Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Je to síla, autosalony (Ženeva, Lipsko, Frankfurt) mě vždycky bavily, bylo na co koukat, tohle je fakt propadák, alespoň za mě ... ještě, že máme Legendy a je pořád na co vzpomínat. O hosteskách ani nemluvím ...

Je to tragédie.

Ještě, že mají automobilky muzea, za pár let už normální auta s motorem, který je i slyšel, asi jinde neuvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bert: A to mám motory i vůni benzínu rád, ale po některých věcech, přesněji chování lidí, se mi stýskat rozhodně nebude.

Vlastně je to jako se vším, s věcmi, technologiemi, ideologiemi,...Problém není v těch věcech samotných, ale v tom, co s tím lidé dělají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bert: A to mám motory i vůni benzínu rád, ale po některých věcech, přesněji chování lidí, se mi stýskat rozhodně nebude.

Vlastně je to jako se vším, s věcmi, technologiemi, ideologiemi,...Problém není v těch věcech samotných, ale v tom, co s tím lidé dělají.

Neboj Karlosi, lidi budou dělat zase jiný věci, který tě budou s.át. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rudy: Aaale, taková klasika, kamarád potřeboval poladit nějaké stromy, že hrozí jejich pád na barák. A od rána se to s*alo neskutečně. Dva ze dvou stromů zůstaly viset a jakože natvrdo. Nebyla možnost shodit ty, na kterých to viselo, navíc nebyla úniková cesta pro nějaké riskantnější kousky. Takže postaru stáhnout dolů. Odpoledne už sem toho měl plné zuby a ve výsledku sem ještě v bordelu přehlédl volné polínko a kopnuvší pila mne "pohladila". Zkrátka epický den naho*no. Ani zašít sem to pořádně nemohl, tak sem si to jako puzzle poskládal, trochu polepil náplasťovými stehy, zastříkl sprejem na prasata a valil sem to dořezat. Ale pak už sem na nic nesahal a stejně sem si při napichování špekáčku málem probodl ruku  :lol2: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuncáku, díky, ale k bílé mafiji s takovou prkotinou nepůjdu. Navíc sem zašil podobných ran už hodně, abych věděl, že tohle se sešít nedá (je to potrhané řetězem). Respektive dá, ale výsledek by asi nebyl dobrý. Navíc bude možná potřeba ještě odstranit nějakou část tkáně, která začne odumírat, což by stehy komplikovaly. Mohl bych si to sesponkovat, ale zatím to vypadá, že kromě další ošklivé jizvy to bude OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...