Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Nevím, nevím, v neděli jsem jel po obchvatu Prahy Barrandov-Plzeň, když tam hořel ten Peugeot, nebo co to bylo.

Neuvěřitelný množství těch debilů se tlačilo do prostředka.

Hasičí je museli rozhánět, plameny do čtyř metrů a lidi jen čuměj.

 

Zrovna po okruhu jezdim často a tam to je na uličku obvykle hodně špatný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přitom to bylo vidět daleko, že jedou od Barrandova, blikaj, houkaj.

Stačí kouknout snad jednou za minutu do zrcátka.

U toho požáru je to zúžení, takže tam pak museli někteří mezi značení.

Neuvěřitelný je, že pak jeli z chvíli pojicajti a to už zase spousta aut byla v prostředku  :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a jestli chceš vidět ignoranta, tak koukni na tohle.

Podle mýho našel výborný místo. Nikomu nepřekáží ani fyzicky v odbočení, nikoho neblokuje, za tou dodávkou ani nemůže překážet ve výhledu, zasloužilá matka s kočárem jdoucí po přechodu se snad taky vejde, u mne má deset bodů z deseti. Tohle snad může vadit jen ouřadovi, nebo parazitovi na modrý barvě. Ostatně že je to místo k hovnu už dostatečně označili zelenobílý pinďouři.

Hele, fakt mě zajímá, komu tam vadí a proč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mýho našel výborný místo. Nikomu nepřekáží ani fyzicky v odbočení, nikoho neblokuje, za tou dodávkou ani nemůže překážet ve výhledu, zasloužilá matka s kočárem jdoucí po přechodu se snad taky vejde, u mne má deset bodů z deseti. Tohle snad může vadit jen ouřadovi, nebo parazitovi na modrý barvě. Ostatně že je to místo k hovnu už dostatečně označili zelenobílý pinďouři.

Hele, fakt mě zajímá, komu tam vadí a proč.

souhlas, to je místo kde bych to asi taky klidně švihnul :) Nevadí vůbec nikomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mýho našel výborný místo. Nikomu nepřekáží ani fyzicky v odbočení, nikoho neblokuje, za tou dodávkou ani nemůže překážet ve výhledu, zasloužilá matka s kočárem jdoucí po přechodu se snad taky vejde, u mne má deset bodů z deseti. Tohle snad může vadit jen ouřadovi, nebo parazitovi na modrý barvě. Ostatně že je to místo k hovnu už dostatečně označili zelenobílý pinďouři.

Hele, fakt mě zajímá, komu tam vadí a proč.

To s tebou teda souhlasím, hlava mně nebere, proč by to mělo komukoli vadit. Kuncáku tvl tobě dobře jebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem přesvědčen, že nijak zásadně, pane domácí.

 

No, minimálně zhoršuje rozhledové poměry v křižovatce.

 

 Ten Tranďák blokuje výhled mnohem výrazněji. Já považuju za ignoranta každého člověka, co by rád to báwo perzekuoval, aniž by byl schopen nabídnout jinou, schůdnější variantu k zastavení. Mrtě zákazů a nikde řešení, nasrat.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná, že řidič tý bílý pětikoule v křižovatce trpí stejným kategorickým imperativem jako já - teď nebo nikdy a už prostě musel... Hned, jak si to na hajzlu vyřídí seběhne dolů a přeparkuje.

Já vím, je to asi blbost, ale taky se mi to občas stane a to jsem pak ochotný to nechat stát na blikačky v ulici a s oroseným čelem a vytřeštěnýma očima letět nahoru...

Jsem od přírody optimista a snažím se nabídnout alternativu=)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem přesvědčen, že nijak zásadně, pane domácí.

 

 

Ten Tranďák blokuje výhled mnohem výrazněji. Já považuju za ignoranta každého člověka, co by rád to báwo perzekuoval, aniž by byl schopen nabídnout jinou, schůdnější variantu k zastavení. Mrtě zákazů a nikde řešení, nasrat.

Tak me hlavne serou Soudci z lidu. Z toho nevzeslo nikdy nic tak nejak dobryho.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to ale vůbec neva pánové. Jen jsem tam byl vyslán ať něco udělám. Je to kousek od mého bydliště a stojí tam neustále (takže zastavení nee). Vadí to lidem co tam přecházejí, proto mi volaj.

Byl to příklad ignoranta (Z11h, stín, chodník). A neboj, nejebe mi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem přesvědčen, že nijak zásadně, pane domácí.

 

 

Řešení je, najít si místo k parkování o kousek dál. Když budeš vyjíždět z tyhle ulice, tak se sakra orosis aby tě někdo nenakouril, pak budeš hlasitě křičet, udělejte s tím něco (nemyslím přímo tebe, ale všeobecně). A taky se "řešení" dočkáme, zóny brzo budou.

 

 

 Ten Tranďák blokuje výhled mnohem výrazněji. Já považuju za ignoranta každého člověka, co by rád to báwo perzekuoval, aniž by byl schopen nabídnout jinou, schůdnější variantu k zastavení. Mrtě zákazů a nikde řešení, nasrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to ale vůbec neva pánové. Jen jsem tam byl vyslán ať něco udělám. Je to kousek od mého bydliště a stojí tam neustále (takže zastavení nee). Vadí to lidem co tam přecházejí, proto mi volaj.

Byl to příklad ignoranta (Z11h, stín, chodník). A neboj, nejebe mi.

Volaj protoze to jsou kikoti ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volaj protoze to jsou kikoti ;)

To já vím :-).

Já to sem dal proto, protože se rozcilujete nad zipovanim a špatně uděláno zachranarskou uličkou (tam je to daný nejasnostma stara/nová), dle myho. Tohle je jasný ignorantsvi ale taky chápu, že se ho tu budou zastávat, ať z přesvědčení nebo že sportu. Proto se to snažím nepitvat, neřešit. Práce mi stačí.

Venku je krásně, holky jsou venku. Je dobre :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 A taky se "řešení" dočkáme, zóny brzo budou.

Jsem spíš myslel na nadzemní parkovací domy, asi nejsme na stejný vlně. Zkrátka parkovací místa vytvářet, ne jen zpoplatňovat. Jestli tohle konkrétně vadí lidem jdoucím po přechodu, tak jsou to megasráči, s těma se nebav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...