Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Na platby na Slovensko je nejlepší FIO banka a jinak do ciziny doporučuju TransferWise.com. Používám je několik let a fakt super.

Vidíš, jsem blbec, Fio mám normálně jen na krypto, ale mohl jsem to řešit přes ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak. Nic netreba, ani pri domacich ani zahranicnych platbach.

Preto sa cudujem, ze nejaka banka to pyta a vraj to je podla EU pravidiel. Potom mbank ide proti pravidlam?

 

Sent via IPoAC

Pri domacich to netreba. S tou mbank je to mozne, myslim ze zaspali dobu asi pred 10 rokmi.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se nediv, Raiffku od včerejška vláčejí novinama kvůli praní peněz pro Rusáky, akcie v Rakousku spadly snad o 10 % za 2 dny, tak jsou teď u převodu 88 éček opatrní .-)

Klientsky nejpřívětivější banka roku, no.

To si člověk nevybere. Brácha si nedávno rušil účty u Danske Bank. Je to nejspíš o tom, co se a na koho vyvalí příště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát teď ho nekoupíš volné, bez receptu. Já ho kupuji v Polsku a vždycky 5mg.

Je samozřejmě otázka, co je tím 5mg myšleno, zda je to jen melatonin nebo složení celkem. V tom postovaném Melatonin forte je např. jen 1,25mg melatoninu. Vyšší podíl je např. v přípravku Mevalen (2mg) Na mne ale třeba ani koňská dávka melatoninu nezabírala, zatímco takový Stilnox zcela spolehlivě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je samozřejmě otázka, co je tím 5mg myšleno, zda je to jen melatonin nebo složení celkem. V tom postovaném Melatonin forte je např. jen 1,25mg melatoninu. Vyšší podíl je např. v přípravku Mevalen (2mg) Na mne ale třeba ani koňská dávka melatoninu nezabírala, zatímco takový Stilnox zcela spolehlivě.

 

Myšleno je vždy obsah v jedná tabletě, nikoli v dávce. A stilnox je fajn jako jednorázovka, ale na dlouhodobé užívání to fakt není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...