Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tak, lehce jsem se v diskuzi a citacích ztratil. Spíš mně dostalo, že tam všichni stojí 20 let a pohoda, než si ňákej trumbera všimne. PAK je z toho trvalej problém bez řešení. Do Prahy už jezdím jenom na motorce, když počasí a účel cesty dovolí.

Jak píšu, z lidského hlediska to chápu a nemám problém. Nicméně, že se to 20 let porušuje pro mě bohužel není argument ( to snad pochopíš :-)), nebo ho prostě neumím zabudovat do odpovědi. Prostě se našel hlupák, co na to upozornil a musí se konat, většinou v rámci zdravého rozumu ( jen to nejnutnější ). Prostě to tak je ( již několikrát jsem sdělil svým nadřízeným svůj názor a tak nemám problém ohledně prémií či jiných bonusů, vše vyřešeno :-)). Nelze prostě používat zdravého rozumu tam, kde je přehršel norem a zákonů.

Ano, řídím velice rád, v Praze už téměř vůbec, díky všem těm "blbům" jako jsem já, co to znepříjemňujou všem řidičům. Snad chápeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu, Tebe považuju za rozumnýho člověka na druhý straně barikády. Třeba tady v Písku kolem centra mají měšťáci befel dívat se stranou v rámci možností a zdravýho rozumu. Město chápe, že má trabl s kapacitou parkování a staví se k tomu příkladně. Třeba zrekonstruovali a rozšířili parkoviště blízko centra u pošty a světe div se, je zcela grátis. Pohled na blbě zaparkovaný auto má vždycky víc rovin. Můžeš vidět arogantního debila nerespektujícího zákony, pravidla ani morálku, nebo taky uštvanýho zoufalce, co by rád vyhověl, ale v podstatě nemá na výběr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu, Tebe považuju za rozumnýho člověka na druhý straně barikády. Třeba tady v Písku kolem centra mají měšťáci befel dívat se stranou v rámci možností a zdravýho rozumu. Město chápe, že má trabl s kapacitou parkování a staví se k tomu příkladně. Třeba zrekonstruovali a rozšířili parkoviště blízko centra u pošty a světe div se, je zcela grátis. Pohled na blbě zaparkovaný auto má vždycky víc rovin. Můžeš vidět arogantního debila nerespektujícího zákony, pravidla ani morálku, nebo taky uštvanýho zoufalce, co by rád vyhověl, ale v podstatě nemá na výběr...

Já to chápu, též rozlišuju, ač to tu bude působit jako červenej hadr na býka- špatně zaparkovaný auto může mít mnoho důvodů, mě ale rozžhaví až další reakce, chlubení se tím, povýšenecké řeči a podobně. Na to reaguju.

Třeba Zmizík tady patří ke koloritu, já se mu směju, jakej je to wůl :-)) ( snad mi promine ), protože to umí popsat tak, že kdyby ke mě přišel, tak bych ho vyhodil bez flastru z kanclu a plno dalších, protože ho lidsky chápu a umí to podat. Pak je tu pár lidí ( většina ) co si to s nima vysvětlím a je to též OK. No a s dalšíma se názorově nesejdu, ale snažím se je chápat.

Snažím se říci "papouškovat", že i na druhé straně barikády jsme různí - jeden ti bude papouškovat příručky a dál se nedostaneš, další bude sprostej :-)), další empatickej a bude se snažit pomoct, ale nevybočí to z mantinelů,......

Proto se musíš koukat i na ten "prohřešek " tak. Když to někdo nabonzuje, zavřít oči prostě nelze, odnese to jen ten úředník a ničemu se nepomůže.

 

Jinak do tohoto vlákna krásně zapadnuvší- mám tu na sebe jeden moc pěknej dopísek, pecka počtení :-(. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě právě teď ukrutně naštval Mirek, s inzerátem na Mars500 - to mi musel udělat zrovna dneska, když jsem si na stůl postavil novej 4-winder dimenzovanej přesně na "definitivní sadu" a volné finance mám do příštího týdne vystřílené, kurvadrát...  :crybaby:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě právě teď ukrutně naštval Mirek, s inzerátem na Mars500 - to mi musel udělat zrovna dneska, když jsem si na stůl postavil novej 4-winder dimenzovanej přesně na "definitivní sadu" a volné finance mám do příštího týdne vystřílené, kurvadrát...  :crybaby:

Jak já ti rozumím, tyhle marsky jsou jedny z mála od fortisu, co jsem doma nemel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakryš - když si vzpomenu že jsem je svého času u Hanáka měl v ruce nové a bylo mi líto jít si do bankomatu pro 25 tyček  -_-

Ale co, je to jenom stará ožužlaná ETA co do druhýho dne chcípne, luminiscence žádnej zázrak, novej round-cut řemínek by vyšel na dalšího 2 a půl litru - musím si to nějak "racionálně" zdůvodnit...  :sweatdrop:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...