Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

 

Jak dlouho to platí, já před cca 3/4 rokem vybíral asi 180k a problém to nebyl ?

CSOB ma limit na vyber 80k na bankomat, ale mozes obehnut viac bankomatov ... pripadne je vyber limitovany obsahom bankomatu, raz ma pustil len na 40, lebo malo kesu v budke ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem to řešil, nebyl to limit přímo 80k, ale 40 bankovek. Ovšem většina bankomatů má největší bankovku 2k, takže to tak vycházelo, ale pokud by tam byly bankovky 5k, pak je limit 200k. Prý to někde je možné.

 

Jinak ale není omezen opakovaný výběr, když jsem potřeboval víc než 80k, vybral jsem hned za sebou třeba nadvakrát větší sumu, musí být ale odpovídající limit na kartě.

 

Tedy pokud nedošlo ke změně v poslední době.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Česká Pošta-zásilka adresovana k našim, abych nemusel na poštu. Na schránce jsem označen, doma stále 3 lidé. Dnes v systému-adresát nezastizen, zásilka uložená na poště. Lísteček o doručování nikde, ukáže se ve schránce až zítra, zkušenost. Fakt už ale do zadele práce-vynadat jim nemá cenu, řve na ně každej druhej a tak to ztrácí smysl. Kdyby to byl balík, chápu, ale dopis z SK? Fakt služba na úrovni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úspěšnost doručení má ČP 70% což je bída. Je to o štěstí jakého máte doručovatele v rajonu. My máme starou paní co to dělá celý život a nemáme naprosto žádný problém, nikdy se mi nestalo, že by mi někdy něco nepřišlo.  Ovšem lepší to u ČP v dohledné době asi nebude, uvidíme co předvede Zásilkovna. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úspěšnost doručení má ČP 70% což je bída. Je to o štěstí jakého máte doručovatele v rajonu. My máme starou paní co to dělá celý život a nemáme naprosto žádný problém, nikdy se mi nestalo, že by mi někdy něco nepřišlo.  Ovšem lepší to u ČP v dohledné době asi nebude, uvidíme co předvede Zásilkovna. 

Dle našich se navíc měnila doručovatelka.

Na druhou stranu, jsem poměrně vztekloun a před cca 5 ti lety bych ji do telefonu i osobně vyřval ( nic by to neřešilo ), teď se tímhle učím jak asertivitě, tak pokoře a trpělivosti :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úspěšnost doručení má ČP 70% což je bída. Je to o štěstí jakého máte doručovatele v rajonu. My máme starou paní co to dělá celý život a nemáme naprosto žádný problém, nikdy se mi nestalo, že by mi někdy něco nepřišlo. Ovšem lepší to u ČP v dohledné době asi nebude, uvidíme co předvede Zásilkovna.

Tak u me ma posta uspesnost pri dorucovani domu 0%(mysleno, ze jeste nikdy u nas nebyl nokdo "zastizen"), do prace 100%
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nic není, já posílal balík s dpd, Objednáno zaplaceno, přišlo avizo v pondělí vyzvedneme. Balík jsem zadal do obchodu kde je otevřeno a je tam prodavačka celý den, v pondělí nevyzvednuto ? Nikdo není přítomen, úterý nevyzvednuto zvonek nefunguje - ( Žádný tam není), ve středu volali z linky že se omlouvají a že to ve čtvrtek určitě vyzvednou, ve čtvrtek adresát nezastižen. Dál už jsem neměl nervy, stornoval to a objednal GLS, ti normálně v pátek vyzvedli balík a vše proběhlo v pohodě. Z dpd mi ještě další 4 dny chodily maily že následující den vyzvednou zásilku, Fakt se v tý firmě úplně zbláznili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není politika to je neskutečné

Rittig ani Nečasová, obžalovaní v kauze BIS, nepřišli k soudu

17. dubna 2019  17:38
Někdejší šéfka kabinetu premiéra Jana Nečasová (Nagyová), lobbista Ivo Rittig, jeho právník David Michal ani jeho obchodní partner Tomáš Jindra nedorazili k soudu, který se zabývá jejich obžalobou v kauze vyzrazení zprávy BIS. Případ převzala nová soudkyně, která se zatím nevyjádřila, zdali připustí jako důkaz klíčové Rittigovy odposlechy.

Soudkyně Monika Křikavová dostala případ na starosti poté, co předchozí předseda soudního senátu Petr Novák nestihl věc uzavřít před svým odchodem do důchodu. Novák nyní pracuje pro advokátní kancelář Eduarda Bruny, který v kauze BIS hájí Nečasovou.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co Ti na tom vadí?

Že jeden den je soudce který ji soudí a druhý den pracuje na její obhajobě

Myslím že chucpe je slabý výraz

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a co? Odešel do důchodu. V tom článku to jasně píší. Pokud by měl stát zájem na tom, aby bývalí soudci po odchodu do důchodu nesměli dále jinde pracovat (třeba s výjimkou činnosti pedagogické a publikační), pak by toto měl ukotvit v zákoně, třeba 6/2002 Sb. Takto se nestalo. Dokonce, pokud by soudce přestal být soudcem z jiného důvodu (například výpověď), mohl by posléze taktéž jako obhájce ve věci působit. Conrade, tohle je jednání lege artis, myslím, že tahle republika má mnohem více palčivých problémů, než tento.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a co? Odešel do důchodu. V tom článku to jasně píší. Pokud by měl stát zájem na tom, aby bývalí soudci po odchodu do důchodu nesměli dále jinde pracovat (třeba s výjimkou činnosti pedagogické a publikační), pak by toto měl ukotvit v zákoně, třeba 6/2002 Sb. Takto se nestalo. Dokonce, pokud by soudce přestal být soudcem z jiného důvodu (například výpověď), mohl by posléze taktéž jako obhájce ve věci působit. Conrade, tohle je jednání lege artis, myslím, že tahle republika má mnohem více palčivých problémů, než tento.

Jednání i když je  lege artis může být chucpe

Pokud by se jednalo o kteroukoliv jinou advokátní kancelář která by nebyla zainteresovaná v případu který soudil než s odchodem do důchodu k ní přešel  nic bych nenapsal

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... Chápu, jsi senzitivní jedinec. No a když už jsme u téhle causy, to Tě neštve, že padla vláda, a výsledkem je dodanění pár kabelek z Pařížské? Dle mého názoru, pokud se v civilizované zemi chová premiérova milenka jako totální kráva, neřeší se to zásahem na Úřadu vlády, ale šéf zpravodajské služby se sejde s tím jelimanem (premiér), a doporučí mu, aby tu dámu zapudil ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... Chápu, jsi senzitivní jedinec. No a když už jsme u téhle causy, to Tě neštve, že padla vláda, a výsledkem je dodanění pár kabelek z Pařížské? Dle mého názoru, pokud se v civilizované zemi chová premiérova milenka jako totální kráva, neřeší se to zásahem na Úřadu vlády, ale šéf zpravodajské služby se sejde s tím jelimanem (premiér), a doporučí mu, aby tu dámu zapudil ....

 

k tomu bych dodal, že v civilizované zemi nebude u oné dámy nutný zásah policejní jednotky vybavené samopaly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... Chápu, jsi senzitivní jedinec. No a když už jsme u téhle causy, to Tě neštve, že padla vláda, a výsledkem je dodanění pár kabelek z Pařížské? Dle mého názoru, pokud se v civilizované zemi chová premiérova milenka jako totální kráva, neřeší se to zásahem na Úřadu vlády, ale šéf zpravodajské služby se sejde s tím jelimanem (premiér), a doporučí mu, aby tu dámu zapudil ....

myslím si, že to nemělo řešení, i kdyby šéf zpravodajců řekl premiérovi co má dělat, tak ten měl klapky na očích a poslouchal jen tu svou dominu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...