Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Elektrickej Mustang.

A je to eSÚVé.

 

Zvracel jsem už před měsícem když ho představili :D

 

 

Dlužno dodat že to je debilní PR Fordu, kdy by po jejich

novém elektro suv nikdo ani neštěkl, takhle o tom mluví

všichni i když nechtějí.

Vlastní produkce Mustangu, normálního na benzín jede dál v

nezměněné podobě a prodává se jak housky na krámě.

To elektroPR okolo toho je vlastně jen šméčko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V rámci celosvětového gretenismu asi přechodná nutnost,,, i když,taky by to šlo vykládat jako humor. je v tom kus sarkastického úsměvu.... tak třeba Di Caprio by ve svém zápalu mohl jeden takový vozík koupit, stříknout na něj ,,Greta má pravdu " a jezdit s ním na klimakterický konference...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro splnění EU emisí je nutné dnes mít ve flotile nových vozů Hybridy a nějaké Elektro. Jinak jsou ty sankce v EU šílené :( Takže ano, je to nutné, jen je smutné, že se to prezentuje jako Mustang Elektro SUV :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, je to šílený. To už bych to radši viděl jezdit na páru...

Přitom je jasný, že jízda na elektro není eko (baterie, výroba elektřiny, vyšší pořizovací cena). Kluk ve Světě motorů spočítal, že vyjde na stejné peníze jezdit na nový diesel či na nový elektro vůz. Svět chce být klamán.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě včera bych ti řek, kup si jedničku  :cool02: . Ne vážně, jediná jistota je teď nahlásit hostitelům, kterým vlakem přijedete a kterým odjedete a koupit si na ten vlak jízdenku s místenkou.

  

Jestli jedete s ditetem, mate vyhodu v rezervaci a obsazeni detskeho oddilu. I tak je lepsi vcas koupit mistenku. 

Pánové díky.

Nakonec nám to žena naplánovala úplně jinak, dělali jsme autem okružní jízdu po republice a z Břeclavi jsme se vezli autem. Žena se synkem se ještě do víkendu stavují u babičky, já jdu zítra do práce, tak jsem nám to odřídil do Svitav, ženě nechal auto s dítětem a na nádraží si naslepo koupil lístek na vlak do Prahy - rozvaluju se sám na čtyřsedačce, trochu vychcaně jsem se usadil do sekce přednostně určené pro cyklisty: Nastupující vidí nějaký nápis, myslí si, že je to rezervace, a jdou dál... cyklistů tady fakt moc není a myslím, že už ani nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, klika došla. Vagon se v Pardubkách naplnil a ke mně si bez pozdravu přisedli dva borci, podle oblečení a smradu stavební dělníci, co dělali na Silvestra přes den, v noci chlastali, dneska z chlastačky rovnou na přesčas a po něm do Prahy. Ještě tady píčujou, že "je to sto kilometrů, vole!"

:-)

Ale já jsem v pohodě, já cestu vlakem vždycky beru jako dobrodružství, takže mě takovéhle věci nerozhodí :-D

 

Strojvedoucího jsem si dal závazek, že letos pročtu.

Upraveno uživatelem Filip.J
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dědovi spíše (z dnešního pohledu) Belgičan.

Z dnešního pohledu ano. Rozumím.

Hrál jsem v holandském městě Zutphen, kde tvrdili, že se v něm Beethoven narodil. Že je to údajně i nezřetelně uvedeno na jeho křestním listu, do kterého byly údaje o narození napsaný až později, protože se rodičům narodil cestou domů. Říkal jsem to řediteli Beethovenovy Nadace v Bonnu, který se usmál a ujistil mě, že je to blbost. Ale příhoda je to pěkná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z dnešního pohledu ano. Rozumím.

Hrál jsem v holandském městě Zutphen, kde tvrdili, že se v něm Beethoven narodil. Že je to údajně i nezřetelně uvedeno na jeho křestním listu, do kterého byly údaje o narození napsaný až později, protože se rodičům narodil cestou domů. Říkal jsem to řediteli Beethovenovy Nadace v Bonnu, který se usmál a ujistil mě, že je to blbost. Ale příhoda je to pěkná.

Jo, to jsem taky už někde četl. Takového rodáka by chtěl každý:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...