Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

@kloubik

 

Jestli je to jenom trochu jako ve špitálech, kde jsem pracoval já nebo příbuzenstvo, měla sestra i doktor víkendovou šichtu na hrbu bez většího odpočinku, protože nejsou lidi, čas ani peníze. Navíc kudla na krku kvůli úchylný tuně administrativy, co nedoděláš, domů neodneseš a karty musej bejt vyplněný. TO je problém našeho zdravotnictví, pokud můžu soudit po dvanácti letech v něm.

 

Neříkám, že to je OK hulákat na pacienty, ale chápu i tu druhou stranu. Jednou to přeteče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale houby, je to jenom o lidech. Někdo je prostě větší vocas (či pinda) než druhý. Teď jsem poprvý v životě ležel ve špitálu. Rozdíly mezi jednotlivejma jak sestrama, tak doktorama jsou obrovský. Přitom všichni dělají stejnou práci na stejným oddělení za plus mínus stejný hrachy.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nepochybuju o tom, že kdyby si lidé ve zdravotnictví vedli vlákno Co mě právě naštvalo, bylo by ještě mnohem delší.

Denně se setkávat s obrovskou dávkou bolesti, neštěstí i zoufalství, nervozity, vzteku, ale i arogance, nadávek, stížností,... a nenechat se tím ovlivnit a rozhodit, za to mají můj obdiv, úctu a velké díky. Já bych na to sílu neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že jsou dva lidi na stejné pozici ještě neznamená, že udělají stejnou práci.

Jsme ve shodě, zpravidla lepší práci odváděly ty milé sestry s úsměvem, nežli ty věčně přednasrané se syndromem učitelky ze základky. Pak nezvládnou ani správně napočítat léky, nebo rozdat jídla podle individuálních diet. Ovšem stejnou práci od nich nadřízená pochopitelně očekává. Doktoři pak jsou kapitola sama pro sebe, co kus to solitér. Já měl kliku na vynikajícího operatéra i člověka, legendu.

P.S. Jo kdysi v dávnověku jsem dělal přes dva roky sanitáře v blázinci, takže pohled z druhé strany mi úplně nechybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jedu na Technickou, rozsvítí se mi takový to ogrilovaný kuře, takže ji prý nemůžou udělat. Odjedu, kuře po pěti kilometrech zhasne, tak se vrátím :-) No, udělají to ale s kecama že nemám vesty, které byli 100% ve dveřích. Před měsícem jsem měl auto na čištění interiéru, tak koukám že ho vyčistili opravdu důkladně protože jsem tam 4 ks měl. No a už mě zase svítí kuře, to je krach, letos chci novou káru....zkusím napsat Ježíškovi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jedu na Technickou, rozsvítí se mi takový to ogrilovaný kuře, takže ji prý nemůžou udělat. Odjedu, kuře po pěti kilometrech zhasne, tak se vrátím :-) No, udělají to ale s kecama že nemám vesty, které byli 100% ve dveřích. Před měsícem jsem měl auto na čištění interiéru, tak koukám že ho vyčistili opravdu důkladně protože jsem tam 4 ks měl. No a už mě zase svítí kuře, to je krach, letos chci novou káru....zkusím napsat Ježíškovi :-)

Tak abys to neugriloval, Ježíšek je za 11 měsíců :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abys to neugriloval, Ježíšek je za 11 měsíců :-).

Čím dříve se ugriluje, tím dříve se rozhoupu :-)

 

To geometr: Ještě nevyrobili tu správnou, a i kdyby jo, tak nejsem jeblej abych čekal rok na dodání :-)

 

To honzyk: Oboje svítí, ale také oboje zhasínají, jednou, dvakrát do roka. Autorizáci říkají dokud zhasínají, neřešit, že to bude vysokým nájezdem km. Mondeo na diagnostice nějaké vyšší splodiny, Outlander špatný výstup otáček. Outlander je v pohodě, tam se rozsvítí, ale jede normálně, ještě ten den zhasne, Mondeo se hodí do nouzáku a jede max osmdesát. Musíš zastavit, vypnout a nastartovat, aby se resetoval. Ale jak říkám, stává se to ojediněle, takže to zatím neřeším a budeme hold muset asi obměnit vozový park :-) Já tedy znovu stopro Outlandera....Mondeo se řeší, protože ty nový modely nic moc prý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čím dříve se ugriluje, tím dříve se rozhoupu :-)

 

To geometr: Ještě nevyrobili tu správnou, a i kdyby jo, tak nejsem jeblej abych čekal rok na dodání :-)

 

To honzyk: Oboje svítí, ale také oboje zhasínají, jednou, dvakrát do roka. Autorizáci říkají dokud zhasínají, neřešit, že to bude vysokým nájezdem km. Mondeo na diagnostice nějaké vyšší splodiny, Outlander špatný výstup otáček. Outlander je v pohodě, tam se rozsvítí, ale jede normálně, ještě ten den zhasne, Mondeo se hodí do nouzáku a jede max osmdesát. Musíš zastavit, vypnout a nastartovat, aby se resetoval. Ale jak říkám, stává se to ojediněle, takže to zatím neřeším a budeme hold muset asi obměnit vozový park :-) Já tedy znovu stopro Outlandera....Mondeo se řeší, protože ty nový modely nic moc prý.

To je benzín? Mohla by to být lambda sonda, mně tohle dělal starý Outback. Vyřešeno v servisu za půl hodiny. Bez výměny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapomněl jsem na schůzku s milenkou a místo toho pracoval... Doprdele!

A jéje :D

 

Já jednou před podobnou schůzkou usnul ve vaně. Probudil mě až telefonát... voda ledová, a ačkoliv mi šlo o zdraví, vůbec mě nepolitovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle důvěrně znám, kdysi jsem se podobně zasekl místo vany v hospodě, kde mi šlo o zdraví možná ještě víc. A stejnou zkušenost jsem měl i s odezvou, taky mě nepolitovala. To krásně vykresluje, jak jsou ty ženský sebestředný.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je benzín? Mohla by to být lambda sonda, mně tohle dělal starý Outback. Vyřešeno v servisu za půl hodiny. Bez výměny.

Dík za info, dobré vědět, mám to svítí už 300 tisic a nikdo to neumí vyřešit:-D zkusím to nadhodit při příštím servise

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovej dotaz, možná na Kuncáka, jak to je s těmi auty v praze o el todo?

zajímá mě, když si jdu teprve koupit lístek a auto projelo. Je tam nějaká časová rezerva? 

nebo mi přijde pokuta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...