Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Jestli myslíš ten příspěvek "To je vrchol idiocie", nebo jaks to napsal, ten si myslím, že příliš dospělého a rozumného přístupu neukazuje. :cheers:

Hodnoty máme podle mne hodně podobný, ale lišíme se ve způsobu jejich prosazování (tím myslím lidi obecně, ne jenom nás dva...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli myslíš ten příspěvek "To je vrchol idiocie", nebo jaks to napsal, ten si myslím, že příliš dospělého a rozumného přístupu neukazuje. :cheers:

Hodnoty máme podle mne hodně podobný, ale lišíme se ve způsobu jejich prosazování (tím myslím lidi obecně, ne jenom nás dva...)

Pro upřesnění, měl jsem na mysli ty invektivy mezi uživateli pod mým postem.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PPL - organizace za všechny prachy (Vaše samozřejmě)

Čekal jsem balík z Německa BOHUŽEL podaný k přepravě v ČR "firmě" PPL.

Dočkal jsem se pouze zprávy, že zmíněný balík na mě čeká na výdejním místě této firmy v Divišově - což je cca 30 km od místa mého bydliště kam byl balík adresován..

Když jsem si ho tam přijel vyzvednout, pán který mi ho vydával mi sdělil že k nám do městečka tam má zásilek ještě 12!!!!! protože panu řidiči údajně docházel benzín tak milé zásilky nechal na nejbližším výdejním místě a rozeslal pouze zprávy ať si je tam milí adresáti dojedou vyzvednout.

Kurýrní služba k pohledání.

Když jsem se dovolal na depo se stížností, bylo mi sděleno že pan řidič mi 1x telefonoval (není pravda - byl  jsem doma a čekal) a že paní s šoférem v autě nesedí a tudíž neví jak to opravdu bylo.

Taky přístup ke stížnosti

Upraveno uživatelem vladimir72
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vladimir71, Liqid: A kam pánové myslíte, že od ČP zmizely všechny ty "kvalitní rozvážkové kádry"? Točvolanti s kvalifikací stěží na doručování těžkých břemen zaklepali na nejbližší depo a od té doby svými osvědčenými fígly obšťastňují klienty konkurence, kteří taky zdrhli od pošty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se jen přiznám k tomu, že pochlubit se mi dítě tímto zážitkem tak řidiče nakopu do prdele.

No, to ale vypovídá málo o řidiči, víc o Tobě. Nemyslím to ve zlým, jen rodiče, co by svý potomky nejradši zabalili do bublinkový folie, aby ochránili svý geny, je dlouhodobě tímhle přístupem odsuzují k degradaci. V seznamu nezbytností na tábor z doby mýho dětství nechyběla ostrá sekera a pořádnej nůž pro smrádě (tedy mne) z druhý třídy. Toho samýho mne by dneska po 40-ti letech za stejný vybavení v autě šoupl Germánskej fízl do basy. V ultrabezpečným světě (který neexistuje a nikdy nebude) lze vychovat jen ubohé závislé jedince, neschopné se postarat o sebe samé. Prosím o trochu  (spíš hodně) nadhledu a zdravýho rozumu, rozhodně se nesnažím o flejm. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vladimir71, Liqid: A kam pánové myslíte, že od ČP zmizely všechny ty "kvalitní rozvážkové kádry"? Točvolanti s kvalifikací stěží na doručování těžkých břemen zaklepali na nejbližší depo a od té doby svými osvědčenými fígly obšťastňují klienty konkurence, kteří taky zdrhli od pošty...

 

Fabriky berou zatím ještě všechno co má ruce a platí dvojnásob.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna koukám na zprávy Prima a reportovali: " rodičům nevadilo nebezpečné jízdě, mají plánu děti tam posílat dal i když museli děti vyzvednout u policajtů. Všichni jsou dále naštvání na media, nechápou proč to reportuje"

 

Takže tak

 

P.S.: já jsem velkej debil, proto bych rád poprosil Frantu Dobrotu, aby mi dal příklad, kdy ten liberální člověk, který žije mottem "žij a nech žít", je dále

označen jako xenofob. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to ale vypovídá málo o řidiči, víc o Tobě. Nemyslím to ve zlým, jen rodiče, co by svý potomky nejradši zabalili do bublinkový folie, aby ochránili svý geny, je dlouhodobě tímhle přístupem odsuzují k degradaci. V seznamu nezbytností na tábor z doby mýho dětství nechyběla ostrá sekera a pořádnej nůž pro smrádě (tedy mne) z druhý třídy. Toho samýho mne by dneska po 40-ti letech za stejný vybavení v autě šoupl Germánskej fízl do basy. V ultrabezpečným světě (který neexistuje a nikdy nebude) lze vychovat jen ubohé závislé jedince, neschopné se postarat o sebe samé. Prosím o trochu  (spíš hodně) nadhledu a zdravýho rozumu, rozhodně se nesnažím o flejm. 

Promin, ale ten příměr se sekerou a nožem nechápu - přijde mi zcela zcestný a tím tvůj komentář nedává pro mě smysl. Já přeci nemám nic proti noži a sekeře na táboře, mě jen vadí že by nemuseli děcka jezdit ve vozidle určenému pro přepravu koní v provozu tažené autem bez technické kontroly (a z fotek je důvodné podezření že STK to nemá náhodou) 

 

Já jen prostě nemám rád zbytečný risk - zážitek se dá udělat dětem i jinak a nemusí u toho riskovat. (třeba stačí povozit po poli). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promin, ale ten příměr se sekerou a nožem nechápu - přijde mi zcela zcestný a tím tvůj komentář nedává pro mě smysl. Já přeci nemám nic proti noži a sekeře na táboře, mě jen vadí že by nemuseli děcka jezdit ve vozidle určenému pro přepravu koní v provozu tažené autem bez technické kontroly (a z fotek je důvodné podezření že STK to nemá náhodou) 

 

Já jen prostě nemám rád zbytečný risk - zážitek se dá udělat dětem i jinak a nemusí u toho riskovat. (třeba stačí povozit po poli). 

Americkej: Sekyra v autě nevadí, pořádnej nůž taky ne, (pokud má pevnou čepel do 12cm). Mačeta taky nevadí (považováno v DE za nástroj).

 

exBURN: Souhlasim, štípat dřevo s dalšíma 15ti dětma sekyrou neni problém, ale vozit se za autem bez razítka, za to by měli rovnou sekat ruce. A co teprve tábory, kde ty děti jezděj po skupinkách na vorech po rybníku (fyi vory taky evidentně bez STK).

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ex: To přirovnání jsem užil, aby vyniklo, že co bývalo zcela běžný a nikdo se nad tím nepozastavil, z toho dnešní hysterickej svět sere atomový hřiby. Známka STK neznamená, že auto je v pořádku, jen že majitel v uplynulých letech cálnul státu výpalný. Ten řidič nedělal holkám primárně zážitek, úplně obyčejně jim chtěl ušetřit kus cesty po svejch. Já vnímám v daným případě (jen z dostupných zveřejněných info) míru rizika jako minimální, ty tak strašnou, až tu vyhrožuješ řidiči fyzickým násilím. To nic, nemusíme se shodnout.

zc: pořádnej nůž měl každej jinej, bez nutnosti vejít se do schválenejch parametrů. Od vyhazováku po fakt velký čepele. Já začínal coby prvňáček s rybičkou, o rok později jsem si vydupal pevnej loveckej nůž se střenkami z paroží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle nikdy běžný nebylo. V přívěsu na koně převážet X pasažéru. V padesátých letech bylo taky běžné se v autě nepoutat a jezdíš dnes bez pásů? 

 

Jasný - dle fotky to auto bylo zemědělský speciál, o který se majitel příkladně staral 

post-13539-0-28410100-1565470110_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle nikdy běžný nebylo. V přívěsu na koně převážet X pasažéru. V padesátých letech bylo taky běžné se v autě nepoutat a jezdíš dnes bez pásů? 

 

Jasný - dle fotky to auto bylo zemědělský speciál, o který se majitel příkladně staral 

Shnily prahy ma dneska vetsina starsich aut, jen tady to uz nedrzi ani lak. A bez pasu jezdime uplne normalne, na motorce. :P

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shnilý prahy na samonosný karoserii by byly závažnější, na Pajeru je to kosmetika. Jestli to svítí, brzdí a udrží stopu, nemám problém. Pásy používám z donucení, pokud bych měl na výběr, v obci bych se nepoutal. Třeba ve státech se jezdí na moto bez přilby, auta bez technický a žádný masový vymírání se nekoná. K tématu už to asi stačilo, důležitej poznatek jsem si odnesl ten, že zakazovači, trestači a podporovatelé dopravního fašismu jsou z podstaty uřvanější :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Větší pocit volnosti a pohodlí, při couvání s přívěsem možnost se vyklonit z otevřených dveří, spolujezdkyně pak může pořešit ratolest na zadních sedačkách... Plus pocit, že můžu sám svobodně zvážit míru rizika se všemi důsledky. Ovšem nikomu nezakazuji se poutat, to je zásadní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...