Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

K te neziskovce, aniz bych jakkoliv obhajoval pana. Nemuze to byt tak, ze ji posle dar ve vysi ceny tech mrizi, neziskovka zaplati mriz a pan dostane od statu dan zpatky? Ne ze by to bylo neco peknyho, nebo chvalitebnyho, jen ze to nutne nemusi byt tak, ze se primarne kradou penize pro deti. Kradou se z rozpoctu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prischero myslím že tohle nezachrání ani tvá konstrukce. Ani to nebude míň špatně, pořád by ten člověk zasloužil pověsit za koule do průvanu. Krade z z rozpočtu není o nic menší krádež (být by se to tak za vlády blbeho a blbějšího mohlo zdát...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštvala mě má slabá vůle...

Když byl baselworld, zařekl jsem se, že za hodinky nedám ani korunu, dokud nepůjdou do prodeje P01.

Ale ony ne a ne, a už delší dobu se dívám na něco pěkného v inzerci. No a dneska už jsem to nevydržel a napsal na jeden inzerát...

Jde to se mnou z kopce.

 

Edit: úplně vidím, jak za týden se objeví na pultech a já na ně už nebudu mít peníze :-D

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštvala mě má slabá vůle...

Když byl baselworld, zařekl jsem se, že za hodinky nedám ani korunu, dokud nepůjdou do prodeje P01.

Ale ony ne a ne, a už delší dobu se dívám na něco pěkného v inzerci. No a dneska už jsem to nevydržel a napsal na jeden inzerát...

Jde to se mnou z kopce.

 

Edit: úplně vidím, jak za týden se objeví na pultech a já na ně už nebudu mít peníze :-D

Nejsi v tom sám.... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prischero myslím že tohle nezachrání ani tvá konstrukce. Ani to nebude míň špatně, pořád by ten člověk zasloužil pověsit za koule do průvanu. Krade z z rozpočtu není o nic menší krádež (být by se to tak za vlády blbeho a blbějšího mohlo zdát...)

Sak ja to ani v nejmensim neobhajuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě vytočila městská část Praha Kbely. Městská část se zapojule do akce Den bez aut. Potud ok ...

Kdyby udělali den bez lodní dopravy, kreténi, prospělo by to všem aji kolotočářům ... Petrolheadí srdce krvácí, ve Frankfurtu je to samej vysavač do zástrčky ... ale je potřeba nás elektrifikovat neasi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Večer jsme chtěli jít s paní do kina do Galaxie, kterou máme kousek od nás a kam jsme docela pravidelně chodili a teď při hledání programu na netu jsem se dočetl, že jí ve středu po 24 letech zavřeli (kvůli debilnímu OC Chodov, kde to uplně nesnáším). Chjo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby udělali den bez lodní dopravy, kreténi, prospělo by to všem aji kolotočářům ... Petrolheadí srdce krvácí, ve Frankfurtu je to samej vysavač do zástrčky ... ale je potřeba nás elektrifikovat neasi?

Byl jsem tam vcera. Normalni auta byla snad jen asi v tom pavilonu s veteranama a sportakama. Zbytek jak rikas, elektro, hybrid nebo motor ze sekacky.

Nad to lidi jak sracek. Sli jsme schvalne ve vsedni den a az ke konci, myslel jsem ze to pomuze. Ani ne.

A posledni vec, co me zarmoutila, tak o nejakou peknou hostesku nebo modelku tam clovek nezavadi. Ze nebyly v US, to jsem tak nejak pochopil, ale uz ani v Evrope, to uz je fakt bida...

Na autosalonu v NYC jsem byl trikrat a uzil si ho daleko vic, nez ted Frankfurt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... to uz je fakt bida ...

Je to síla, autosalony (Ženeva, Lipsko, Frankfurt) mě vždycky bavily, bylo na co koukat, tohle je fakt propadák, alespoň za mě ... ještě, že máme Legendy a je pořád na co vzpomínat. O hosteskách ani nemluvím ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...