrat pres strechu. Pambuzaplat, nic se mi nestalo. Na jezdeni do Penny a na chatu dobry. Jinak ne

Jo, je to to samé ( byl jsem u obouch, seděl v tom, porovnával rozměry, parametry,..... ). Jak píšeš, je to auto na chatu a zpět, k lékaři, na nákup- pro staroušky a pro neteře po Praze.

A víc to tu už plevelit autama zatím nebudu, ať Vás už neprovokuju :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...