Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Lidi mimo decebala (osa company)  a kuncaka (ourednicka klika) nadavaj casto taky na drahy.

Nechtel sem to teda vytahovat, ale na srazu mi osobne a do oci Zmizik rekl, ze sme pekny kundy!

Rikam nepisu to rad.....

Ale kdyz se tady dne vycita, tak at  vite, co musim snaset!  

Jakou zlobu a utoky.  :)

 

Nojo, to me nenapadlo. Tak to uz mlcim vubec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi mimo decebala (osa company) a kuncaka (ourednicka klika) nadavaj casto taky na drahy.

Nechtel sem to teda vytahovat, ale na srazu mi osobne a do oci Zmizik rekl, ze sme pekny kundy!

Rikam nepisu to rad.....

Ale kdyz se tady dne vycita, tak at vite, co musim snaset!

Jakou zlobu a utoky. :)

To neni zadna pravda, samozrejme! A jestli jo, tak sem to vubec nerek a uz vubec ne do oci...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi mimo decebala (osa company) a kuncaka (ourednicka klika) nadavaj casto taky na drahy.

Nechtel sem to teda vytahovat, ale na srazu mi osobne a do oci Zmizik rekl, ze sme pekny kundy!

Rikam nepisu to rad.....

Ale kdyz se tady dne vycita, tak at vite, co musim snaset!

Jakou zlobu a utoky. :)

Však jste kundy. :-) Máme v partě nádražáka a co si od nás někdy vyslechne... a právem. :-)

Jezdil jsem vlakem 8 let denně do práce. Pak mě to nakrklo, už jsem to nezvládal, napsal jsem na vedení CD několikastránkový dopis od plic a začal jsem jezdit autem.

A po trati mě znali jménem všichni průvodčí. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlodějskou Osu tady máme, nespolehlivé dráhy, no a už jenom chybí ty morgoši :-) Takže mě dnes naštval jeden co se vrátil z lochu zpátky k nám do města po třinácti letech. Tenkrát tady extrémně drsným způsobem utloukl kamenem padesáti letou paní kvůli telefonu a nějakým drobným. Po kriminálech celý život, no už jenom ten rozsudek tenkrát bylo překvapení. Policajt mi dnes říká, otázka času kdy zase někoho zabije, mazec....a máme to komplet :-) Neuvěřitelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapomnels na hroznou lekarskou peci, Afri...

To začínám zjišťovat že je to u nás asi ten nejmenší problém.... :-) Ale jo, můj doktor co mě vždycky vytahá za uši a je si jistý tím jak mi strašně pomáhá je taky pěkný lempl... Uf, a hned mi je lépe :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Decebale, nejsi náhodou občanským jménem Roman Strejček? Kromě toho brutálního aktivismu by tomu nasvědčovaly i ty hodinky...

Nemam moc potrebu se Decabala nějak zastavat, ale tady na foru se snažit uhádnout a nekomu napalit jeho občanské jmeno povazuji za nevhodne chovani..... Neresim, jestli ses trefil nebo ne, ale prostě styl tveho prospevku Franto D...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlodějskou Osu tady máme, nespolehlivé dráhy, no a už jenom chybí ty morgoši :-) Takže mě dnes naštval jeden co se vrátil z lochu zpátky k nám do města po třinácti letech. Tenkrát tady extrémně drsným způsobem utloukl kamenem padesáti letou paní kvůli telefonu a nějakým drobným. Po kriminálech celý život, no už jenom ten rozsudek tenkrát bylo překvapení. Policajt mi dnes říká, otázka času kdy zase někoho zabije, mazec....a máme to komplet :-) Neuvěřitelný.

Předpokládám, že ten bílej šikula, co ho dneska uakazovali v televizi, že zastřelil tu čerpadlářku, byl taky morgoš, ne? Oh, wait...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mluvím o OSE.... a platbách za prázdná media, čímž OSA označila všechny kupující za zloděje..... a to mne z principu sere...... takže já o voze a Ty o koze....

 

 

Ty jsi ale demagog....

 

som posledny co by sa decebala zastaval, ale toto ma fakt pobavilo.. to je ako ked sa sova vysmieva vrabcovi, ze aku ma velku hlavu.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych chtěl vidět ten Excel, na základě kterého vznikl ten rozúčtovací řád... čistě z profesní zvědavosti.

Můžu tě ujistit, že je to hodně komplikovaná záležitost, ve které se zohledňuje spousta faktorů. Ale pokud máš vážný zájem, tak proč ne https://www.osa.cz/kariera/oracle-developer/ :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...