Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

hele nemusíš mi nic vysvětlovat .... normálně si stoupni před zrcadlo a vysvětli to sám sobě ....... já si vo tom myslím svý i kdyby si napsal ještě 186 příspěvků

Napsal si mi otázku, já odpověděl. Pak napíšeš, že nemám nic vysvětlovat. Mysli si co chceš. Tvá ?diskuze? se skládá pouze z tvých jediných správných názorů, sarkasmu a invektiv. A je jedno jestli tady, nebo v kterémkoliv jiném vláknu. Časy, kdy to bylo aspoň vtipný, už jsou pryč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z jinýho soudku. Koupil jsem si kvůli práci novej mobil. Jakože další, s jiným číslem, ale od stejnýho operátora. Mám ho od včerejška. Dneska jsem ho vzal na výlet (soukromej nechal doma), po cestě chci ukázat dětem rozdíl mezi květy pryskyřníku a blatouchu. Vlezu s tímhle mobilem poprvé na net, začnu ťukat do googlu BL... a okamžitě mi to nabídne Blancpain. Říkám si "notyvole" a zkusmo zadám CH... google nabídne chronomag a chrono24. Dám TI.. a automaticky se předvyplní timeandtidewatches. Tvl, novej mobil s novým číslem má nasdílenou historii vyhledávače mýho soukromýho telefonu a tabletu. Asi jsem hloupej fosil, ale tohle jsem nečekal :(

Tohle nema nic spolecnyho s cislem, ale s google uctem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsal si mi otázku, já odpověděl. Pak napíšeš, že nemám nic vysvětlovat. Mysli si co chceš. Tvá ?diskuze? se skládá pouze z tvých jediných správných názorů, sarkasmu a invektiv. A je jedno jestli tady, nebo v kterémkoliv jiném vláknu. Časy, kdy to bylo aspoň vtipný, už jsou pryč.

moje diskuze se skládá z mých zkušeností ..... opravdových zkušeností ... né o tom co jsem se někde dočetl

 

invektiva ? .... kde ?

sarkasmus ? ..... možná

 

hele vybředni ze svých klapek a začni se dívat kolem sebe ..... možná to přijde věkem .... vydrž ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje diskuze se skládá z mých zkušeností ..... opravdových zkušeností ... né o tom co jsem se někde dočetl

 

invektiva ? .... kde ?

sarkasmus ? ..... možná

 

hele vybředni ze svých klapek a začni se dívat kolem sebe ..... možná to přijde věkem .... vydrž ;)

Aha :) Od člověka, který žije v bublině své jediné pravdy to zní opravdu inspirativně ;) YPO tvl mě je 40, mám projetej svět, dělal jsem všechno od pásu po manažera a jestli na mě něco fakt nesedí, tak to je ta škatulka, do který sis mě dal. Ale kašlat na to, už mě to neba. Pojď někdy na pivo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvl díky .... ne .... to rači pudu na pivo ze zmizíkem .... u toho vím že močí vsedě .... takže je pro mě takovej ....... jak to říct ...... průhlednej

 

 

já se nechci stresovat

Tak kdo má potom klapky kámo ;) Škoda, budu trénovat to močení a třeba někdy. Brou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tohle jste četli? :D Za vočumování na přechodu a schovávání se v křoví s radarem samé státní výhody, kam se hrabou autobusáci.

 

Do důchodu o 5 let dříve. Obecní strážníci možná dostanou nový benefit

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/statni-policie-mestska-policie-policista-straznik-benefity.A191024_164849_domaci_rko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tohle jste četli? :D Za vočumování na přechodu a schovávání se v křoví s radarem samé státní výhody, kam se hrabou autobusáci.

 

Do důchodu o 5 let dříve. Obecní strážníci možná dostanou nový benefit

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/statni-policie-mestska-policie-policista-straznik-benefity.A191024_164849_domaci_rko

 .... to je hovno ..... tohle se týká většiny https://www.lidovky.cz/byznys/statni-pokladna/do-penze-se-pujde-az-v-75-letech-a-manzele-budou-mit-stejny-duchod.A100722_095827_ln_domov_spa

 

Já nemočím vsedě, já močím vleže.

už ? ..... tvl ..... deme na pivo

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem se na CHMG až teď a prošel si diskusiohledně mojí poznámky k pokutě, se kterou jsem byl obeslán.

Upřesňuju situaci - zaparkoval jsem u polikliniky - pravděpodobně na jediném volném místě v širokém okolí, parkovište (všechna) podél hlavní cesty jsem projel s naivní myšlenkou, že se tam pro nás místo najde - nakonec v Krškově ulici ihned po vozidle, které z místa odjíždělo, když jsme ulicí projížděli. Je to jednosměrná komunikace a průjezd je dosti těsný i pro osobní vozidla = je to kvůli toho, že se parkuje i po levé straně vozovky i přes zákaz zastavení. Jak jsem se dozvěděl z magistrátního Oddělení přestupkového řízení, je zákaz zastavení v úseku ulice, kde jsem zaparkoval, vyznačen dopravní značkou č. V12c "zákaz zastavení".

Mám za to, že jsem všímavý člověk, ale tu povětrností vymytou dopravní značku na obrubníku jsem, bohužel, přehlídnul.

Moje jediné postesknutí bylo mířeno právě na nedostatečnou čitelnost dopravního značení. Vadí mi, že se vybírají peníze za něco, co je v zanedbaném stavu - v tomto případě tězcě rozpoznatelné/viditelné. 

Toto chci též sdělit oprávněné osobě - referentce, která se k výzvě ouhrazení částky podepsala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...