Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Mě v tom článku pobavilo spíš tohle 

Kroky vedoucí ke genderové neutralitě podnikla například i novozélandská armáda, která nově povoluje vojákům-mužům nosit make-up.

Zdroj:

as-image-soldier-makeup.jpg?strip=all&w=

 

 

Ale ona to vlastně žádná novinka není :D

 

940c54b4e2b04ab2a48d3cd3715718f5.jpg

Upraveno uživatelem Liqid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám se, že když narazím na článek tohodle typu, tak je mi smutno a rád bych se vrátil do doby před 20-25 ti lety.

Prostě nějak nechápu. A jako hlavní článek Idnesu? 

No nic, jdu si radši spočítat auta v jedné křižovatce.

 

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/procter-and-gamble-always-vlozky-genderova-neutralita-pohlavi.A191023_114944_domaci_vlc

 

 

 

Nemam slov.

 

post-29826-0-23198900-1571900405_thumb.jpg

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám se, že když narazím na článek tohodle typu, tak je mi smutno a rád bych se vrátil do doby před 20-25 ti lety.

Prostě nějak nechápu. A jako hlavní článek Idnesu? 

No nic, jdu si radši spočítat auta v jedné křižovatce.

 

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/procter-and-gamble-always-vlozky-genderova-neutralita-pohlavi.A191023_114944_domaci_vlc

 

 

Tohle se mně hluboce dotýká a to hlavně  jako chlapa, tak že přestávám výrobky této společnosti kupovat!

Svět se v pjdel obrací !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu do terénu do tý mlhy :-(  Třeba tam, kam jedu měřit, nebude. Jsem furt venku tenhle tejden a furt mlha, už mě moc neba.

Aspoň jsi na čerstvém vzduchu :-).

Já ještě teď plivu saze z křižovatky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to zas jo. No, mám tam taky něco k doměření na křižovatce Zálesí x Štúrova na Lhotce, ale tam teď nepojedu, to bych taky plival saze.

No tak tam to koukej pak udělat pořádně, nebo si tě zkontroluju skoro z okna :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám se, že když narazím na článek tohodle typu, tak je mi smutno a rád bych se vrátil do doby před 20-25 ti lety.

Prostě nějak nechápu. A jako hlavní článek Idnesu?

No nic, jdu si radši spočítat auta v jedné křižovatce.

 

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/procter-and-gamble-always-vlozky-genderova-neutralita-pohlavi.A191023_114944_domaci_vlc

 

Jsem rád že jsem zažil normální dobu a už to nějak doklepu, aLe že do toho rostou děti, to mě děsí :-/(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád že jsem zažil normální dobu a už to nějak doklepu, aLe že do toho rostou děti, to mě děsí :-/(

Přesně komplet totéž tvrdím už několik let. Zažili jsme jinou dobu, kdy se nám svět zdál ještě normální a s odstupem těch let zvlášť. Na jednu stranu je to štěstí, na druhou stranu ale průser, protože srovnáváme. Kdybychom nezažili nebo si to nepamatovali, nebudeme možná dnes tak otrávení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak tam to koukej pak udělat pořádně, nebo si tě zkontroluju skoro z okna :-))

když to máš takhle na dohled tak vezmi i ostatní kolegy a´t se jsou podívat z okna. A až budete koukat na to nesmyslnné omezení rychlosti na 30km/hod tak dejte hlavy dohromady a  zrušte to !!!

Nepíšu smajlíka protože to není vtipné 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když to máš takhle na dohled tak vezmi i ostatní kolegy a´t se jsou podívat z okna. A až budete koukat na to nesmyslnné omezení rychlosti na 30km/hod tak dejte hlavy dohromady a  zrušte to !!!

Nepíšu smajlíka protože to není vtipné 

Já tam jen bydlím, nepracuju tam :-). Ta 30 je tam na popud magose, s tím toho moc udělat nejde, přecházís 4 jízdní pruhy. Mužem to třeba zúžit na 2, což by šlo s tím vyhrazenym pruhem pro bus špatně.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S narkama typu "nase generace byla jeste normalni, ta nova je uplne degradovana" prichazi kazda generace uz pekne dlouhou dobu.

 

S kazdou zmenou doby ma proste generace, ktera vyrustala v te predchozi pocit, ze nova doba je horsi. Nastup rockn'rollu, hippies, zavedeni internetu, tlacitkove mobily atd.

 

Nase deti si treba budou klepat na celo a rikat, ze zavadeni cipu do mozku je uplna degradace, ze jim stacil normalni petipalcovej smartfoun. Nebo budou protestovat proti udeleni volebnim pravum simpanzum. Co ja vim.

 

A treba napudrovanej vojak v lodickach jim prijde normalni, protoze takhle vypadal spravnej vojak v dobe, kdy vyrustaly ;)

 

Vidim to tak, ze kdo zacina pouzivat vety typu "za nas to bylo jinak/lepsi, kam ten svet speje", tak je proste mentalne starej :D Tim ale nerikam, ze schvaluju to, co se ted deje. Nektere veci jsou dobre chujoviny, viz to zavadeni iks novych pohlavi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a právě o ty chujoviny jde :) s novou genercí problém nemám. Mám plno kámošů mezi mladými a dělají v podstatě stejné blbosti co já před X lety. Že už je nestíhám, je z části protože je znát fyzický věk (a zdravotní stav) a z části protože mám větší strach z ženy než jsem měl z matky :D.

Ono voják byl po několik generací voják.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S narkama typu "nase generace byla jeste normalni, ta nova je uplne degradovana" prichazi kazda generace uz pekne dlouhou dobu.

S kazdou zmenou doby ma proste generace, ktera vyrustala v te predchozi pocit, ze nova doba je horsi.

Tohle všechno vím, však právě pro zachování kontinuity jsem napsal, co jsem napsal.  :)

 

Vidim to tak, ze kdo zacina pouzivat vety typu "za nas to bylo jinak/lepsi, kam ten svet speje", tak je proste mentalne starej :D Tim ale nerikam, ze schvaluju to, co se ted deje. Nektere veci jsou dobre chujoviny, viz to zavadeni iks novych pohlavi :D

Pravda, nejsem už nejmladší fyzicky ani mentálně. Což mi právě nebrání/umožňuje občas si postesknout.  :D Mně nevadí mladí jako takoví, ani se nad nima nijak extra nepohoršuju. Jen mě sejří, jaký věci (právě ty chujoviny) dokážou dneska lidi vymejšlet, prosazovat. A myslím, že "staří" v tom nejedou, ti mají jiné starosti.  B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...