Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Kdyz si tam nenechavas zadnou balanci, tak je to tezky.

 

Ja jsem resil jinej problem. Prisli mi prachy v EUR, doufal jsem, ze si to paypal necha v EUR, ale prepocetli si to tim svym debilnim kurzem, coz me stalo ve vysledku asi dalsi 3k. To me taky vytocilo. Da se nejak nastavit, aby si to paypal drzel v te dane mene? Jakoze kdyz mi prijdou CZK, tak to podrzi v CZK, kdyz prijdou EUR, tak EUR apod.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě to byl nákup na ebayi, takže jsem platil přímo kartou, ne paypalem. Což nezkušenému nedojde, že to stejně zpracovává paypal. Na tradingu banky jsem nakoupil EUR a vesele jsem uhradil kartou. Přímo z účtu mi to provedlo blokaci v EUR v bankovním kurzu, protože na czk nebyl dostatečný zůstatek k transakci (multiměnový účet), následně se to zúčtovalo na CZK - čímž vznikl debet a ten se potom vyúčtoval bankovním kurzem z EUR účtu, protože to bylo o svátku kdy jim nejde trading a nemohl jsem to ihned vyrovnat. Takových ztrát. Hezký začátek roku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz si tam nenechavas zadnou balanci, tak je to tezky.

 

Ja jsem resil jinej problem. Prisli mi prachy v EUR, doufal jsem, ze si to paypal necha v EUR, ale prepocetli si to tim svym debilnim kurzem, coz me stalo ve vysledku asi dalsi 3k. To me taky vytocilo. Da se nejak nastavit, aby si to paypal drzel v te dane mene? Jakoze kdyz mi prijdou CZK, tak to podrzi v CZK, kdyz prijdou EUR, tak EUR apod.?

Neda, maj to jako nejakou novinku, nemec mi posle eura, paypal mam reglej v USA prapuvodne, ale mam tam eura, dolary aji koruny a stejne mi to prijde v korunach. Dolary chodej v dolckach, aspon zatim..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si přebíral byt od podnájemníka/ce...no musel jsem si dát potom cígo a půl litru vína. To jako fakt lidi nemají úctu k pronajatému zboží? No co si stěžuji, alespoň platila :) Jakoby si lidi mysleli, že jsou na hotelu nebo jsem měl štěstí na ženský, co byly strašné špíny....fuj, jdu dodělat další půllitr červeného a domalovat+dát do prodejního stavu byt, aby ho zase nějaká šmudla zajebala. Příští smlouva bude lepší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvý poriadny sneh, idem očistiť auto od snehu, naštartujem, beriem do ruky metličku, zavriem a cvak, centrál zamkne auto.

Trochu tomu nerozumiem, ale asi som pri štartovaní musel omylom stlačiť centrál na kľúči alebo čo.

Trochu telefonovania, žena po hodine prišla s náhradnými. Šak pohoda. Ale piči, diaľkové nereaguje, neotvára.

Tak vyberám z vrecka nôž, že vylúpnem krytku zámku na dverách, nôž sa šmykne rovno do ľavej ruky, krv len pekne kvapká, žiadna tepna tam nebola (to mám z toho, že chodím s ostrým nožom).

Resume: auto vyhriate, cca hodina mrznutia pri aute a prepichnutý ľavý palec.

Upraveno uživatelem P11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvý poriadny sneh, idem očistiť auto od snehu, naštartujem, beriem do ruky metličku, zavriem a cvak, centrál zamkne auto.

Trochu tomu nerozumiem, ale asi som pri štartovaní musel omylom stlačiť centrál na kľúči alebo čo.

Trochu telefonovania, žena po hodine prišla s náhradnými. Šak pohoda. Ale piči, diaľkové nereaguje, neotvára.

Tak vyberám z vrecka nôž, že vylúpnem krytku zámku na dverách, nôž sa šmykne rovno do ľavej ruky, krv len pekne kvapká, žiadna tepna tam nebola (to mám z toho, že chodím s ostrým nožom).

Resume: auto vyhriate, cca hodina mrznutia pri aute a prepichnutý ľavý palec.

 

Na paradu fakt.

Inac ak mas nastartovane tak druhy kluc (dialkovy) by nemal fungovat. Tak mi povedali v servise, som sa pytal ci mozem druhym klucom zamknut nastartovane auto. Ale je to 10 rocne Mondeo, tak mozno nove auta to maju inac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik. Ono väčšia ujma vznikla na hrdosti, než na tele.

Ja som ten, čo sa nikdy neporeže, lebo dáva pozor.

A ten, čo si nikdy nezabuchne dvere, predsa mám rozum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...