Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Murphy, tos odhadl naprosto přesně. Na Chronomagu se přeci ví, že my s Horhem se pohybujeme ve světě módy .....  :lol2:

 

A ten druhý zmíněný FB, to je samozřejmě Flavio Briatore, ten, co má dceru s Heidi Klum. Abychom tak ve světě módy zůstali.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš, RL me teď placal po zádech, jak jsem pěkně přeplnil plan na divizi.

jo jo takhle mě plácal po zádech jeden vocas 20 let .... každej půlrok měl nový volvo .... já furt tu starou oktávku a pár tisíc odměn ..... pak mě přestalo bavit ho furt krmit a teď sem svobodnej ..... život je krásnej  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, tahám tam čtrnáctej rok, nespím, mám tik a zčistajasna mi napůl odešel zrak a zatím nikdo neví, čím to je. Ale jinak mě to baví.

to je mrtvice v oku .... celkem normální stav při stresu .... když to zanedbáš tak budeš koukat jenom tím druhým .... prd se děje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jo

 

jinak už mám za sebou CT, v hlavně nic není, úplně duto, žádná cysta, žádnej tumor, po svátcích přijdou výsledky krve a pak jdu na nějaký vyšetření na oční kliniku do prahy, takže jo, nějak to řeším..

možná sem to sem už psal, ale tudle v noci mi nějakej blbec klepal na přední dveře hůlkou ..... tak sem otevřel a tam nevidomá žena, která se do mě zhurta pustila " mě nevidíte?" ......."nevidím" odpovídám ..... pak mi došlo jaká je to píčovina ...... ale tebe rád uvidím :D

 

 

*tím sem chtěl říct, ať ti to klapne a ať je všechno v cajku

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parkoviště pod Lysou horou pokryté ledem...no někteří šoféři jsou takové hovada, že při couvání nabourají do zelené Fabie...ta se posune a bouchá do dalšího auta, no odnesou to tři vozy...bez lístků, omluvy, nebo aspoň kontaktu. Potom tam stojíš jako č..ák 2 hod a stejně dostaneš hovno pokud nemáš havarijní pojištění.

post-33119-0-64231100-1577802061_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co nutí postaršího Rakušáka předběhnout ve frontě na vlek pětileté dítě? Navíc tak nešikovně, že drobek spadne? No nic, aspoň jsem si zopakoval některé výrazy, které se v učebnicích nevyskytují. Btw, dnes byla nejdelší fronta tak na dvě minuty. Verfluchtes Arschloch ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...