Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Včera jsem odvezl rodiče na prázdniny na chatu. Dnes mi volá vyděšená mamka, že táta prohlásil, že se to tam musí uklidit, zatopil a pálí uhlí a dřevo, co jsem pracně naskladal do sklepa. Ještě tam ani nejsem a mám náladu pod psa :-(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co by za to jiný dali, že maj chatu.

Koupit si jí může každej, nemusí např. utrácet zbytečně za hodinky :-).

 

Si je ubytoval ve sklepě?:-)

Ne, pochlapil se a leze tam ( už minule tam orval sklíčko na hodinkách, je nepoučitelnej ). Prostě sklep zamknu a z kuchyně to dřevo zase vynosím ven, to by ho mohlo odradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

A proč uklízí tím, že v létě topí???? :-)

Napadla me atmosfera, mit drevo naskladany vedle krbu a mit ho "ready" je lepsi nez ho nechat plesnivet ve sklepe. Je to asi jakoby kuncak koupil kuchynsky noze a nekdo prisel, nabrousil mu je a vyskladal v kuchyni. :)

 

Edit, jo vin ma drevo venku a uhli ve sklepe. Hmm, tak to se tesim na rozuzleni. :D

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Do Mostu ani Plzně nepojedu, abych Vás tou přebytečnou briketou trefil do hlavy :-).

A proč děláš chudákům rodičům nepořádek ve sklepě aby to oni pak museli v 30+ stupních pálit. Stydíš se ? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč děláš chudákům rodičům nepořádek ve sklepě aby to oni pak museli v 30+ stupních pálit. Stydíš se ? :-D

Jen tátovi, mamka je normální. A tak nějak se už nestydím .-).

 

Odvážné a silné tvrzení.

Vzhledem k životní zkušenosti ti mohu v klidu říci, že není ani silné a ani odvážné, je ze života a podložené osobní zkušeností. Spíš tedy bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...