Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Mě třeba zarazilo, že v obchodě mají ještě oblečení rozdělené na Pánské a Dámské a dětské. Měli by to smíchat všechno dohromady a napsat Unisex.

Co v obchodě, ale na bazénu/posilovně šatny. Tak jsem si říkal podpořím otevřenost a zbořím předsudky a šel do dámské. A na webu psali "úchyl", no a zastalo se mě nějaké hnutí, no nee.

 

Podobně když Miley Cyrus olizuje nahá kladivo, tak je to hudba a je to "umění".

Když to udělám já, tak jsem prý "opilý" a mám okamžitě opustit Hornbach.

Podle mě je tady ještě co zlepšovat :-D

 

Co se týče těch tendencí, tak jsem to bral s humorem. Co mi ale zrušili kvůli sexismu show Victoria Secret, tak to beru osobně...

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jak normalni (a predpokladam heterosexualni) chlapy muze takhle rozhodit info o potisku na nejakych posranych vlozkach? tohle zase neprijde normalni me. tvl to jsou fakt uplne zbytny informace, ktery do nas media hustej a my si plnime hlavy..srackama..

ja teda nejspis i nadale nebudu mit potrebu si vlozny kupovat ani kdyz budou unisex a jestli si je poridi treti, paty nebo padesaty pohlavi je mi fuk.

Upraveno uživatelem lub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak manželka opět využila nepozornosti vypadávajících parkovacích senzorů a opřela auto bokem prdele o sloup, protože ona prostě nebude couvat na zrcátka, ale zásadně "na sovičku" vykroucená dozadu. Sova ovšem není, takže stranu řidiče nevidí ... No nic.

 

Dotaz. Když mám havarijko, bude pojišťovna ochotná se na tom nějak podílet? Máte s tím někdo nějakou praktickou zkušenost? Já tohle nikdy neřešil, tak nevím, jestli vůbec, případně "jak" neboli "jako co" to hlásit. Je odřená a velmi mírně promáčklá kastle u zadních světel. Plast světla v pořádku, ale v místě promáčkliny je tam bohužel kus laku, který se odloupl až na holý kov a bylo by záhodno to pořešit, než to začne chytat rez.

Ahoj, ještě doporučuji pojištění spoluúčasti ( limit na rok třeba 10000Kč stojí myslím 1500kč) a pohoda. Upraveno uživatelem sch7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S narkama typu "nase generace byla jeste normalni, ta nova je uplne degradovana" prichazi kazda generace uz pekne dlouhou dobu.

 

S kazdou zmenou doby ma proste generace, ktera vyrustala v te predchozi pocit, ze nova doba je horsi. Nastup rockn'rollu, hippies, zavedeni internetu, tlacitkove mobily atd.

 

Nase deti si treba budou klepat na celo a rikat, ze zavadeni cipu do mozku je uplna degradace, ze jim stacil normalni petipalcovej smartfoun. Nebo budou protestovat proti udeleni volebnim pravum simpanzum. Co ja vim.

 

A treba napudrovanej vojak v lodickach jim prijde normalni, protoze takhle vypadal spravnej vojak v dobe, kdy vyrustaly ;)

 

Vidim to tak, ze kdo zacina pouzivat vety typu "za nas to bylo jinak/lepsi, kam ten svet speje", tak je proste mentalne starej :D Tim ale nerikam, ze schvaluju to, co se ted deje. Nektere veci jsou dobre chujoviny, viz to zavadeni iks novych pohlavi :D

Tož asi tak :-) 

post-9327-0-39008200-1571947323_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám se, že když narazím na článek tohodle typu, tak je mi smutno a rád bych se vrátil do doby před 20-25 ti lety.

Prostě nějak nechápu. A jako hlavní článek Idnesu? 

No nic, jdu si radši spočítat auta v jedné křižovatce.

 

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/procter-and-gamble-always-vlozky-genderova-neutralita-pohlavi.A191023_114944_domaci_vlc

 

 

Trochu jsem požil a neodpustím si invektivu: zrovna tebe, vojtu a další z té vaší neomarxistické skupinky bych šajnoval na typické supportery právě těchto zhůvěřilostí; takže to beru za mimikry typu "my nic, my muzikanti"... Ty opravdu zhnusené bych hledal jinde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Trochu jsem požil a neodpustím si invektivu: zrovna tebe, vojtu a další z té vaší neomarxistické skupinky bych šajnoval na typické supportery právě těchto zhůvěřilostí; takže to beru za mimikry typu "my nic, my muzikanti"... Ty opravdu zhnusené bych hledal jinde...

Ja bych je hledal mezi temi, ktery sami sebe nazyvaj 'heterosexualni bily muz'. Vetsinou to sou zakomplexovany xenofobni buzeranti, co se realizujou maximalne na internetech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

?zakomplexovany xenofobni buzeranti, co se realizujou maximalne na internetech.?

Tyjo vyrobte nekdo odznacek, budu ho nosit.

Micey, ja bych taky hrde nosil vodznacek Heterosexualni bilej muz, kdybych nevidel tu spinu, co se na to nabaluje.

Ja chci trojku, pred Kuncaka a Vojtu si netroufam, to sou lepsi neomarxisti.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...