Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

No, to asi jo. Ale uz jsem to chtel mit z krku, ted si zase budu muset brát volno z práce a podobně. Sem slušně nasranej, nejhorší na tom je že nejsem nasranej na sebe, jelikož jsem přesvědčenej že jsem udělal všechno správně. Ale jo, chapu, sou to prachy a vlastne to nikdy nebylo nic jinyho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Testy? Ne, ty sem mel 100% za asi 3 a ctvrt minuty. To takhle jedes 18m soupravou, jedes asi tak 5kmph, prijizdis na svetelnou krizovatku a odbocujes do prava (sviti zelena sipka doprava), tesne pred tim nez semafor projedes (asi tak půl sekundy) tak zelena shasne a komisar zacne "takže jízda na červenou". Kdybych měl brzdit hned jak shasla (brzdit tak aby neskoncil na skle) tak bych zastavil za semaforem, kdybych jel pomaleji (asi 1kmph nebo nevim, tak je to zas bezduvodne pomala jizda, nevim, je mi to jedno, jen me to nasralo). Vim ze v zakone to je ze to muzu projet, akorat to nechci hledat.

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autorská práva? Jo to mě taky sere, respektive ta podoba. Nejlepší je, že krom 2 případů o to nikdo u nás neprojevil zájem. Vláda to podpořila aniž by k tomu cokoliv namítala. A hádej co se stane až to začne dopadat - To nám nakázala EU !!! Kikoti..

 

No a nenakazala? Proc se do toho vubec pletou? (Protoze buzerace a dobre placene prosazovani zajmu ruznych lobbystickych skupin je to jediny, co umeji)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zceyee: Jestli tě to může uklidnit, tak přesně totéž jsem zažil loni. Taky řidičák jen tak pro zábavu, taky souprava, taky chyby a znovu jízdy. Ještě jsem si připlatil kondiční dvouhodinovku a na té jsem se naučil víc, jak za předchozí lekce. A semafor se se soupravou snad ani bez komplikací projed nedá, když nestojíš první. Takže v klidu. Testy máš, stávající řidičák ti neseberou a jezdit můžeš do aleluja. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Automatický omezovač rychlosti (tedy není-li to hoax a vejde-li to skutečně v platnost/účinnost)...  :suicide_anim:
https://www.garaz.cz/clanek/uz-za-tri-roky-nam-budou-auta-aktivne-hlidat-rychlost-21001426?seq-no=2&dop-ab-variant=&source=clanky-home

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Automatický omezovač rychlosti (tedy není-li to hoax a vejde-li to skutečně v platnost/účinnost)... :suicide_anim:

https://www.garaz.cz/clanek/uz-za-tri-roky-nam-budou-auta-aktivne-hlidat-rychlost-21001426?seq-no=2&dop-ab-variant=&source=clanky-home

Pochybujem o tom. Teoreticky ti zabranenie v zrychleni moze sposobit nehodu, pripadne zabranit sa jej vyhnut. A ako by asi tak vyzeralo predbiehanie?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eskimak: Je to přesně, jak píšeš - ač nejsem pirát silnic, rychlost či zrychlení auta osobně považuju za důležitý prvek aktivní bezpečnosti. A proto taky tak nějak v koutku duše doufám, že ta zpráva se úplně nepotvrdí nebo to bude v důsledku prostě jinak. Protože ve finále by se provoz na silnicích mohl přeměnit na vláček, jak naznačuje krtenek. A to by byl prakticky úplný konec všeho.  Ale že mě ta zpráva nasrala a hodně, to je fakt. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby ta zpráva byla zveřejněna až v pondělí (1.dubna), byl by to dobrej fór. A žádná kaše se nejí tak horká, jak se uvaří, uvidíme, jak to dopadne. Taky mě napadá, že první, kdo by začal řvát, by byli samotní výrobci aut (tedy myslím auta, ne šicí stroje.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si představím, jaký byznys by skončil všem vybíračům pokut, "dodatečné rychlostní daně" a tvůrcům rychlostních pastí, tak nevěřím, že to projde. A byl by to docela zajímavý první právní spor, až by přišla pokuta za rychlost s tímhle nevypnutelným systémem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Testy? Ne, ty sem mel 100% za asi 3 a ctvrt minuty. To takhle jedes 18m soupravou, jedes asi tak 5kmph, prijizdis na svetelnou krizovatku a odbocujes do prava (sviti zelena sipka doprava), tesne pred tim nez semafor projedes (asi tak půl sekundy) tak zelena shasne a komisar zacne "takže jízda na červenou". Kdybych měl brzdit hned jak shasla (brzdit tak aby neskoncil na skle) tak bych zastavil za semaforem, kdybych jel pomaleji (asi 1kmph nebo nevim, tak je to zas bezduvodne pomala jizda, nevim, je mi to jedno, jen me to nasralo). Vim ze v zakone to je ze to muzu projet, akorat to nechci hledat.

nedávno jsme to probírali na jiném webu. Taky tam jeden popisoval jak neudělal zkoušku, to rozšíření na přívěsy co se tomu lidově říká holandský karavan. Všecko situace kdy ať uděláš cokoliv, vždycky to bude špatně. A podobný věci slýchám z víc zdrojů. Bazíruje se na naprostých hovadinách které nemají s realitou nic společného a s bezpečností provozu už vůbec ne. Skoro to vypadá jakoby potom co vyhmátli pár autoškol kde se dělaly rychlokvašky, začali si všichni hrát na tudlectu přísnost. Podobně jako na STK když jim ztížili procházení rozhašených dieselů pro kamarádíčky, začali všichni přísně řešit reklamní nálepky z autosalonu na zadním skle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...