Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Jo a zrovna směr Plzeň využívám též každej den.

včera jsem se nějakým omylem dostal na linku která se motá přes motol, vypich a bílou horu

 

podezřelý mi už bylo, když kolega přijel na střídání o 15 minut později, páč z práce všichni kvaltujem

 

tak sem nased a vyrazil

 

4 !!! hodiny jsem rotoval v kuse (s jednou močící přestávkou) s výsledkem 65 minut zpoždění na trase která má 15km

 

lidi ani moc nebrblali ..... akorát jedna paní se mě ptala v 17:30 proč nejel ten autobus v 16:45 ....... tak sem jí řek, že jsem to já  :lol2:

 

kuncáku, já vím, že za to nemůžeš, ale di doprdele :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

YPO-víš sám, že tam vyhrazenej bus pruh v celé delce linky dát nejde. Tam je to sebevražda skoro pořád.

Jinak ti rozumím. Když tam jedu, chodím radši po krajnici pěšky.

hele mě je to úplně jedno ...... já si po čtyřech hodinách udělám přestávku ....... odmažu jedno kolo nebo víc a domů jdu stejně jako bych šel ....... já klidně budu stát na místě celou pracovní dobu, když na to přijde ....... jedinej kdo je nasranej jsou klienti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám se, že i tohle je o úhlu pohledu-jako řidič křičí, že se mu zužuje vše kvůli chodcům, tak i v tomhle chápu tvůj argument kvůli motocyklistum, ale aniž se chci někoho dotknout, i ten motorkář má jezdit tak, aby se nevymazl a když, tak to odnese sám, tohle by zabranilo(možná) smrti 4 lidi, z toho dvou nevinych zbytečně. Jak říkám, pokládám to schválně nadnesene a cynicky, aby si to tu nikdo nevykladal jako zbrojení proti motorkam.

Kdyz vidím, co všechno se zkouší (neříkám záměrně zdokonaluje, ale opravdu zkouší) aby se zabránilo střetum.

Co vím a chci zapatrat, tak je třeba dle mýho nesmyslný (ale trochu to asi funguje) umělé zúžení pruhu na dálnici v Rakousku v kopcích cca 110 km směr na Linec. Většina tam jede opatrnejc.

Jenže tohle není o tom, jak jezdím... stačí blbá kaluz/olej/neopatrný řidič/vítr/námraza prakticky cokoliv co člověk nemá šanci ovlivnit a je malér... A zatímco normálně má člověk x procentní šanci, že v protisměru nic netrefí, tady má 100% šanci že ho to rozšmelcuje na kaši.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže tohle není o tom, jak jezdím... stačí blbá kaluz/olej/neopatrný řidič/vítr/námraza prakticky cokoliv co člověk nemá šanci ovlivnit a je malér... A zatímco normálně má člověk x procentní šanci, že v protisměru nic netrefí, tady má 100% šanci že ho to rozšmelcuje na kaši.

Demagogicky-mas predpokladat. Těmahle argumentama co by, kdyby se nikam nikdy nedostaneme. Navíc, pokud se do protisměru dostaneš, tak šance je, ale na druhou stranu-viz.ta nehoda.

A asi se budu opakovat-nic neobhajuju, jen se snažím vysvětlit.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navíc před tím Jičínem je to úplně nesmyslně, je tam čtyřproudá silnice. Směrem od Jičína se to ke kruháku do Úlibic zužuje, vždycky tam seru strachy, kdy do mě nějakej strejda ve fábii strčí. Myslím, že i ve 30kmh by to tu nohu utrhlo úplně s přehledem. Je to zvrhlost a kdo to vymyslel, je úplnej magor. A kdo to vobhajuje, ještě větší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Demagogicky-mas predpokladat. Těmahle argumentama co by, kdyby se nikam nikdy nedostaneme. Navíc, pokud se do protisměru dostaneš, tak šance je, ale na druhou stranu-viz.ta nehoda.

A asi se budu opakovat-nic neobhajuju, jen se snažím vysvětlit.

Myslel jsem: když se sklouznu do protisměru mám šanci to přežít pokud je konstelace dobrá a nic nejede, tohle mě zabije natuty. Chapu betonový blok uprostřed, s tím žít dokážu, ale ne tenhle cednik. A co by kdyby je právě potřeba řešit, protože když to neřešíš, dopadne to tak, že se vyřeší jeden problém a vyvstane 8 dalších, často větších. Takže abychom reagovali na smrt jednoho člověka, kterého smetl někdo, kdo předjížděl, kde neměl, dáme tam ocelové lano, které sice zabije příští rok 5 lidí, ale my si to můžeme odskrtnout jako splněno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Demagogicky-mas predpokladat. Těmahle argumentama co by, kdyby se nikam nikdy nedostaneme. Navíc, pokud se do protisměru dostaneš, tak šance je, ale na druhou stranu-viz.ta nehoda.

A asi se budu opakovat-nic neobhajuju, jen se snažím vysvětlit.

Kuncáku je to všechno na píču a dej výpověď 

 

1.pruhy pro autobusy ..... až tam bude stát četník ve špičce a dávat pokuty tak ty pruhy k něčemu budou .....jinak jsou úplně k hovnu, protože každej třetí na to sere

 

2.průjezdní profily x zužování x tvorba ostrůvků x chodci 

 

tady se podívej co nám malujou na silnici, aby sme se tam vešli .....ostatně podívej se při pochůzkách jak jsou ty různý ostrůvky a retardéry ojebaný od pneumatik a červený barvy ...... to jsou kousky autobusů a náklaďáků ....děkujeme odejděte :D

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem: když se sklouznu do protisměru mám šanci to přežít pokud je konstelace dobrá a nic nejede, tohle mě zabije natuty. Chapu betonový blok uprostřed, s tím žít dokážu, ale ne tenhle cednik. A co by kdyby je právě potřeba řešit, protože když to neřešíš, dopadne to tak, že se vyřeší jeden problém a vyvstane 8 dalších, často větších. Takže abychom reagovali na smrt jednoho člověka, kterého smetl někdo, kdo předjížděl, kde neměl, dáme tam ocelové lano, které sice zabije příští rok 5 lidí, ale my si to můžeme odskrtnout jako splněno...

Dle mého to funguje z hlediska psychologie, vidíš to tam, předpokládáš zúženej prostor a podle toho taky jedeš a mín riskuješ, než kdyby to tam nebylo. Můj dohad, kterej teď zjištuju ( proč to tam autor dával ). A rozhodně se tím neřeší problém jednoho na úkor peoblému většího, zatím jsem neslyšel o žádném velkém " smrťáku" z důvodu těchhle svodidel, ale o smrtáku kdy zabil někdo někoho v protisměru mnohem častěji, takže to asi nebude tak jak píšeš a argumentuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuncáku je to všechno na píču a dej výpověď 

 

1.pruhy pro autobusy ..... až tam bude stát četník ve špičce a dávat pokuty tak ty pruhy k něčemu budou .....jinak jsou úplně k hovnu, protože každej třetí na to sere

 

2.průjezdní profily x zužování x tvorba ostrůvků x chodci 

 

tady se podívej co nám malujou na silnici, aby sme se tam vešli .....ostatně podívej se při pochůzkách jak jsou ty různý ostrůvky a retardéry ojebaný od pneumatik a červený barvy ...... to jsou kousky autobusů a náklaďáků ....děkujeme odejděte :D

Jak se snažím vysvětlit u příkladu vejš- nic neobhajuju, snažím se vysvětlit, jak to autor myslel, ač s tím nejsem vnitřně smířenej ( ty dráty a tahle srágora ohledně pruhů a průjezdních profilů či zúžování 4 proudovek na dva pruhy a pod. ). Nicméně, vše má prostě nějaké vysvětlení, jak to autor myslel a zdůvodnil ( někdy to může bejt na hlavu, ale logiku to má, ať se nám to líbí nebo ne ).

Vyhrazené pruhy připomínkujeme, ale je to priorita daná zhora a připomínky si můžem vyvěšovat na zeď, magistrát si je vyznačí kde chce. Tvůj příklad je klasickej příklad ( jestli dovolíš, použiju fotky a pošlu to jako podnět dál. Dle mého se křižovatka plánuje stavebně upravovat ale nejsou zatím peníze nebo termín ). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pozjištoval- osazení se řídí dle TP 106, dodatek č. 2 ( schválené MDS 19/2015-120-TN/3 ), co jsem zjištoval na ŘSD, tak jejich organizace se těmto lanovým svodidlům brání jak čert kříži a nechce je osazovat ( prosazeno většinou přímo MD ), cesta do FM je jedna velká vyjímka ( nesplňují parametry ), ten úsek co je zde v odkazu by podle norem měl být celej ( uvažuje se o změně )- zatím jen uvažuje.

YPO - poslal jsem dotaz s tvejma fotkama, zda není v plánu rekonstrukce křižovatky a stavební úpravy z důvodu ztíženého průjezdu BUS MHD. Na strážníky ovšem já nic posílat nebudu ( to můžeš udělat sám přes paní Ellenovou od vás :-)). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kuncáku já nejsem žádnej aktivista, abych prudil kvůli nějaký křižovatce ....... nemám na to čas x chuť x náladu ani náturu ...... dělejte věci pořádně a nemusíte nic předělávat, opravovat a řešit ...... zrovna v tomhle místě je evidentní, že ostrůvek uprostřed ulice je čerstvější než ostrůvek s lampu ...... prostě ho tam postavil nějakej čůrák bez mozku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kuncáku já nejsem žádnej aktivista, abych prudil kvůli nějaký křižovatce ....... nemám na to čas x chuť x náladu ani náturu ...... dělejte věci pořádně a nemusíte nic předělávat, opravovat a řešit ...... zrovna v tomhle místě je evidentní, že ostrůvek uprostřed ulice je čerstvější než ostrůvek s lampu ...... prostě ho tam postavil nějakej čůrák bez mozku

Alibisticky- já nic, není to má lokalita . Nealibisticky- pokusím se to rozhýbat, protože tohle nemůže být ani odsouhlasené v projektu ( nevyšel by ti průjezdní profil ani omylem, ani s vyjímkou ). Jen vysvětlím- za tohle značkař nemůže, tohle je na speciálu kterej kolauduje a měl by si to zkontrolovat. Ale beru to na sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alibisticky- já nic, není to má lokalita . 

tak něco z tvojí lokality ...... autobusová zastávka průběžná vznikla proč ? ...... na strašnickou jede tramvaj a pod rapid je to cca celých !!!! 100 metrů

 

?zřejmě pro to aby se vršovická ve špičce ještě víc ucpala .....super 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak něco z tvojí lokality ...... autobusová zastávka průběžná vznikla proč ? ...... na strašnickou jede tramvaj a pod rapid je to cca celých !!!! 100 metrů

 

?zřejmě pro to aby se vršovická ve špičce ještě víc ucpala .....super 

Podnět občanů a požadavek DP a.s.+ ROPIDu.

Tahle zastávka je hodně výživná a původně měla být využívána jen v případě, že nebude jezdit Tram.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že tiskárna HP, co jsem měl 7 let zabalenou v krabici nejde nainstalovat k novýmu ntb HP s win10. Podpora prostě nemá drivery. Takže bych si měl jít koupit novou tiskárnu a tuhle v podstatě novou a funkční hodit do kontíku. Já to snad Grétě nemůžu ani říct, dyk se ta holka dočista utrápí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že tiskárna HP, co jsem měl 7 let zabalenou v krabici nejde nainstalovat k novýmu ntb HP s win10. Podpora prostě nemá drivery. Takže bych si měl jít koupit novou tiskárnu a tuhle v podstatě novou a funkční hodit do kontíku. Já to snad Grétě nemůžu ani říct, dyk se ta holka dočista utrápí.

Model?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aniž se chci někoho dotknout, i ten motorkář má jezdit tak, aby se nevymazl

Teda nezlob se na me, ale tohle je kokotiny na entou. Jsi si vedom toho, ze 45 % nehod motorkaru zavini nekdo jiny? PULKU!!! Ty sloupky prostred silnice jsou pouze horsi verzi elektrickeho kresla. To je prakticky rozsudek smrti. A kecy o tom, ze mas predpokladat jsou nesmyslne. Nelze ocekavat, ze kazdych par metru bude louze oleje. Existuji desitky scenaru, kdy nemas sanci cokoli ovlivnit. I v tech podelanych Buchlovskych horach to uz pochopili a davaji svodidla kryta az na zem, protoze ten sloupek je vetsinou duvod toho, proc dotycny zemre.Ted jsi me fakt nasral s takovou demagogickou odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...