Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ale jo, ať si každej dělá co chce (v mezích pravidel), jen mě to prostě překvapilo. Já s sebou zas tahám fotovybavení, fotoakvárko, tenatový i zátahový sítě, čeřeny, vrše a jiný blbosti.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám kamaráda, ten jel s pani někam na Krétu nebo na Kypr na kola. Ty si brali svoje a na letišti jim po tom zbyly ty krabice na zabalení - a jemu bylo líto za to někomu platit, tak se na tom letišti dostal někam do zákulisí do sklepa a tam to schoval nad nějaký trubky. Podle mě ho při tom mohli klidně vodstřelit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes den jako korálek tyvle...ráno rozbiju keramickej džbán po babičce, co tu má manželka, mobil se mi sere, pak jedu na pozemek, kde developer staví náš domek...přijede nějakej pičus, co se nepředstaví a zjebá mi, co tam dělám, a cestou zpět se mi posere auto....teplota vystoupala na 130st a stop. Bych se posral  :furious:  :furious:  :furious:

 

jdu si dát panáka

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes den jako korálek tyvle...ráno rozbiju keramickej džbán po babičce, co tu má manželka, mobil se mi sere, pak jedu na pozemek, kde developer staví náš domek...přijede nějakej pičus, co se nepředstaví a zjebá mi, co tam dělám, a cestou zpět se mi posere auto....teplota vystoupala na 130st a stop. Bych se posral  :furious:  :furious:  :furious:

 

jdu si dát panáka

 

A já jsem se včera díval na Spartu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z čísla +420 779 998 427 mi volal nějaký zmrd s podvodným pojištěním, nabízel láhev vína a chtěl zjistit adresu kam má zástupce šmejdů přijít. Představuje se jako

"Klientské centrum"

 

Tak tyhle jsem dneska taky poslal do zadele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...